Capri / Capri / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás - dovolenka Taliansko 2020

Capri > Capri

Hotel RELAIS MARESCA ****

Hotel RELAIS MARESCA ****

Príjemný hotel Relais Maresca sa nachádza nad prístavom Marina Grande, v severnej časti ostrova. Budova hotela pochádza z roku 1876. Hneď pri hoteli sa nachádza autobusová zastávka, stanovisko taxi, obchodíky a tiež lanovka Funicollare do centra mestečka Capri.

Hotel REGINA CRISTINA ****

Hotel REGINA CRISTINA ****

Hotel Regina Cristina sa nachádza v centre mestečka Capri, na pešej zóne, kde je povolený vjazd len elektrickým vozíkom prepravujúcim tovar a batožinu hostí. Slávne námestie Piazzetta sa nachádza len niekoľko málo minút chôdze od hotela, rovnako ako aj hlavnej pešej a nákupnej zóny a centrum večernej zábavy.

Hotel LA RESIDENZA ****

Hotel LA RESIDENZA ****

Komfortný hotel má vynikajúcu pozíciu, len 200 m od centra spoločenského života na Capri známej „Piazzeta“ a stanice pozemnej lanovky. Z niektorých izieb sa ponúka prekrásny panoramatický výhľad na kartúzu „Certosa di San Giacommo“.

Hotel MAMELA ****

Hotel MAMELA ****

Nedávno zrenovovaný hotel Mamela sa nachádza na pokojnom mieste v srdci Capri v malebnom prostredí, no len asi 5 minút chôdze od Augustových záhrad, vily San Giacoma a cez exkluzívnu nákupnú ulicu Via Camerelle svetoznámej Piazzetta. Prístav Capri asi 1km, Grotta Azzurra asi 3,8km.