Kontakt
SlovenskyEnglishČesky

Cestu k moru začnite u nás - Taliansko, Chorvátsko ... dovolenka 2019


Cestovná Kancelária Reny Travel

na tejto stránke nájdete všetky potrebné informácie o CK Reny Travel, ak by niečo chýbalo resp. bolo nejasné a máte otázku, alebo nám chcete čokoľvek napísať, vyplňte "rýchly formulár". Odpovedáme spravidla obratom.


Rýchly kontaktný formulár:

Adresa spoločnosti:
Reny Travel s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Telefón: 00421 2 54640661
Mobil: 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk
Skype: renytravel_anna

Otváracia doba: Po-Pi 9:00-18:00hod


Nepoznáte nás ? - sme na trhu už viac než desaťročie a naša špecializácia a prístup k našim zákazníkom nám umožnili zaistiť si medzi slovenskými cestovkami stabilné miesto. Prečítajte si o nás
-> Kto sme?
-> referencie od našich klientov


Sociálne siete - CK RenyTravel nájdete aj na sociálnych sieťach, kde z času na čas komunikujeme aktuálne akcie, novinky, prípadne špeciálne akcie len pre fanušíkov:
-> RenyTravel na Facebooku
-> RenyTravel na G-Plus
-> RenyTravel na Twitter


Zákonné poistenie CK - cestovná kancelária RenyTravel má v zmysle Zákona o zájazdoch, podmienkach podnikania pre cestovné kancelárie a agentúry č.281/2001.z. uzatvorené poistenie proti úpadku CK v poisťovni UNION. Zoznam poistených cestovných kancelárií si môžete overiť na stránkach poisťovne (www.union.sk), alebo v zoznamoch SOI.
-> poistenie CK RenyTravel


Ochrana osobných údajov - ako a ktoré osobné údaje klientov spracovávame a ako ich chránime v zmysle platnej legislatívy. Diskrétnosť je pre nás samozrejmosťou.
-> ochrana osobných údajov


Zmluvné podmienky - po uzatvorení zmluvy o zájazde sa právny vzťah medzi zákazníkom a cestovnou kanceláriou riadi podľa zákonom predpísaných zmluvných podmienok. Tie naše sú štandardné, podobné ako vo väčšine cestoviek.
-> zmluvné podmienky Reny Travel - leto ( pdf )


Zájazdy - destinácie - CK RenyTravel sa zameriava na pobytové zájazdy v lete pri mori najmä v Taliansku a v Chorvátsku, v zimnej sezóne ponúkame lyžovačky v alpských krajinách Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko, Francúzsko, pridávame aj ďalšie.
-> najnovšie katalógy RenyTravel (pdf)
-> katalógy RenyTravel - história (pdf)


Úvodné informácie pre klientov - čo by ste mali vedieť pred cestou na lyžovačku, užitočné informácie k pobytom CK Reny travel ohľadom dopravy, ubytovania, stravovania, asistenčných služieb a podobne.
-> Úvodné informácie pre klientov


Doprava k pobytom CK Renytravel - aktuálne informácie nájdete na stránke
-> Doprava k pobytom


Doprava k pobytom do Talianska a Chorvátska - aktuálne informácie a ceny nájdete na stránke
-> Doprava do Talianska
-> Doprava do Chorvátska


Predajné miesta - cestovná kancelária RenyTravel má vytvorenú predajnú sieť po celom Slovensku, prostredníctvom zmluvných predajcov. Približne 250 cestovných kancelárií a agentúr predáva naše zájazdy. Prístup k materiálom pre zmluvných predajcov, prihlasovacie údaje žiadajte mailom:
-> spolupráca


Ako objednať zájazd - najčastejšie kladené otázky, základné inštrukcie k používaniu web-stránok, vyhľadávanie zájazdu, rezervácia, záväzné potvrdenie, zmluva o zájazde, platba, doručenie dokladov, pokyny na cestu ...
-> nápoveda


Travel Žurnál - prečítajte si aktuálne informácie o cestovaní, zaujímavé informácie o destináciách, ktoré ponúkame, objavte nové jedinečné hotely, alebo sa inšpirujte recenziami našich klientov v našom cestovateľskom magazíne:
-> Travel Žurnál