Zell am See / Salzburgsko / Rakúsko : Dovolenka v Rakúsku | Rakúsko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Rakúske Alpy v lete - nechajte hýčkať svoje telo i ducha - dovolenka v Rakúsku

Salzburgsko > Zell am See

Hotel LIMBERGHOF

Hotel LIMBERGHOF

Rodinne vedený hotel gasthof Limberghof je typický vidiecky hostinec s viac ako 500 ročnou tradíciou. Nachádza sa na idylickom pokojnom mieste s prekrásnym výhľadom na okolitú krajinu a hory. Od centra Zell am See je vzdialený asi 3 km, jazero je vzdialené cca 3,5 km, lanovka Areithbahn 1 km, ľadovec Kitzsteinhorn cca 10 km. Najbližší obchod s potravinami 1,5 km.

GRAND Hotel ****

GRAND Hotel ****

GRAND hotel sa nachádza na nezabudnuteľnom mieste polostrova, priamo pri jazere Zeller. Hotel sa skladá z 2 budou. Historická pešia zóna začína pred hotelom. Vedľajšia budova hotela je asi 15m od hlavnej budovy, nákupné možnosti 25m, železničná stanica Zell am See 20m, letisko Salzburg 80km, ľadovec Kaprun 12km, jazero50m, lanovka 300m. Nadmorská výška hotela je 757mnm.

Berghotel JAGA ALM ***

Berghotel JAGA ALM ***

Rodinne vedený horský hotel Berghotel Jaga Alm výborný na aktívnu letnú dovolenku s rodinou ale aj romantický pobyt v horách má skvelú polohu na slnečnej strane hory Schmittenhöhe nad populárnym mestečkom Zell am See. Na jazero je od hotela krásny výhľad. Hotel je v nadmorskej výške 1.200m a má postavenú vlastnú prístupovú cestu do centra Zell am See, kam je to asi 3km, z toho nová horská cesta 1km.


Dovolenka Zell am See

Rakúsko / Salzburgsko / Zell am See dovolenka
Zimná dovolenka Zell am See -> lyžovanie Zell am See

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> dovolenka Salzburgsko -> dovolenka Rakúsko