Novalja - ostrov Pag / Kvarner / Chorvátsko : Dovolenka v Chorvátsku | Chorvátsko 2017
SlovenskyEnglishČesky

Plánuješ dovolenku v Chorvátsku ? začni tu - dovolenka Chorvátsko 2017

reny.sk

Kvarner > Novalja - ostrov Pag

Rybárska obec a prístav Novalja sa nachádza na juhozápadnom pobreží ostrova Pag. Mesto je výrazne turisticky zamerané s mnohými možnosťami ubytovania aj zábavy. Vyhľadávaná štrková pláž Zrče sa nachádza na juhovýchod od mesta. V susednej zátoke sa nachádza piesočnato - kamienková pláž Caska. V zálive Stara Novalja sa nachádza krásna piesková pláž s veľmi miernym vstupom do mora.

Apartmány TICA ***

Apartmány TICA ***

Privátne apartmány Tica sa nachádzajú v obľúbenom stredisku Novalja na ostrove Pag, na pokojnom mieste no len asi 150m od centra.

Depandance LIBURNIJA **

Depandance LIBURNIJA **

Depandance Liburnija sú súčasťou hotelového komplexu Liburnija, ktorý leží v rušnejšom mestečku Novalja, asi 100m od centra.

Apartmány BENDJO

Apartmány BENDJO

Súkromné apartmány Bendjo sa nachádzajú v Novalji na ostrove Pag. Mesto je známe rušnejším životom, vhodným pre mladých. Apartmány ležia v tichšej časti asi 1,5 km od centra. Najbližší supermarket je vzdialený 200 m apartmánov.

Apartmány MARIJA

Apartmány MARIJA

Novopostavený apartmánový dom Marija sa nachádza vo vyhľadávanom rušnejšom mestečku Novalja na ostrove Pag. Centrum mesta je vzdialené asi 700m. Supermarket sa nachádza asi 300m od domu.

Hotel LIBURNIJA **

Hotel LIBURNIJA **

Hotel, dekorovaný osviežujúcim stredomorským rastlinstvom, sa nachádza v mestečku Novalja, len 300m od centra, 30km od mesta Pag.

Hotel LOŽA **

Hotel LOŽA **

Hotel Loža sa nachádza na promenáde v centre rušnejšieho mestečka Novalja na ostrove Pag.

Mobilhomy STRAŠKO ****

Mobilhomy STRAŠKO ****

Mobilné domčeky sa nachádzajú v kempe Straško na ostrove Pag v krásnej zátoke, asi 1km od mesta Novalja.


Dovolenka Novalja - ostrov Pag

Nenašli ste presne to čo hľadáte? Napíšte nám alebo zavolajte ako má vyzerať vaša dovolenka snov. Pripravíme vám ponuku šitú presne na mieru, dovolenka Novalja podľa vašich predstáv. Ak vás chorvatske letovisko Novalja na ostrove Pag nezaujalo, prezrite si iné atraktívne dovolenkové destinácie. Jadranské more ponúka množstvo príjemných miest, kde bude vaša letná dovolenka pri mori nezabudnuteľná.

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> dovolenka Kvarner -> dovolenka Chorvátsko