Plitvické jazerá / Chorvátsko : Dovolenka v Chorvátsku | Chorvátsko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Plánuješ dovolenku v Chorvátsku ? začni tu - dovolenka Chorvátsko 2020

imgimgimgimgimgimgimg

Plitvické jazerá

Národný park Plitvické jazerá sa nachádza na hlavnom ťahu vedúcom zo severu k stredným a južným prímorským letoviskám Chorvátska. Takmer každý, kto cestuje na dovolenku k moru prechádza okolo úžasného prírodného výtvoru. Návšteva Plitvických jazier preto stojí aspoň za jednodenný výlet a prestávku, ktorá určite spestrí dlhú cestu do južných častí Dalmácie. Ideálne je prenocovať:

Ubytovanie Plitvické jazerá

Hotel PLITVICE **

Hotel PLITVICE **

Hotel Plitvice, s najdlhšou tradíciou v parku, sa nachádza neďaleko hotela Jezero, priamo v národnom parku Plitvické jazerá. Má výhľad na malú náhornú plošinu parku s jazerami.

Hotel BELLEVUE **

Hotel BELLEVUE **

Hotel Bellevue leží v bezprostrednej blízkosti národného parku Plitvické jazerá, 140 km od letiska v Zagrebe a 90 km od železničnej stanice v Karlobagu. Najbližší obchod je vzdialený 100 m od hotela. Zastávka autobusov je 100 m od hotela.

Hotel JEZERO ***

Hotel JEZERO ***

Hotel Jezero sa nachádza 140 km od letiska v Zagrebe a 90 km od železničnej stanice v Karlobagu, v centrálnej časti národného parku Plitvičky jezera. Od najväčšieho Plitvického jazera Kozjak je vzdialený len 300 m. Najbližší obchod je vzdialený 200 m.

Apartmány ANTE

Apartmány ANTE

Apartmánový dom sa nachádza v oblasti Plitvických jazier, asi 6 km od centra. Letisko v Zagrebe je vzdialené 140 km. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v 90 km vzdialenom Karlobagu. Najbližší obchod je vzdialený 100m od domu. Autobusová zastávka sa nachádza 3 km od domu.

Penzión PLITVIČKA VILA ***

Penzión PLITVIČKA VILA ***

Penzión Plitvička Vila postavený v roku 2003 sa nachádza v meste Grabovac, ktoré sa nachádza 126 km od letiska v Zagrebe a 70 km od železničnej stanice v Karlobagu. Od centra mesta je vzdialený 400m. Národný park Plitvické jazerá sú vzdialené 18 km od penziónu.

Hotel GRABOVAC ***

Hotel GRABOVAC ***

Hotel Grabovac sa nachádza na severnej prístupovej ceste do národného parku, asi 10km od centrálnej zóny parku Plitvické jazerá.


Dovolenka Plitvické jazerá

Ak ste si nenašli v uvedenej ponuke ubytovania v dovolenkovej destinácii Plitvické jazerá ten svoj hotel (apartmán), zavolajte nám alebo napíšte mailom svoje požiadavky. Pripravíme vám ponuku dovolenka Plitvické jazerá šitú na mieru presne podľa vašich predstáv.

Najobľúbenejšie dovolenky v oblasti Plitvické jazerá:

dovolenka Grabovac
dovolenka Plitvice

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> Chorvátsko