Baška - ostrov Krk / Kvarner / Chorvátsko : Dovolenka v Chorvátsku | Chorvátsko 2017
SlovenskyEnglishČesky

Plánuješ dovolenku v Chorvátsku ? začni tu - dovolenka Chorvátsko 2017

reny.sk

Kvarner > Baška - ostrov Krk

Rybárske mestečko Baška na juhovýchode ostrova Krk má starú turistickú tradíciu. V Baške sa nachádza najkrajšia pláž ostrova Vela Plaža z drobných okruhliakov a hrubého piesku. Na okraji miest sa nachádza aj nudistická pláž Bunculuka. Baška je vyhľadávaným miestom aj pre potápačov, jachtárov a windsurfistov.

Hotel CORINTHIA ***

Hotel CORINTHIA ***

Hotelový komplex Corinthia – Baška pozostáva z 3 prepojených častí a nachádza sa len 300m od centra obľúbeného strediska Baška na ostrove Krk pri prímorskej promenáde.

Rezidencia ATRIUM ****

Rezidencia ATRIUM ****

Obľúbená rezidencia Atrium sa nachádza pri pláži v stredisku Baška na ostrove Krk, len 300m od centra.

Vilky CORINTHIA ***

Vilky CORINTHIA ***

Apartmány Ville Corinthia sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela Corinthia, 300m od centra mestečka Baška na ostrove Krk a len pár metrov od pláže.

Villa ADRIA ****

Villa ADRIA ****

Villa Adria sa nachádza priamo pri pláži, len 200m od centra mesta Baška. Baška je najznámejšia a najžiadanejšia destinácia ostrova Krk. Villa Adria patrí do jednej siete s partnerskými hotelmi Corinthia (asi 100m), Atrium Residence (20m) a Hotel Zvonimir, ktorých služby môžu klienti tiež využívať.

Hotel ZVONIMIR ****

Hotel ZVONIMIR ****

Kompletne zrekonštruovaný hotel (2003) Zvonimir sa nachádza len 300m od centra mestečka Baška, na juhovýchodnom pobreží ostrova Krk.

Privátne apartmány BAŠKA

Privátne apartmány BAŠKA

Apartmány sa nachádzajú v súkromných domoch a sú rozmiestnené po turistickom mestečku Baška na juhovýchodnom pobreží ostrova Krk. Baška leží len 19km od mesta Krk, obkolesená vinohradmi a olivovníkmi s pohľadom na ostrovček Prvić.

Apartmány BONEFA

Apartmány BONEFA

Apartmány Bonefa sa nachádza v tichšej časti mesta Baška, asi 10 m od centra mestečka. Najbližší supermarket sa nachádza 50 m od domu.


Dovolenka Baška ostrov Krk

Nenašli ste presne to čo hľadáte? Napíšte nám alebo zavolajte ako má vyzerať vaša dovolenka snov. Pripravíme vám ponuku šitú presne na mieru, dovolenka Baška podľa vašich predstáv. Ak vás chorvatske letovisko Baška na ostrove Krk nezaujalo, prezrite si iné atraktívne dovolenkové destinácie. Jadranské more ponúka množstvo príjemných miest, kde bude vaša letná dovolenka pri mori nezabudnuteľná.

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> dovolenka Kvarner -> dovolenka Chorvátsko