Mestá Chorvátska / Chorvátsko : Dovolenka v Chorvátsku | Chorvátsko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Plánuješ dovolenku v Chorvátsku ? začni tu - dovolenka Chorvátsko 2020

imgimgimgimgimgimgimg

Mestá Chorvátska

Okrem prímorských miest plných histórie a vône mora, ktoré uvádzame na iných miestach nášho webu, sa teší obľube cestovateľov taktiež hlavné mesto Chorvátska - Zagreb. Ak sa ho rozhodnete navštíviť a prehliadnuť si množstvo jeho pamiatok (prezidentský palác, kostol sv. Marka, galérie a múzeá...) alebo len vstrebať jeho rušný nočný život, vyberte si z ponuky ubytovania:

Ubytovanie Mestá Chorvátska

Apartmány SRCE ZAGREBA

Apartmány SRCE ZAGREBA

Novo zrekonštruovaný apartmánový blok Srce Zagreba sa nachádza asi 800m od centra mesta Zagreb, asi 15 min. pešo od starého mesta, v časti Martinovka. Najbližšia autobusová zastávka je asi 300 m od domu. Vedľa domu sa nachádza botanická záhrada.

Apartmány URBANA VILA

Apartmány URBANA VILA

Apartmánový dom Urbana vila sa nachádza v časti Novi Zagreb, 2,6 km od centra mesta. Najbližší obchod s potravinami je asi 200 m od budovy. Zastávka autobusov je vzdialená 300 m.


Dovolenka Chorvátske mestá

Ak ste si nenašli v uvedenej ponuke ubytovania v dovolenkovej destinácii Mestá Chorvátska ten svoj hotel (apartmán), zavolajte nám alebo napíšte mailom svoje požiadavky. Pripravíme vám ponuku dovolenka Mestá Chorvátska šitú na mieru presne podľa vašich predstáv.

Najobľúbenejšie dovolenky v oblasti Mestá Chorvátska:

dovolenka Zagreb

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> Chorvátsko