Friuli Venezia Giulia / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás - dovolenka Taliansko 2020

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Friuli Venezia Giulia

Druhý významný region Talianska nachádzajúci sa v severovýchodnej časti Talianska (benátska riviéra) a susedí na severe s Rakúskom, na západe s Benátskom,  na východe so Slovinskom, na juhu ho obmýva Jadranské more. Hlavným mestom je známy prístav Trieste. Čo sa týka jedla určite ochutnajte Prosciutto San Danieli - typickú šunku tohto kraja, víno je najlepšie z oblasti Collio. dovolenku si užívajte v letoviskách Lignano a Grado. Viac informácií o regióne - Friuli Venezia Giulia

Ubytovanie Friuli Venezia Giulia

Grand hotel PLAYA ****

Grand hotel PLAYA ****

Grand Hotel Playa sa nachádza priamo na pešej promenáde v časti Lignano Sabbiadoro, cca 50m od obchodov a reštaurácii a 200m od námestia Abbazia.

Hotel ROSSINI ****

Hotel ROSSINI ****

Hotel Rossini má výbornú polohu v centre Lignano Sabbiadoro, priamo v centre pár krokov od obchodov, reštaurácií a barov a tiež len 150m od pláže.

Hotel MARTINI ***

Hotel MARTINI ***

Rodinne vedený hotel Martini sa nachádza v stredisku Lignano, na miestne s množstvom zelene v prevažne vilkovej časti Pineta, len pár minút chôdze od pláže. Hotel bol nedávno renovovaný a je ladený do moderného štýlu. Najbližšie obchody a reštaurácie asi 200m.

Villaggio TAMERICI

Villaggio TAMERICI

Novopostavené (2014) villaggio Tamerici sa nachádza v obľúbenom stredisku Lignano Sabbiadoro, je kompletne uzavreté a pozostáva z 28 dvojpodlažných viliek s vlastným bazénom, len 300m od pláže. Centrum Sabbiadoro asi 600m.

Rezidencia MONICA

Rezidencia MONICA

Nová elegantná rezidencia Monica má výbornú polohu len kúsok od pešej zóny centra Lignano Sabbiadoro – v dosahu krátkej prechádzky. K pláži je to asi 400m. Budova pozostáva z 15 apartmánov na 6 podlažiach, tie od 4. poschodia majú výhľad na lagúnu.

Villa LUCIANA

Villa LUCIANA

Villa Luciana sa nachádza v tichšej časti Lignano Riviera s obchodmi, barmi a reštauráciami, neďaleko je aj park Riviera.

Rezidencia LA MERIDIANA 2

Rezidencia LA MERIDIANA 2

Rezidencia La Meridiana sa nachádza pri plážovej promenáde neďaleko centra Lignano Riviera. V blízkosti sú obchody, bary, reštaurácie a park Riviera.

Villa XUROY

Villa XUROY

Vila Xuroy sa nachádza v tichej časti Lignano Riviera v blízkosti obchodov, supermarketu, reštaurácií, pizzérií a parku Riviera.

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel International má centrálnu polohu v časti Lignano Sabbiadoro, priamo na promenáde Lungomare Trieste, neďaleko od obchodov, barov a reštaurácii.

Apartmány SUN BEACH

Apartmány SUN BEACH

Apartmánový dom Sun Beach leží na plážovej promenáde v časti Lignano Sabbiadoro.

Apartmány SKY RESIDENCE

Apartmány SKY RESIDENCE

Novopostavený (2009) apartmánový dom Sky Residence sa nachádza v centre Lignano Sabbiadoro.

Apartmány MARE

Apartmány MARE

Novopostavené (2012) apartmány Mare sa nachádzajú v stredisku Lignano v centre časti Sabbiadoro. Pláž len 50m.

Rezidencia LOS NIDOS

Rezidencia LOS NIDOS

Rezidencia Los Nidos sa nachádza v zeleni v komplexe Village Albatros, asi 300 metrov od pláže a blízko pešej zóny časti Lignano Sabbiadoro.

Villa GLORIA

Villa GLORIA

Pekné novopostavené radové domky sa nachádzajú na pokojnom mieste v zóne Pineta, 300m od pláže.

Hotel MEDITERRANEO ***

Hotel MEDITERRANEO ***

Hotel Mediterraneo sa nachádza v časti Lignano Pineta, 300m od centra a nákupných možností, 100m od najbližšej reštaurácie. Lignano Sabbiadoro centrum 3km.

Apartmány LUNA 2

Apartmány LUNA 2

Sedemposchodový apartmánový dom Luna 2 leží pri Piazzale City a plážovej promenáde v Lignano Sabbiadoro, neďaleko obchodov a reštaurácií.

Villa LE CICALE

Villa LE CICALE

Villa Le Cicale sa nachádza v tichšej zelenej časti strediska Lignano Pineta neďaleko centra, parku Hemingway a olympijského bazénu. V dostupnej blízkosti sa nachádzajú supermarkety, bary, reštaurácie a vodné i zábavné parky Aquasplash a Gulliverlandia.

Villaggio ROYAL

Villaggio ROYAL

Moderné villaggio Royal sa skladá zo 16 radových viliek a nachádza sa v blízkosti centra Lignano Pineta a parku Hemingway.

Apartmány BIANCO NERO

Apartmány BIANCO NERO

Apartmánový dom Bianco Nero sa nachádza na začiatku časti Lignano Sabbiadoro.

Rezidencia MARCO POLO

Rezidencia MARCO POLO

Moderná sedemposchodová rezidencia Marco Polo sa nachádza neďaleko centra Lignano Sabbiadoro.

Vilky RIO

Vilky RIO

Krásny nový prázdninový komplex vilky Rio sa nachádza v časti Lignano Sabbiadoro približne 900m od centra. Najbližšie obchody a reštaurácie asi 300m.

Vilky BEETHOVEN

Vilky BEETHOVEN

Vilky Beethoven sú tri samostatné vilky ľahko dostupné z pešej zóny, nachádzajú sa v blízkosti obchodov v časti Lignano Riviera.

Villaggio LAURA R

Villaggio LAURA R

Prázdninový komplex villaggio Laura R pozostáva z piatich samostatných domčekov s oplotenou záhradou v časti Lignano Riviera, v blízkosti pešej zóny.

Villaggio TERRA MARE

Villaggio TERRA MARE

Elegantné a jedinečné turistické stredisko Villaggio Terra Mare na konci Lignano Sabbiadoro, asi 500 m od centra, na „Isola Punta Faro“. Pozostáva zo 120 ubytovacích zariadení – apartmánov a viliek s garážou (šírka 2,2 m, výška 2,08 m).

Villa NELSON - NINOSKA

Villa NELSON - NINOSKA

Vilky Nelson - Ninoska sú dve samostatné vilky ľahko dostupné z pešej zóny, nachádzajú sa v blízkosti obchodov v časti Lignano Pineta. Fitness chodník a detské ihrisko, "Parco Hemingway" v blízkosti.

Villa SABRINA

Villa SABRINA

Villa Sabrina sa nachádza v časti Lignano na súkromnom pozemku s vlastným bazénom v peknom prostredí borovicového lesa.

Rezidencia ANTARES

Rezidencia ANTARES

Rezidencia Antares, obklopená stromami, sa nachádza v pešej dostupnosti do centra mesta.

Rezidencia CASA MARE

Rezidencia CASA MARE

Prázdninový komplex Casa Mare sa nachádza priamo na pláži v časti Lignano Sabbiadoro.

Villaggio LE PALME

Villaggio LE PALME

Villaggio Le Palme pozostáva z troch bungalovov, každý s dvomi apartmánmi a nachádza sa uprostred záhrady s oplotením.

Hotel PALACE ****

Hotel PALACE ****

Hotel Palace sa nachádza v centre Lignano Sabbiadoro, pár krokov od obchodov a reštaurácií.

Vilky CANARINO

Vilky CANARINO

Vilky Canarino – apartmány umiestnené vo vile / dvojdome uprostred zelene, v pokojnom prostredí asi 500 m od obchodov, reštaurácií a barov.

Rezidencia ALTHEA

Rezidencia ALTHEA

Rezidencia Althea sa nachádza v časti Lignano Riviera, v pokojnom prostredí, obklopená zeleňou, len 300m od nákupných možností.

Villaggio FIORI

Villaggio FIORI

Prázdninový komplex Fiori pozostáva z radových domov so spoločnou záhradou a bazénom pre deti a dospelých. Nachádza sa asi 300 m od centra na okraji časti Lignano Sabbiadoro.

Vilky GARDEN

Vilky GARDEN

Dve Vilky Garden, každá so štyrmi apartmánmi má veľkú záhradu s píniami a dva vonkajšie krby. Od centra sa nachádza asi 200m, „Parco Hemingway“ leží v tesnej tesnej blízkosti.

Villaggio AZALEA

Villaggio AZALEA

Villaggio Azalea je komplex troch dvoj-rodinných bungalovov v pokojnej zelenej časti strediska Lignano Pineta. Obchody v blízkosti, centrum Pineta asi 600m.

Villaggio GIOVE

Villaggio GIOVE

4 bungalovy Giove, každý s 2 apartmánmi sa nachádzajú v časti Lignano Pineta, majú záhradu s píniami a miesto na ohnisko. Od centra je vzdialené asi 200m, „Parco Hemingway“ sa nachádza v tesnej blízkosti.

Villa OMBRA

Villa OMBRA

Villa Ombra s desiatimi apartmánmi je situovaná v tichom a v pokojnom prostredí v strede Lignano Pineta. V blízkosti sa nachádzajú obchodíky a reštaurácie, vzdialenosť od centra je cca 200m.

Villa LAS PALMAS

Villa LAS PALMAS

Nová rezidencia Villa Las Palmas, kompletne oplotená, sa nachádza v časti Lignano Sabbiadoro, v centrálnej časti.

Villa TRE PINI

Villa TRE PINI

Apartmánový dom pozostáva zo štyroch apartmánov, ktoré sa nachádzajú v tichšej časti strediska Lignano Pineta, v tesnej blízkosti centra.

Apartmány ZATTERA 2

Apartmány ZATTERA 2

Osemposchodová moderná budova v časti Lignano Sabbiadoro v bezprostrednej blízkosti centra s komfortne vybavený apartmánmi.

Hotel MARINA UNO ****

Hotel MARINA UNO ****

Hotel Marina Uno sa nachádza v časti Lignano Riviera, je obklopený zeleňou a nachádza sa v blízkosti prístavu Marina Uno.

Hotel HELVETIA ***

Hotel HELVETIA ***

Hotel Helvetia sa nachádza v stredisku Lignano v centre časti Pineta neďaleko námestia Rosa dei Venti, asi 3km od centra Lignano Sabbiadoro. Najbližšie obchody a reštaurácie asi 50m.

Rezidencia RENIDA

Rezidencia RENIDA

Dvojpodlažná rezidencia sa nachádza 400 m od pláže v časti v časti Lignano – Pineta.

Rezidencia OLIMPO

Rezidencia OLIMPO

Moderná rezidencia Olimpo pozostáva z troch rôznych štvorposchodových budov s obchodmi na prízemí a nachádza sa v prístave na kraji časti Lignano Sabbiadoro, asi 400m od centra.

Villa TRA I PINI

Villa TRA I PINI

Moderná, kompletne oplotená villa Tra I Pini s 2 apartmánmi sa nachádza v pokojnom prostredí uprostred zelene, v časti Lignano Riviera.

Villa CONCHIGLIA

Villa CONCHIGLIA

Prekrásna priateľská dvojposchodová vila so 6 apartmánmi a vstupom na 1.poschodie točitými drevenými schodmi. Vila sa nachádza na pokojnom mieste v letovisku Lignano Pineta, 300m od pláže a v tesnej blízkosti od centra.

Apartmány VILLA ISOLINA

Apartmány VILLA ISOLINA

Vilka Isolina s dvoma apartmánmi (jeden na poschodí, jeden na prízemí) sa nachádza v časti Lignano Pineta v pokoji píniového hája a zároveň neďaleko obchodov. Vilka má uzavretú záhradku.

Villa MIRAGE

Villa MIRAGE

Samostatná ohradená vilka Villa Mirage je umiestnená v pokojnej zelenej časti v srdci píniového porastu, asi 200m od centra Lignano Riviera. Nachádza sa len niekoľko krokov od fitnes chodníka a verejnej plavárne „Parco Unicef“.

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány MICHELANGELO

Pekná trojposchodová budova rezidencie Michelangelo sa nachádza v zelenej a tichej časti Lignano Riviera, asi 400m od obchodov a reštaurácií.

Rezidencia GARDENIA

Rezidencia GARDENIA

Príjemný prázdninový komplex Gardenia sa nachádza v tichej časti Lignano Riviera, blízko prístavu Marina Uno a asi 300m od centra.

Villa ERICA

Villa ERICA

Samostatná vila Villa Erica s vlastnou garážou a záhradou s vonkajším grilom sa nachádza v časti Lignano Riviera blízko obchodov a reštaurácii.

Rezidencia RIVIERA

Rezidencia RIVIERA

Pekný prázdninový komplex sa nachádza uprostred zelene, na pokojnom mieste v časti Lignano Riviera.

Villa SOPHIA

Villa SOPHIA

Vila pre 2 rodiny sa nachádza uprostred zelene, v pokojnom prostredí, len niekoľko málo krokov od centra a v tesnej blízkosti „Parco Unicef“ s fitnes cestičkou a verejným bazénom.

Villa Missana

Villa Missana

Villa Missana sa nachádza v časti Lignano Riviera, obklopená zeleňou, v blízkosti obchodov.

Villa FRANKE

Villa FRANKE

Príjemná dvojvilka kompletne zrekonštruovaná sa nachádza v pokojnej časti v Lignano Pineta. Vila je obklopená zeleným píniovým lesom a v blízkosti sú obchody.

Villa EMILIA

Villa EMILIA

Dvojposchodový dom Villa Emilia sa nachádza v záhrade píniového lesa v rekreačnom stredisku Lignano Pineta. Centrum mesta je dostupné chôdzou za pár minút.

Villaggio CASA BIANCA

Villaggio CASA BIANCA

Veľmi komfortný prázdninový komplex Casa Bianca sa nachádza v Lignabo Pineta v oblasti plnej zelene asi 1 km od pláže v blízkosti obchodov.

Villa ELISABETH

Villa ELISABETH

Apartmánový dom Villa Elisabeth pozostáva z 8 apartmánov a nachádza sa v zelenej časti Lignano Pineta medzi píniami, len niekoľko krokov od obchodov a reštaurácií.

BUNGALOVY DOM

BUNGALOVY DOM

Bungalovy Dom sa nachádzajú v zelenej oblasti asi 700m od pláže. Fitness okruh a detské ihrisko vedľa Parco Hemingway je neďaleko.

Bungalovy USIGNOLO

Bungalovy USIGNOLO

Dva apartmány Bungalovy Usignolo sa nachádzajú v zelenej časti Lignano Pineta asi 800m od pláže.

Rezidencia SAN PAOLO

Rezidencia SAN PAOLO

Nový obytný dom s 5 poschodiami San Paolo je umiestnený v príjemnom prostredí v časti Lignano Pineta.

Villa MARGOT

Villa MARGOT

Novo zrekonštruovaný komplex so 4 apartmánmi je umiestnený v pokojnej časti Lignano Pineta, vzdialený od centra pešej zóny len 400m.

Apartmány ROYAL

Apartmány ROYAL

Päťposchodový apartmánový dom sa nachádza v tichšej časti Lignano Pineta, len niekoľko minút peši od centra.

Rezidencia GIARDINI

Rezidencia GIARDINI

Dva obytné domy sú dobre umiestnené v letovisku Lignano Pineta s veľkou záhradou a rezervovaným parkovacím miestom.

Rezidencia DUNE

Rezidencia DUNE

Dve od seba nezávislé budovy vzdialené od pláže len 300m s veľkou záhradou, ležia v letnom stredisku Lignano Pineta.

Villaggio GIARDINO

Villaggio GIARDINO

Nový prázdninový komplex Giardino pozostáva z radových domov so spoločnou záhradou a bazénom pre deti a dospelých. Nachádza sa na okraji časti Lignano Sabbiadoro.

Rezidencia PRIMAVERA C

Rezidencia PRIMAVERA C

Päťposchodová rezidencia Primavera C sa nachádza v stredisku Lignano Sabbiadoro.

Rezidencia ALIDECO

Rezidencia ALIDECO

Deväť poschodová budova Alideco (condominio) sa nachádza v časti Lignano Sabbiadoro.

Villa RALPH

Villa RALPH

Príjemná vila v časti Lignano Riviera asi 300m od centra sa skladá zo 4 apartmánov.

Villa CORTINA

Villa CORTINA

Príjemné radové domčeky Villa Cortina v uzavretej záhrade sa nachádzajú uprostred píniového lesa, asi 200m od najbližších obchodov v stredisku Lignano, časti Pineta.

Apartmány LUCERNA</>

Apartmány LUCERNA

Apartmánový dom Lucerna (condominio) sa nachádza v časti Lignano Sabbiadoro.

Apartmány ZATTERA

Apartmány ZATTERA

Osemposchodová moderná budova v časti Lignano Sabbiadoro v bezprostrednej blízkosti centra s komfortne vybavený apartmánmi.

Apartmány FERRARI

Apartmány FERRARI

Rezidencia Ferrari leží v centrálnej časti Lignano Sabbiadoro. Skladá sa z 3 poschodí a 11 apartmánov. Každý apartmán má rezervované 1 parkovacie miesto.

Rezidencia MEDITERRANEO</>

Rezidencia MEDITERRANEO

Pekná moderná sedemposchodová budova sa nachádza v centrálnej časti Lignano Sabbiadoro.

Villaggio EUROPA

Villaggio EUROPA

Villaggio Europa pozostáva zo siedmych bungalovov , každý so siedmimi apartmánmi, a nachádza sa uprostred záhrady s oplotením. Od obchodného centra je vzdialený 300m.

Rezidencia PARK</>

Rezidencia PARK

Pekný prázdninový komplex Park sa skladá z troch domov so záhradou v okolí. Rezidencia je blízko centra Lignano Sabbiadoro.

Rezidencia PINETA PALACE</>

Rezidencia PINETA PALACE

Moderná rezidencia apartmánov sa nachádza v centre Lignano Pineta. Rezidencia má 6 poschodí a disponuje 2 výťahmi.

Apartmány LUNA 3</>

Apartmány LUNA 3

Moderný prázdninový komplex sa skladá zo 4 sedemposchodových budov. Má výhodnú pozíciu pri mori a blízko centra.

Apartmány LUNA 1</>

Apartmány LUNA 1

Moderný prázdninový komplex sa skladá zo 4 sedemposchodových budov. Má výhodnú pozíciu pri mori a blízko centra.

Villa BELLA ROSA</>

Villa BELLA ROSA

Dovolenkový dom je v centre Lignano Sabbiadora.

Apartmány LUNA 4</>

Apartmány LUNA 4

Moderný prázdninový komplex sa skladá zo 4 sedemposchodových budov. Má výhodnú pozíciu pri mori a blízko centra.

Apartmány CASA LUISA</>

Apartmány CASA LUISA

Moderná trojposchodová budova sa nachádza v centrálne časti Lignano Sabbiadoro.

Rezidencia PORTA DEL MARE</>

Rezidencia PORTA DEL MARE

Nový elegantný rezidenčný komplex Porta del Mare sa nachádza pri turistickom prístave Marina Punta Faro s veľkým parkom- záhradou.

Villa SALVADOR</>

Villa SALVADOR

Rozľahlý dom Villa Salvador uprostred záhrady sa nachádza v tichej časti Lignano Pineta.

Rezidencia PRIMAVERA</>

Rezidencia PRIMAVERA

Rezidencia Primavera sa nachádza v stredisku Lignano Sabbiadoro, vedľa „Parco Hemingway“ so športoviskom a detským ihriskom. Rezidencia pozostáva z dvoch trojposchodových budov, na prízemí sa nachádza obchod.

Bungalov MARTE</>

Bungalov MARTE

Bungalovy sa nachádzajú v časti Lignano Pineta bohatom na zeleň.

Bungalov LA TANA</>

Bungalov LA TANA

Prízemné a kompletne zrenovované bungalovy La Tana sa nachádzajú v tichej časti v Lignano Pineta.

Rezidencia OCCIDENTE</>

Rezidencia OCCIDENTE

Osemposchodová rezidencia Occidente má výbornú polohu priamo pri pláži v stredisku Lignano Sabbiadoro, asi 10 min. pešo od centra.

Villa LIANA

Villa LIANA

Obľúbená villa Liana pozostáva z celkom 5 renovovaných apartmánov v pokojnej zelenej časti strediska Lignano Pineta, asi 350m od centra tejto časti.

Rezidencia  SABBIADORO

Rezidencia SABBIADORO

Moderná 7 poschodová rezidencia je umiestnená priamo na plážovej promenáde a disponuje výťahom, spoločenskou miestnosťou a spoločnou anténou. Niektoré apartmány sú novo zrekonštruované.

Villaggio BURCHIELLO

Villaggio BURCHIELLO

Novo vystavaná dvojposchodová rezidencia sa nachádza v rekreačnom stredisku Lignano Pineta.

Rezidencia ELDORADO

Rezidencia ELDORADO

Päťpodlažný apartmánový dom Eldorado sa nachádza v centre Lignano Sabbiadoro.

Rezidencia ALESSANDRA

Rezidencia ALESSANDRA

Rezidencia sa nachádza na promenáde plnej obchodov, reštaurácii a barov.

Apartmány DONATELLO

Apartmány DONATELLO

Komfortný apartmánový dom Donatello sa nachádza v tichšej časti strediska Lignano Riviera asi 200m od obchodného centra.

Villa ALMA

Villa ALMA

Vila sa nachádza v strede píniového lesa v tichej časti Lignano Pineta v blízkosti obchodného centra.

Rezidencia FUNGO</>

Rezidencia FUNGO

Príjemná a moderná dvojposchodová budova rezidencie Fungo sa nachádza v tichej a zelenej časti v Lignano Pineta.

Villaggio MILLEFIORI 2</>

Villaggio MILLEFIORI 2

Samostatné radové domčeky ležia v blízkosti parku Hemingway s detským ihriskom a športovými možnosťami v časti Lignano Pineta.

Villagio SAYONARA</>

Villagio SAYONARA

príjemný prázdninový komplex Sayonara v stredisku Lignano Sabbiadoro sa nachádza v tichšej časti.

Villa ALESSANDRA</>

Villa ALESSANDRA

Villa Alessandra leží v príjemnej záhrade asi 600m od centra Lignano Pineta v blízkosti nákupného centra, reštaurácií, barov a parku Riviera s bazénom, snack barom a možnosťami zábavy.

Villa ANNAMARIA

Villa ANNAMARIA

Vila so šiestimi apartmánmi sa nachádza v tichšej a luxusnej časti Lignano Pineta len niekoľko krokov od jeho centra a parku Hemingway. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, snack bary, pizzerie, olympijsky bazén, Aquasplash a vodný park Gulliverlandia.

Villa LAURA</>

Villa LAURA

Pekný komplex sa nachádza v tichšej časti neďaleko od centra strediska Lignano Pineta a parku Hemingway. Krátkou prechádzkou sa dostanete do supermarketu, snack barov a pizzérií. V blízkosti sa nachádza aj olympijský bazén, vodné parky Aquasplash a Guliverlandia.

Rezidencia LILY</>

Rezidencia LILY

Osem apartmánových domov sa nachádza v blízkosti pláže, obchodov a reštaurácii v časti Lignano Pineta. V stredisku sa nachádza veľký park Hemingway ideálny pre deti, olympijský štadión a vodné parky Aquasplash a Guliverlandia.

Rezidencia LINDA

Rezidencia LINDA

Apartmánový dom Linda leží v časti Lignano Pineta v blízkosti parku Hemingway, olympijského bazéna, vodných parkov Aquasplash a Guliverlandia. V tesnej blízkosti sa nachádzajú obchody s potravinami, snack bary a pizzérie.

Villa MARINA

Villa MARINA

Villa sa nachádza v tichom prostredí, obklopená záhradou, len niekoľko krokov od centra Lignano Riviera, v blízkosti obchodov, barov a reštaurácii.

Villa NICOLETTA</>

Villa NICOLETTA

Príjemný komplex sa nachádza v zelenej časti strediska Lignano Riviera, ideálne pre pokojnú dovolenku neďaleko od centra.

Villa EDDA</>

Villa EDDA

Veľká samostatná vila v tichej zelenej časti, je výborným miestom na strávenie pokojnej dovolenky. Vila sa nachádza neďaleko od obchodného centra strediska Lignano Riviera s bohatou ponukou obchodov, snack barov a reštaurácií. V blízkosti sa nachádza aj veľký park Riviera Park o rozlohe 20 000 m2 s bazénom a možnosťami na zábavu.

Villa LILIANA</>

Villa LILIANA

Príjemné radové domčeky sa nachádzajú neďaleko menšieho nákupného centra, snack barov a pizzérie. Krátkou prechádzkou sa dostanete do parku Hemingway s detským ihriskom. V blízkosti sa nachádza aj olympijský štadión, vodné parky Aquasplash a Guliverlandia. Tichšie okolie zaručuje pokojnú dovolenku.

Apartmány VERDEMARE</>

Apartmány VERDEMARE

Elegantný apartmánový komplex blízko centra Lignano Riviera so širokou ponukou obchodov, reštaurácií, barov a zábavy.

Villa GILDA GIOVANNA

Villa GILDA GIOVANNA

Vila Gilda Giovanna bola v roku 2008 úplne zrenovovaná. Leží v tichej časti strediska Lignano Riviera a zároveň neďaleko hlavnej ulice s obchodíkmi a službami. V blízkosti sa nachádza malý prístav Marina Uno a park Riviera s bazénom, barmi-reštauráciami a možnosťami zábavy.

Villa  ANGELA

Villa ANGELA

Vila sa nachádza v časti Lignano Riviera, neďaleko centra a obchodných možností, barov, pizzerii a Riviera parku s rozlohou 20.000m2 s bazénom 1.300m2 a ihriskami pre deti a dospelých.

Apartmány GARDENIA 2

Apartmány GARDENIA 2

Príjemný prázdninový komplex sa nachádza v tichej časti Lignano Riviera, blízko prístavu Marina Uno a asi 300m od centra. Neďaleko sa nachádza rozľahlý Riviera Park s bazénom, barom s občerstveníma zábavou.

Rezidencia OCCIDENTE 2

Rezidencia OCCIDENTE 2

Rezidencia Occidente sa nachádza v stredisku Lignano Sabbiadorom, asi 10 min. pešo od centra..

Rezidencia ORE FELICI

Rezidencia ORE FELICI

Rezidencia Ore Felici s 9 apartmánmi pre 6 osôb sa nachádza v stredisku Lignano, v časti Sabbiadoro, v blízkosti obchodov, barov a reštaurácii.

Rezidencia LA MERIDIANA

Rezidencia LA MERIDIANA

Apartmány sa nachádzajú v štvorposchodovej budove s výťahom, 250 m od centra.

Rezidencia RUBIN 3

Rezidencia RUBIN 3

Apartmánový komplex Rubin v blízkosti centra Lignano Riviera so supermarketmi, obchodmi, reštauráciami a pizzériami. V komplexe sa nachádza bazén otvorený od konca mája do septembra.

Rezidencia PARCO HEMINGWAY

Rezidencia PARCO HEMINGWAY

Rezidencia Parco Hemingway renovovaná v roku 2005 sa nachádza 800m od pláže Lignano Pineta, v tesnej blízkosti Parku Hemingway. Je umiestnená v zeleni v pokojnej lokalite.

Apartmány FIORE

Apartmány FIORE

Kompletne renovované apartmány (2013) Fiore sa nachádzajú v centre strediska Lignano Sabbiadororo, blízko obchodov a reštaurácií 150m od pláže.

Bungalovy GARDEN

Bungalovy GARDEN

Pekná dvojpodlažná vilka Bungalovy Garden je situovaná v zeleni pokojnej časti Lignano Pineta, blízko obchodov a reštaurácií.

Villa MARISA

Villa MARISA

Villa Marisa pozostáva z len 4 apartmánov a stojí uprostred píniového hája, len pár minút chôdze od pláže v Lignano Riviera. V blízkom okolí sú obchody a reštaurácie.

Rezidencia GIULIANA

Rezidencia GIULIANA

Nedávno postavený komplex rezidencia Giuliana sa nachádza v zelenej časti strediska Lignano v časti Pineta, neďaleko obchodov a služieb v stredisku.

Villa FIDIA

Villa FIDIA

Villa Fidia je menší apartmánový dom v časti Lignano Riviera uprostred zelene, s vlastnou záhradou. V blízkosti sú reštaurácie a supermarket.

Villa DAL MORO

Villa DAL MORO

Villa Dal Moro má centrálnu polohu v stredisku Lignano v rušnej časti Sabbiadoro, výhodne priamo oproti pláži.

Bungalovy RIN

Bungalovy RIN

Bungalovy Rin sa nachádzajú na pokojnom mieste plnom zelene v časti Lignano Pineta.

Apartmány ALISEI

Apartmány ALISEI

Apartmánový dom Alisei sa nachádza v stredisku Lignano v časti Pineta, len asi 400m od pláže. V susedstve sa nachádza „Parco Hemingway“ plný zelene, s chodníčkami a detskými ihriskami. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Hotel BRISTOL ****

Hotel BRISTOL ****

Hotel Bristol sa nachádza v centre Lignano Sabbiadoro na plážovej promenáde Lungomare Trieste, v blízkosti obchodov a reštaurácií.

Rezidencia RUBIN

Rezidencia RUBIN

Rezidencia Rubin sa skladá z dvoch štvorposchodových budov v stredisku v pokojnej časti Lignano Riviera.

Hotel AL CIGNO ****

Hotel AL CIGNO ****

Hotel Al Cigno sa nachádza v centrálnej časti Lignano Sabbiadoro, v relatívne pokojnej zóne. K pláži je to prechádzkou za 10min, centrum len 300m. Zastávka miestnej dopravy 100m, bary a reštaurácie 100m.

Villa MARIAELENA

Villa MARIAELENA

Villa Mariaelena pozostáva len z 4 apartmánov, nachádza sa v stredisku Lignano v časti Riviera len pár krokov od pláže. Centrum Lignano Riviera s obchodmi a reštauráciami, supermarketom, v blízkosti. V susedstve je tiež Riviera Park, 20.000m2 zelene.

Villa SILENZIO

Villa SILENZIO

Vilky Silenzio sa nachádzajú v pokojnej časti plnej zelene uprostred časti Lignano Riviera a je ľahko dostupná zo súkromnej cesty. Od centra je vzdialená asi 300m, v blízkosti sú tenisové kurty.

Villa IBIZA MENORCA

Villa IBIZA MENORCA

Vila Ibiza Menorca so šiestimi apartmánmi sa nachádza v tichšej časti neďaleko centra Lignano Riviera. V blízkosti je supermarket, obchody, bary, reštaurácie, park Riviera s bazénom.

Apartmány RUBIN 2

Apartmány RUBIN 2

Obľúbený apartmánový komplex Rubin sa nachádza v blízkosti centra Lignano Riviera so supermarketmi, obchodmi, reštauráciami a pizzériami. V komplexe sa nachádza bazén otvorený od konca mája do septembra.

Villa BRICIOLA

Villa BRICIOLA

Príjemná a elegantná vila Briciola sa nachádza v časti Lignano Riviera, priamo na plážovej promenáde. Je neďaleko centra časti Pineta a Riviera, kde sú široké možnosti zábavy, nákupov a reštaurácií. V blízkosti sú i termálne kúpele "Terme".

Villa ROSSA

Villa ROSSA

Villa Rossa sa nachádza neďaleko centra Lignano Riviera a Lignano Pineta. V blízkosti sú kúpele, zóna s obchodmi, barmi, reštauráciami a Riviera Park.

Hotel COLORADO ***+

Hotel COLORADO ***+

Hotel Colorado má výbornú polohu len pár metrov od pláže uprostred zelene a pínií v obľúbenom talianskom stredisku Lignano, v časti Pineta (smer Sabbiadoro). Obchody, bary a reštaurácie v dosahu krátkej prechádzky. Hlavná ulica a zastávka autobusu 200m, námestie D´Olivo 800m, reštaurácia 50m, obchody 500m.

Rezidencia BAT

Rezidencia BAT

Moderná 2-poschodová budova, rezidencia Bat sa nachádza na pokojnom mieste uprostred zelene v časti Lignano Riviera, kúsok od pláže a zároveň v blízkosti obchodov. Supermarket na prízemí budovy. Centrum časti Lignano Pineta asi 1,5km.

Villa PATRIZIA

Villa PATRIZIA

Villa Patrizia sa nachádza v časti Lignano Sabbiadoro, pár krokov od centra mesta, no v pokojnej zóne. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Villa BETTY

Villa BETTY

Villa Betty s celkom dvoma apartmánmi sa nachádza na pokojnom mieste plnom zelene neďaleko centra Lignano Pineta a tiež Lignano Riviera s obchodmi a reštauráciami. Termálne kúpele v susedstve, tiež Riviera Park.

Hotel GAMBRINUS ***

Hotel GAMBRINUS ***

Moderný hotel Gambrinus sa nachádza na pokojnom mieste v stredisku Lignano, len 5 minút chôdze od centra časti Lignano Sabbiadoro. Hotel bol nedávno kompletne zrenovovaný. Zastávka miestnej dopravy asi 200m, spojenie aj na železničnú stanicu Latisana.

Apartmány TIRRENIA

Apartmány TIRRENIA

Päťposchodový rezidenčný dom Tirrenia sa nachádza v centrálnej časti Lignano Sabbiadoro.

Rezidencia CRISTALLO

Rezidencia CRISTALLO

Trinásťposchodová rezidencia Cristallo sa nachádza v stredisku Lignano Sabbiadoro.

Hotel MERIDIANUS ****

Hotel MERIDIANUS ****

Hotel Meridianus sa nachádza uprostred zelene v časti Lignano Riviera. Obklopuje ho park na 5.000m2, v blízkosti sú termálne kúpele (200m). Bary a reštaurácie asi 400m, obchody 800m, zastávka miestnej dopravy 30m.

Villa GABY

Villa GABY

Villa Gaby sa nachádza len pár krokov od pešej nákupnej zóny a prístavu Sabbiadoro. Supermarket a obchody sú v bezprostrednej blízkosti.

Hotel AMERICAN ****

Hotel AMERICAN ****

Hotel American sa nachádza pri plážovej promenáde obľúbeného strediska Lignano Sabbiadoro, na začiatku jeho centrálnej časti na Lungomare Trieste. Obchody a reštaurácie v blízkosti 100-200m, zastávka miestnej dopravy 300m.

Villa TIZIANA

Villa TIZIANA

Pekný dvojrodinný dom Villa Tiziana sa nachádza v letovisku Lignano Pineta, okolo vilky je krásna oplotená záhrada.

Villa CREPETTA

Villa CREPETTA

Elegantná a pohodlná vila Crepetta sa nachádza v jednej z najexkluzívnejších častí oblasti Lignano Riviera, priamo na plážovej promenáde. Je neďaleko centra časti Pineta, kde sú široké možnosti zábavy, ponuka reštaurácií a najlepšie obchody všetkého druhu. V blízkosti sú i termálne kúpele "Terme".

Hotel PRESIDENT ****

Hotel PRESIDENT ****

Príjemný hotel President renovovaný v r. 2010 sa nachádza v pokojnej zóne uprostred zelene v stredisku Lignano v časti Riviera. Centrum Lignano Riviera s pešou zónou s obchodmi, barmi, reštaurácie, cukrárne a vinárne sú v dosahu krátkej prechádzky či jazdy bicyklom. Zastávka miestnej dopravy v blízkosti.

Villa MARTA

Villa MARTA

Prázdninový komplex Marta so spoločnou píniovou záhradou sa nachádza asi 300m od centra v časti Lignano Pineta.

Apartmány VILLA ELENA

Apartmány VILLA ELENA

Menší apartmánový dom Villa Elena má výbornú polohu v časti Lignano Sabbiadoro, len pár metrov od pláže, na pokojnom mieste a zároveň krátku pešiu vzdialenosť do centra.

Apartmány VERDE ***

Apartmány VERDE ***

Kompletne zrenovovaná (2013) budova apartmánov Verde sa nachádza len 50m od pláže v stredisku Lignano Sabbiadoro, v blízkosti obchodov a reštaurácii.

Hotel AURORA ***

Hotel AURORA ***

Hotel Aurora sa nachádza asi 100m od centra mesta Lignano Sabbiadoro, kde je veľa obchodov pre nákupy, diskotéky a kluby pre večernú zábavu.

Hotel SMERALDO ***

Hotel SMERALDO ***

Hotel Smeraldo sa nachádza v najzelenšej a najpokojnejšej časti Lignano Riviera.
V dochádzkové vzdialenosti je živé nákupné centrum Lignano Sabbiadoro, kde je veľa obchodov, diskotéky a kluby pre večernú zábavu, kúpeľné centrum Terme di Lignano 5 minút chôdze.

Hotel BELLEVUE ***+

Hotel BELLEVUE ***+

Hotel Bellevue je kompletne zrekonštruovaný, je obklopený stredomorským borovicovým lesom. Nachádza sa v časti Lignano Pineta asi 150m od centra mesta Lignano Sabbiadoro, kde je veľa obchodov pre nákupy, diskotéky a kluby pre večernú zábavu.

Hotel ASTRO ****

Hotel ASTRO ****

Hotel Astro sa nachádza v centre Lignano Sabbiadoro v blízkosti pláže. Nákupné centrá, športové centrá a zariadenia pre voľný sú v dochádzkové vzdialenosti.

Hotel COLUMBUS ****

Hotel COLUMBUS ****

Hotel Columbus sa nachádza priamo pri pláži v kľudnej lokalite Lignano Sabbiadoro. V jeho blízkosti je ikona Terrazza Mare, čo je symbol krásneho prímorského letoviska na severnom Jadrane. Centrum mesta s obchodmi, reštauráciami a barmi je cca 100m.

Hotel DELLE NAZIONI ****

Hotel DELLE NAZIONI ****

Hotel Delle Nazioni sa nachádza neďaleko pláže v časti Lignano Riviera, je obklopený borovicovým lesom. Centrum mesta Lignano Sabbiadoro, kde je veľa obchodov pre nákupy, diskotéky a kluby pre večernú zábavu je 1,5km.

Hotel NUOVA GRAZIOSA ***

Hotel NUOVA GRAZIOSA ***

Rodinný hotel Nuova Graziosa sa nachádza v centre mesta Lignano Sabbiadoro priamo na pešej zóne, s možnosťou nákupov a večernej zábavy. Lode do Benátok a mesta Grado jazdí z prístavu vzdialeného 1km.

Hotel VIENNA ***

Hotel VIENNA ***

Hotel Vienna sa nachádza na pokojnom mieste, cca 500m od živého centra mesta Lignano Sabbiadoro, kde nájdete veľa barov, kaviarní, stánkov so zmrzlinou, reštaurácie a obchody.

Hotel EUROPA ****

Hotel EUROPA ****

Už od roku 1962 rodinne vedený hotel Europa má výbornú polohu na hlavnej prímorskej promenáde Lungomare Trieste v centrálnej časti Lignano Sabbiadoro, neďaleko centra a nákupných možností. Hotel bol kompletne zrenovovaný v roku 2007.

Hotel FLORIDA ****

Hotel FLORIDA ****

Hotel Florida sa nachádza v uličke so zeleňou vedúcej k moru v stredisku Lignano Sabbiadoro, neďaleko centra a nákupných možností. Obľúbená destinácia pre letnú dovolenku.

Vilky BORGO VENEZIANO

Vilky BORGO VENEZIANO

Vilky Borgo Veneziano sú bungalovy po 3 apartmány umiestnené v záhrade v Lignano Pineta, asi 700m od centra tejto časti obľúbeného prímorského letoviska. Parco Hemingway s detským ihriskom a fitnes chodníkom v susedstve. Obchody a reštaurácie v okolí.

Villa ALBA a Villa ALESSANDRA

Villa ALBA a Villa ALESSANDRA

Nedávno postavaný dvoj-rodinný dom, vila Alba a Alessandra sa nachádza na pokojnom mieste uprostred zelene, pínií v rezidenčnej časti strediska Lignano časť Pineta. Centrum Lignano Pineta asi 600m s obchodmi a reštauráciami.

Villa CARPINELLE

Villa CARPINELLE

Villa Carpinelle sa nachádza na pokojnom mieste v stredisku Lignano v časti Pineta, neďaleko jej centra a parku Hemingway s plochou 40.000m2 zelene. V dosahu pešej chôdze sú obchody, supermarkety, bary s občerstvením a pizzerie.

Villa MALDERA

Villa MALDERA

Villa Maldera je veľký dvojrodinný dom (s 2 apartmánmi), veľkou oplotenou záhradou v pokojnej zazelenanej časti strediska Lignano Riviera. Centrum Riviera asi 1600m, v okolí sú obchody a reštaurácie.

Villa MORELLO

Villa MORELLO

Vilka Morello má výhodnú polohu kúsok od pláže a asi 500m od centra časti Lignano Sabbiadoro, pritom sa nachádza vo vlastnej záhradke. Obchody a reštaurácie v susedstve.

Vilky SUMMER VILLAS

Vilky SUMMER VILLAS

Novopostavená luxusná vila Summer Villas sa nachádza v stredisku Lignano Pineta na pokojnom mieste. Od centra je vzdialená asi 700m.

Villa AURORA

Villa AURORA

Nedávno postavený samostatný radový dom s 3 vilkami – apartmánmi sa nachádza v obľúbenom stredisku Lignano v časti Pineda, asi 350m od jej centra. V blízkosti sa nachádza džogingový chodník a detské ihrisko v Parco Hemingway.

Aparthotel ALBATROS ***

Aparthotel ALBATROS ***

Aparthotel Albatros sa nachádza v blízkosti pláže asi 700m od centrálnej pešej zóny v obľúbenej časti strediska Lignano Sabbiadoro.

Apartmány PRIMAVERA

Apartmány PRIMAVERA

Päťposchodový apartmánový dom Primavera sa nachádza v stredisku Lignano Sabbiadoro.

Rezidencia PUERTO DO SOL

Rezidencia PUERTO DO SOL

Rezidencia Puerto do Sol sa nachádza v stredisku Lignano Sabbiadoro.

Villa BRIGITTE

Villa BRIGITTE

Villa Brigitte s dvoma apartmánmi sa nachádza v stredisku Lignano v časti Pineta, len pár krokov od pláže. Jedná sa o pokojné miesto a pritom neďaleko sú obchody s potravinami, snack bary, pizzerie a pod.

Ville MILENA E RIFUGIO

Ville MILENA E RIFUGIO

Ville Milena e Rifugio sú 2 jednoposchodové vilky so záhradou osadenú stromy. Nachádzajú sa v pokojnej časti Lignano Pineta iba pár krokov od centra mesta, cca 300m.

Villaggio EUROPA ****

Villaggio EUROPA ****

Rozľahlé villaggio Europa sa nachádza uprostred zelene pri pláži v stredisku Grado, asi 5km od centra. Spojenie s centrom aj miestnou dopravou, zastávka autobusu 100m. Obchody a reštaurácie sú aj v rámci komplexu.

Hotel TOURING & VILLA D´ESTE ***

Hotel TOURING & VILLA D´ESTE ***

Hotel Touring a Villa d´Este sa nachádza v pokojnom prostredí Grado v časti Cittá Giardino (medzi centrom a časťou Pineda), 250m od termálnych kúpeľov a asi 500m od centra mesta Grado s množstvom obchodov, kaviarní a reštaurácií. Do historického centra sa dostanete príjemnou prechádzkou asi za 15 minút. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 50m od hotela. Jedná sa o dva partnerské hotely, bazén pri hoteli Villa d´Este pre klientov oboch hotelov.

Rezidencia MIRAGE

Rezidencia MIRAGE

Rezidencia Mirage sa nachádza na pešej zóne strediska Grado v jeho centre.

Rezidencia COSTA AZZURA

Rezidencia COSTA AZZURA

Rezidencia Costa Azzurra sa nachádza neďaleko pláže asi 400m od historického centra mesta a pešej zóny Grado.

Rezidencia VILLAGGIO CA LAGUNA

Rezidencia VILLAGGIO CA LAGUNA

Rezidencia je situovaná 2 km od centra časti Grado a asi 1 km od obchodov.

Apartmány FRONTEMARE

Apartmány FRONTEMARE

Apartmány Frontemare sa nachádzajú v časti strediska Grado nazývanej Cittá Giardino.

Hotel TOURING ***

Hotel TOURING ***

Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí časti Cittá Giardino Grado (medzi centrom a časťou Pineda), cca 600m od centra s obchodmi a reštauráciami. Do historického centra sa dostanete príjemnou prechádzkou za 15min. Termálne kúpele, Golf Club, minigolf 250m. Zastávka miestnej dopravy 50m od hotela.

Apartmány AURORA

Apartmány AURORA

Apartmány sa nachádzajú na pešej zóne oblasti Grada.

Apartmány BELLOSGUARDO

Apartmány BELLOSGUARDO

Apartmány sa nachádzajú 1,5 km od historického centra Grado.

Apartmány OSCAR

Apartmány OSCAR

Apartmány Oscar sa nachádzajú asi 1,5 km od historického centra Grada.

Apartmány ORCHIDEA

Apartmány ORCHIDEA

Apartmánový dom sa nachádza cca 1,5km od historického centra mesta Grado.

Apartmány TERME

Apartmány TERME

Apartmány sa nachádzajú oproti termálnym zariadeniam, asi 1,5km od historického centra mesta Grado.

Apartmány SAN MARCO

Apartmány SAN MARCO

Apartmány San Marco sa nachádzajú v centrálnej časti strediska Grado, 100m od historického centra.

Villa LIA

Villa LIA

Vila sa nachádza len 100m od historického centra mesta.

Hotel HANNOVER ****

Hotel HANNOVER ****

Príjemný 4* hotel Hannover sa nachádza v srdci historického centra mesta Grado v blízkosti turistického prístavu a obchodov, kaviarní a reštaurácií.

Rezidencia NAUTHOTEL 1

Rezidencia NAUTHOTEL 1

Rezidencia Nauthotel sa nachádza priamo oproti pláži v západnej časti mesta Grado asi 100m od historického centra.

Rezidencia NAUTHOTEL 2

Rezidencia NAUTHOTEL 2

Rezidencia Nauthotel 2 sa nachádza v západnej časti mesta Grado, asi 100 m od jeho centra.

Hotel PLAZA ***

Hotel PLAZA ***

Hotel Plaza sa nachádza v pokojnej časti Pineta strediska Grado, asi 3km od centra mestečka. Najbližšie obchody a reštaurácie 100m, zastávka miestnej dopravy 100m.

Hotel ARGENTINA ***

Hotel ARGENTINA ***

Hotel Argentina sa nachádza v obľúbenom stredisku Grado s historickým centrom na severe Talianska. Hotel je asi 300m od termálnych kúpeľov Grado a do centra je to na 10-minútovú pešiu prechádzku. Najbližšie obchody, reštaurácie a bary 50m od hotela. Zastávka miestnej dopravy 50m.

Hotel RIALTO ****

Hotel RIALTO ****

Hotel Rialto sa nachádza medzi pevninskou a historickou časťou strediska Grado, ktoré sa nachádza uprostred lagún severnej časti Talianska. Centrum Grado asi 1km, kúpele Terme Grado neďaleko, obchody, bary a reštaurácie 50m, zastávka miestnej dopravy 20m.

Dovolenka Friuli Venezia Giulia

Ak si chcete priniesť typický spomienkový predmet, určite si vyberte šperky, ktoré sú presnými replikami langobardských šperkov. Pre našinca znamená dovolenka Friuli Venezia Giulia najbližšie more s piesočnatými, slnečníkmi a lehátkami vybavenými plážami, s pozvoľným vstupom do mora sú letoviská obľúbené hlavne rodinami s deťmi. Najobľúbenejšie turistické strediská sú Grado a Lignano.

Obe tieto letoviská majú veľa podobného (rozsiahle piesočnaté pláže s pozvoľne sa zvažujúcim vstupom do mora, čo je výhodou pri malých deťoch) a predsa je každé z nich niečim jedinečné. Odlišnosti v týchto letoviskách si prezrite samostatne:
dovolenka Lignano
dovolenka Grado

Vrátiť sa na halvnú stránku -> dovolenka Taliansko