Gradac / Stredná Dalmácia / Chorvátsko : Dovolenka v Chorvátsku | Chorvátsko 2017
SlovenskyEnglishČesky

Plánuješ dovolenku v Chorvátsku ? začni tu - dovolenka Chorvátsko 2017

Stredná Dalmácia > Gradac

Jedno z posledných väčších a rušnejších mestečiek strednej Dalmácie leží asi 14 km od mesta Ploče a hraníc s Bosnou a Hercegovinou. Mesto sa nachádza na konci pohoria Biokovo neďaleko ústia rieky Neretvy, čo mu dodáva typický stredomorský ráz. Južne od prístavu sa nachádza krásna pláž Gornja vala, najdlhšia pláž Makarskej riviéry. Pozdĺž celej pláže sa tiahne nábrežná promenáda s oleandrami a palmami.

Hotel LABINECA ***

Hotel LABINECA ***

Hotel Labineca sa nachádza na Makarskej riviére, cca 250m od centra mesta Gradac. Mesto Makarska 40km.

Hotel LAGUNA **

Hotel LAGUNA **

Hotel Laguna leží v píniovom lese, na Makarskej riviére, v západnej časti mesta Gradac. Do centra cca 400m po pešej zóne bez áut. Hotel Labineca neďaleko.


Dovolenka Gradac

Dnes je Gradac považovaný za pohostinné miesto s výborne vybudovanou turistickou infraštruktúrou a mnohými možnosťami pre oddych i zábavu.

Mesto je zároveň vynikajúcim východiskovým bodom pre výlety na ostrovy Hvar, Korčula, na Pelješac alebo do Dubrovníka či Medjugorja.

Zhruba na polceste medzi Gradacom a Ploče sa nachádza zaujímavé sladkovodné krasové Bačinske jazero, ktoré je tvorené sústavou šiestich pospájaných jazier a s morom je spojené umelým kanálom, čím sa do jazera dostáva aj slaná voda.

Nenašli ste presne to čo hľadáte? Napíšte nám alebo zavolajte ako má vyzerať vaša dovolenka snov. Pripravíme vám ponuku šitú presne na mieru, dovolenka Gradac podľa vašich predstáv. Ak vás chorvatske letovisko Gradac nezaujalo, prezrite si iné atraktívne dovolenkové destinácie. Jadranské more ponúka množstvo príjemných miest, kde bude vaša letná dovolenka pri mori nezabudnuteľná.

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> dovolenka Stredná Dalmácia -> dovolenka Chorvátsko