Vorarlberg / Rakúsko : Dovolenka v Rakúsku | Rakúsko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Rakúske Alpy v lete - nechajte hýčkať svoje telo i ducha - dovolenka v Rakúsku

imgimgimgimgimgimgimg

Vorarlberg

Ak vás láka dovolenka strávená na turistických chodníkoch, potom zacieľte smer vašej cesty na Vorarlberg - rakúsky raj turistiky. Tu v lone panenskej prírody v najzápadnejšej časti Bregenzer Waldu objavíte niekoľko pôvodných dedín. Panoráma horského masívu Verwall a Silvretta na švajčiarsko-rakúskej hranici i krása údolí Kleinwalsertal či Montafon pod nimi vás presvedčia o tom, že hovoriť o Vorarlbergu ako o raji turistiky je na mieste.

Ubytovanie Vorarlberg

IFA Aktiv Hotel ALPENROSE ***

IFA Aktiv Hotel ALPENROSE ***

Ifa Aktiv-Hotel Alpenrose je príjemný, deťom priateľský hotel má centrálnu polohu na vjazde do Mittelbergu a ponúka nádherný výhľad na údolie a hory.

Hotel VAL BLU RESORT SPA & SPORTS ***

Hotel VAL BLU RESORT SPA & SPORTS ***

Val Blu Resort Hotel SPA & SPORTS patrí medzi jedinečné hotely v alpsom štýle. Nachádza sa v tichom prostredí hôr v nadmorskej výške 588mnm, na okraji Bludenz, len 800m od centra. Nákupné možnosti 800m, železničná stanica Bludenz asi 1km, letisko Friedrichshafen/Altenrein asi 100km.

Dovolenka Vorarlberg

Do letnej ponuky |* Dovolenka Vorarlberg *| sme vybrali cenovo dostupnejšie ubytovacie zariadenia, ktoré ponúkajú maximum služieb za priaznivé ceny. Ak máte inú predstavu o svojej dovolenke v Rakúsku a nenašli ste to čo hľadáte, zavolajte nám alebo napíšte mail. Podľa vašich požiadaviek pripravíme pre vás ponuku šitú na mieru. Vorarlberg dovolenka na horách - obľúbené letné destinácie:
dovolenka Mittelberg


Letná dovolenka Rakúsko

Ak máme stručne charakterizovať dovolenku v Rakúsku, môžme použiť slová: wellness, šport a príroda. Aktívny prístup k tráveniu voľného času počas letných prázdnin preferuje čoraz väčší počet dovolenkárov. Prechádzky v alpskej prírode, ľahšia i náročnejšia turistika, alebo horská cyklistika najlepšie posilnia vaše zdravie a zregenerujú organizmus. Po aktívne prežitom dni dobre padne masáž, sauna, wellnes. Alpy v lete na osvieženie tela i ducha.
Viac na -> dovolenka Rakúsko