Dolné Rakúsko / Rakúsko : Dovolenka v Rakúsku | Rakúsko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Rakúske Alpy v lete - nechajte hýčkať svoje telo i ducha - dovolenka v Rakúsku

imgimgimgimgimgimgimg

Dolné Rakúsko

Letná dovolenka Dolné Rakúsko znamená pestrofarebnú paletu možností, ako tráviť prázdniny. Ak vyrazíte z okolia Viedne pokračujúc na západ po oboch brehoch rieky Dunaja sa rozprestiera malá ale rozmanitá a pestrá krajina, kde sa v rozmedzí jednej hodiny jazdy autom vystriedajú najrôznejšie prírodné typy - močaristé lužné lesy, vinohradnícka pahorkatina, alpské pastviny, rokliny Veľkého kaňonu, lesy borovicové a dubové s malebnými dedinkami.

Ubytovanie Dolné Rakúsko

Familienhotel WALDESRUH ****

Familienhotel WALDESRUH ****

Rodinne vedený hotel Waldesruh má pokojnú polohu a vynikajúcu pozíciu mezi Hochkarom, Dürrensteinom a jazerom Lunz, asi 4 km od centra a obchodov, jazero Lunz je vzdialené 9 km, lanovka Hochkar je vzdialená 19 km.

Hotel SCHLOSS WEIKERSDORF ****

Hotel SCHLOSS WEIKERSDORF ****

Hotel Schloss Weikersdorf s typickou viedenskou atmosférou sa náchadza v blízkosti centra Wiedne. Pri hoteli je Rosarium, so záhradou ruží vo francúzskom štýle. Električka 500m, zastávka autobusu 500m, železničná stanica 1.5km, letisko 30km.

Hotel & Spa THERME LAA ****+

Hotel & Spa THERME LAA ****+

Hotel & Spa Therme Laa sa nachádza v kúpeľnom mestečku Laa an der Thaya v blízkosti hraníc Rakúska s Českom aj Slovenskom. Laa je zároveň v oblasti Weinviertel, známej rakúskej vinárskej lokalite.


Dovolenka Dolné Rakúsko

Do letnej ponuky ||* Dovolenka Dolné Rakúsko *|| sme vybrali len cenovo zaujímavejšie ubytovacie zariadenia, ktoré ponúkajú maximum služieb za priaznivé ceny. Ak máte inú predstavu o svojej dovolenke v Rakúsku a nenašli ste to čo hľadáte, zavolajte nám alebo napíšte mail. Podľa vašich požiadaviek pripravíme pre vás ponuku šitú na mieru.

Dolné Rakúsko dovolenka na horách - obľúbené letné destinácie:

dovolenka Göstling an der Ybbs

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> dovolenka Rakúsko