Palinuro / Campania / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás - dovolenka Taliansko 2020

Campania > Palinuro

Bungalovy COSTA DEL MITO ***

Bungalovy COSTA DEL MITO ***

Rezort je v srdci pobrežia Cilento, umiestnený na miernom svahu uprostred nedotknutej prírody národného parku Cilento. Komplex sa nachádza na 70.000 m2 so stredomorskou vegetáciou a ilovovníkmi.

Villaggio CAPO D´ARENA

Villaggio CAPO D´ARENA

S výhľadom na more vo výške 50m, v oblasti 2km od Palinuro Capriolisa, v oblasti národného parku Cilento, sa nachádza villaggio Capo d´Arena obklopené storočnými olivovníkmi.

Hotel Villaggio TABU ***

Hotel Villaggio TABU ***

Hotel sa nachádza v mestečku Palinuro, ktorý je súčasťou národného parku Cilento a Vallo di Dianp, v blízkosti Marina di Camerota a Salerna. Lokalita ponúka krásne prostredie, v ktorom možno nájsť skutočné poklady prírody, ako je Modrá jaskyňa alebo Strieborná jaskyňa. Rezort je obklopený krásnou stredomorskou vegetáciou plnou olivvníkov a má krásnu záhradu.

Hotel COSTA DEL MITO ***

Hotel COSTA DEL MITO ***

Rezort je v srdci pobrežia Cilento, umiestnený na miernom svahu uprostred nedotknutej prírody národného parku Cilento. Komplex sa nachádza na 70.000 m2 so stredomorskou vegetáciou a olivovníkmi.

Villaggio MARBELLA CLUB

Villaggio MARBELLA CLUB

Villaggio Marbella Club je obklopené zeleňou, skalnatými útesmi a nachádza sa len pár metrov od známej pláže Arco Naturale v národnom parku Cilento

Hotel IL GABBIANO ****

Hotel IL GABBIANO ****

Hotel Il Gabbiano sa nachádza v centre mestečka Palinuro a zároveň priamo pri pláži. V okolí sú typické talianske obchodíky, kaviarne a cukrárne. Z hotela je krásny výhľad na more a celý záliv. Oblasť je známa krásnou farbou mora, členitým pobrežím, prírodnými jaskyňami a miestami vhodnými aj na potápanie. V mestečku je malý prístav a pešia promenáda v centre.