Burgenland / Rakúsko : Dovolenka v Rakúsku | Rakúsko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Rakúske Alpy v lete - nechajte hýčkať svoje telo i ducha - dovolenka v Rakúsku

imgimgimgimgimgimgimg

Burgenland

Namiesto názvu krajina hradov môžme použiť krajina slnka pre najmladší kraj na východe Rakúska. Až 300 dní v roku tam svieti slnko a preto sa tu tak darí vínu. Poznávanie prírodných krás a vína sa dá spojiť na potulkách okolo jazera Neusiedler See. Športovci nastúpia na cyklotrasu, alebo osedlajú koňa, či windsurfing. Poetické duše môžu navštíviť niektoré z kultúrych podujatí a festivalov.

Ubytovanie Burgenland

Gasthof SEEWIRT & Haus ATTILA ****

Gasthof SEEWIRT & Haus ATTILA ****

Gasthof Seewirt & Haus Attila sú od seba vzdialené asi 50 m a nachádzajú sa priamo na brehu Neusiedler See (Neziderské jazero).

AVITA Resort Hotel & Therme ****+

AVITA Resort Hotel & Therme ****+

AVITA Resort Hotel & Therme sa nachádza v blízkosti pohoria Burgenland, asi 500m od centra mesta. Prostredníctvom priameho spojenia od hotela k BurgenlandTherme hostia môžu využívať aj veľkorysosť a pokoj verejných termálnych kúpeľov. Železničná stanica Oberwart je vzdialená 5km. Hotel je v nadmorskej výške 400m.


Dovolenka Burgenland

Do letnej ponuky |* Dovolenka Burgenland *| sme vybrali cenovo zaujímavejšie ubytovacie zariadenia, ktoré ponúkajú maximum služieb za priaznivé ceny. Ak máte inú predstavu o svojej dovolenke v Rakúsku a nenašli ste to čo hľadáte, zavolajte nám alebo napíšte mail. Podľa vašich požiadaviek pripravíme pre vás ponuku šitú na mieru.

Burgenland dovolenka na horách - obľúbené letné destinácie:

dovolenka Podersdorf - Neusiedler See

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> dovolenka Rakúsko