Viedeň / Rakúsko : Dovolenka v Rakúsku | Rakúsko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Rakúske Alpy v lete - nechajte hýčkať svoje telo i ducha - dovolenka v Rakúsku

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Viedeň

Hlavné mesto Rakúska Viedeň patrí k najkrajším mestám Európy. Množstvo  kultúrnych podujatí, historické pamiatky, pohodový životný štýl prispievajú k vysokej návštevnosti a záujmu turistov z celého sveta. Mesto hudobných velikánov akými boli Mozart, Strauss, Haydn či Beethoven dodnes nesie prívlastok operné. Viedeňský valčík či viedeňský rezeň sú rovnako známe svetové pojmy.

Ubytovanie Viedeň

Hotel IMPERIAL *****

Hotel IMPERIAL *****

Tradičný hotel Imperial sa nachádza priamo v centre mesta Viedeň na námestí „Ringstrasse“, vedľa koncertnej haly „Musikverein“, kde sa konajú aj novoročné koncerty. Metro 200m, zastávka autobusu 200m, električka 50m, železničná stanica 1,5km, letisko 17km.

Hotel SAVOY ***

Hotel SAVOY ***

Trojhviezdový hotel Savoy s typickou viedenskou atmosférou má centrálnu polohu v 7.obvode Viedne. Historické centrum mesta 10min chôdze. Metro 100m, zastávka autobusu 100m, električka 100m, železničná stanica 2km, letisko 30km.

Hotel MERCURE SECESSION WIEN ****

Hotel MERCURE SECESSION WIEN ****

Útulný hotel Mercure Secession Wien sa nachádza priamo v centre Viedne. Hotel oslávil už svoje 100.výročie a pri tejto príležitosti bol kompletne zrenovovaný. Metro 100m, zastávka autobusu 200m, električka 200m, železničná stanica 1,5km, letisko 25km.


Dovolenka Viedeň

Do letnej ponuky |* Dovolenka Viedeň *| sme vyberali cenovo zaujímavejšie ubytovacie zariadenia, ktoré ponúkajú maximum služieb za priaznivé ceny. Ak máte inú predstavu o svojej dovolenke v Rakúsku a nenašli ste to čo hľadáte, zavolajte nám alebo napíšte mail. Podľa vašich požiadaviek pripravíme pre vás ponuku šitú na mieru.

Viedeň dovolenka na horách - obľúbené letné destinácie:

dovolenka Viedeň hlavné mesto

Vrátiť sa o úroveň vyššie na stránku -> dovolenka Rakúsko