Zemplínsky región / Slovensko : Dovolenka na Slovensku | Slovensko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Letná dovolenka na Slovensku - Bratislava, Vysoké Tatry, Liptov

Zemplínsky región

Zemplínsky región leží v najvýchodnejšej časti Slovenska. Strediskom regiónu je mesto Michalovce. V jeho blízkosti sa nachádza „slovenské more“, vodná nádrž Zemplínska Šírava s vysokým počtom slnečných dní a teplou vodou. Významné postavenie má Tokajská vinohradnícka oblasť pri meste Trebišov. Aj keď je najmenšou vinohradníckou oblasťou, kvalitou a jedinečnosťou je jednou z najznámejších. V severovýchodnej časti zachovalé prírodné prostredia v Národnom parku Poloniny.

Ubytovanie Zemplínsky región

Penzión FAMILY ***

Penzión FAMILY ***

Penzión Family sa nachádza na Zemplínskej šírave v stredisku Klokočov, iba 150m od vodnej nádrže, mesto Michalovce 15km.

Hotel EURO PENZIÓN SALAŠ ***

Hotel EURO PENZIÓN SALAŠ ***

Hotel Euro Penzión Salaš sa nachádza pri vodnej nádrži Zemplínska Šírava v rekreačnom stredisku Medvedia hora, 12km od mesta Michalovce.

Hotel EUROBUS ***

Hotel EUROBUS ***

Hotel Eurobus sa nachádza 12km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava, v stredisku Medvedia hora. Hotel je situovaný priamo na špici polostrova v tesnej blízkosti vody.

Penzión SLNEČNÝ LÚČ

Penzión SLNEČNÝ LÚČ

Penzión Slnečný Lúč sa nachádza v rekreačnom stredisku Hôrka pri Zemplínskej šírave 180m od upravenej pláže. Michalovce cca 8km.

Chata FAJN

Chata FAJN

Chata Fajn sa nachádza pri vodnej nádrži Zemplínska šírava v centre rekreačného strediska Kamenec, cca 100m od pláží a vonkajších bazénov.

Hotel ARMALES ***

Hotel ARMALES ***

Hotel Armales sa nachádza v obci Stakčín, ktorá je vstupnou bránou do Národného parku Poloniny. Je obklopený krásnou prírodou chránenej oblasti Východných Karpát. Autobusová zastávka a železničná stanica 100m od hotela.

Hotel ALIBABA ***

Hotel ALIBABA ***

Hotel Alibaba sa nachádza v centre mesta Humenné, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny. V roku 2012 prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka priestor na relax aj možnosti pre usporiadanie rôznych seminárov a kongresov.

Hotel KARPATIA ***

Hotel KARPATIA ***

Hotel Karpatia sa nachádza v blízkosti pešej zóny, cca 250m od historického centra mesta Humenné. Autobusová a železničná stanica cca 100m od hotela.

Hotel JALTA ****

Hotel JALTA ****

Hotel Jalta sa nachádza meste Michalovce. Vďaka svojej polohe v centre mesta a neďalekej vzdialenosti od vodnej nádrže Zemplínska Šírava je obľúbeným miestom pre obchodných cestujúcich, ale aj pre turistov. Je vhodný pre konaní rodinných osláv a spoločenských akcií.

Penzión BIELA LABUŤ *

Penzión BIELA LABUŤ *

Penzión Biela labuť sa nachádza na okraji mesta Michalovce. V blízkosti hypermarketov a železničnej stanice, pri ceste na vodnú nádrž Zemplínska Šírava.

Hotel DRUŽBA ****

Hotel DRUŽBA ****

Kompletne zrekoštruovaný hotel Družba s dlhoročnou tradíciou a s moderným službami sa nachádza v centre mesta Michalovce.

Hotel ZEMPLÍN **

Hotel ZEMPLÍN **

Hotel Zemplín sa nachádza v južnej časti centra mesta Trebišov, v blízkosti vstupnej brány mestského parku s kaštieľom rodiny Andrássyiovcov v ktorom je inštalované vlastivedné múzeum.

Euro Hotel VIHORLAT ***

Euro Hotel VIHORLAT ***

Euro Hotel Vihorlat sa nachádza v centre mesta Snina v regióne Horný Zemplín.

Hotel RUBÍN *

Hotel RUBÍN *

Hotel Rubín sa nachádza na pešej zóne v centre mesta Svidník.

Dovolenka Zemplínsky región

Dovolenka Slovensko