Ischia / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás - dovolenka Taliansko 2020

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Ischia

najväčší ostrov Neapolského zálivu. Hlavným mestom je Ischia, ktorá pozostáva z dvoch častí - Ischia Ponte a Ischia Porto. Ischia Ponte je najstaršia časť mesta, Ischia Porto zas najrušnejším centrom ostrova. Vinice, ovocné sady a píniové háje vytvárajú typický obraz krajiny. Termálny ostrov s miernym a stálym podnebím, množstvom zelene a očarujúcimi prírodnými krásami. Viac informácií o ostrove - Dovolenka Ischia

Ubytovanie Ischia

Hotel ALBATROS ***+

Hotel ALBATROS ***+

Príjemný hotel Albatros v stredomorskom štýle sa nachádza v blízkosti zálivu Baia di Citara a slávnych Poseidonových záhrad a len 700 m od centra mestečka Forio.

SORRISO THERMAE RESORT & SPA ****

SORRISO THERMAE RESORT & SPA ****

Hotelový komplex Sorriso Thermae a dependance Villa Agave sa nachádza na výbežku nad zálivom pláže Citara a Poseidonovým záhradami v mestečku Forio. Hotel a dependance leží pri hlavnej ceste a sú dobre napojené na hromadnú dopravu. Centrum mestečka je vzdialené 2km. Hotelový komplex je rozdelený do niekoľkých budov v jednej záhrade, dependance Villa Agave sa nachádza mimo tento objekt.

Hotel TERME TRITONE ****

Hotel TERME TRITONE ****

Hotel Terme Tritone sa nachádza v krásnej rezidenčnej zóne San Francesco. Od centra mestečka Forio je vzdialený asi 1,5 km.

Hotel CORONA ***

Hotel CORONA ***

Hotel Corona sa nachádza na pokojnom mieste v udržiavanej záhrade medzi centrom mestečka Forio. Historické centrum Forio je vzdialené asi 1 km, kam sa dostanete romantickou prechádzkou popri mori.

Hotel HIBISCUS ***

Hotel HIBISCUS ***

Príjemný hotel Hibiscus je tvorený hlavnou budovou a záhradnými pavilónmi kde sa nachádza väčšina izieb. Nachádza sa v pokojnej rezidenčnej zóne asi 400 m od historického centra mestečka Forio.

Hotel MEDITERRANEO **** a depandance ***

Hotel MEDITERRANEO **** a depandance ***

Hotelový komplex Mediterraneo zložený z hlavnej budovy a ďalších 4 priľahlých menších budov sa nachádza v rozľahlej záhrade exotických rastlín. Depandančné budovy sa nachádzajú mimo komplexu v samostatných záhradách. Komplex je v pokojnej zóne neďaleko hlavnej cesty asi 1,5km od centra Forio a asi 1km od Poseidonových záhrad.

Hotel Penzión VILLA GELSOMINO **

Hotel Penzión VILLA GELSOMINO **

Jednoduchý rodinný hotel – penzión sa nachádza v pokojnom prostredí západnej časti ostrova, asi 1,5 km od termálneho parku Poseidonove záhrady. Od centra mesta Forio je vzdialený asi 2 km. Autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti.

Hotel RIVA DEL SOLE ***

Hotel RIVA DEL SOLE ***

Kompletne zrekonštruovaný, menší rodinne vedený hotel Riva del Sole sa nachádza na peknom panoramatickom mieste v zálive Baia di Citara v tesnej blízkosti známeho termálneho parku Poseidonove záhrady v mestečku Forio.

Hotel CESOTTA ***

Hotel CESOTTA ***

Hotel Cesotta sa nachádza v pokojnej rezidenčnej zóne San Francesco. Hotel Má vlastnú súkromnú cestičku k moru. Vďaka pozícii je pešo dostupný (cca 25 minút) prístav a historické centrum mestečka Forio alebo botanická záhrada La Morella.

Hotel  VILLA THOMAS ***

Hotel VILLA THOMAS ***

Rodinne vedený hotel Villa Thomas má pokojnú polohu v blízkosti centra mesta, v lokalite Monterone - Forio. Zastávka miestneho autobusu je vzdialená asi 200 m od hotela, ktorým sa za niekoľko minút dostanete na piesočnaté pláže Citara, La Chiaia, San Francesco a Cava dell´Isola.

Hotel IDEAL ***

Hotel IDEAL ***

Príjemný hotel Ideal je vhodný na pokojnú dovolenku, je obklopený zeleňou, vhodný pre skupiny (aerobik, joga). Má výbornú polohu len 200 m od mora a asi 1,5 km od historického centra mesta Forio.

Rezidencia VILLA MARINU

Rezidencia VILLA MARINU

Komplex rezidencia Villa Marinu je ponorený v zeleni vlastnej záhrady a nachádza sa v pokojnom prostredí v blízkosti termálnych centier. Termálny park Poseidonové záhrady je vzdialený asi 800 m, centrum Foria je vzdialené asi 1,3 km. Zastávka miestneho autobusu sa nachádza asi 150 m od komplexu.

Hotel PARK VICTORIA ***

Hotel PARK VICTORIA ***

Príjemný hotel Park Victoria je postavený v záhrade, v blízkosti historického centra mestečka Forio, asi 10min chôdze k pláži na obľúbenom ostrove Ischia. Hotelový komplex sa skladá z niekoľkých budov a asi 200-400m vzdialených depandancií.

Hotel AUGUSTO TERME *****

Hotel AUGUSTO TERME *****

Hotel Augusto sa nachádza v kvetinovej záhrade na pokojnom mieste blízko pešej zóny a centra mestečka Lacco Ameno. Dovoz k termálnemu parku Negombo zdarma.

Hotel ARAGONESE ***

Hotel ARAGONESE ***

Príjemný rodinný hotel Aragonese sa nachádza v mestečku Ischia Ponte na ostrove Ischia, len niekoľko minút chôdze od historického centra (cca 400 m). Výhodou je pokojná a zároveň centrálna poloha.

Hotel VILLA TINA ***

Hotel VILLA TINA ***

Menší rodinne vedený hotel Villa Tina, pozostáva z 2 budov a nachádza sa len 300 m od historického centra mesta Ischia Ponte a asi 150 m od autobusovej zastávky.

Hotel GRAND EXCELSIOR *****

Hotel GRAND EXCELSIOR *****

Grand Hotel Excelsior je jeden z najprestížnejších hotelov na ostrove Ischia a nachádza sa len niekoľko metrov od mora, v pokojnej zóne, obklopený píniovým hájom, priamo v centre mesta Ischia len niekoľko krokov od hlavnej nákupnej a zábavnej zóny „Corso Vittoria Colonna“ a „Via Roma“.

KURZY TALIANSKEJ KUCHYNE

KURZY TALIANSKEJ KUCHYNE

Pobyt na termálnom ostrove Ischia s kurzami talianskej kuchyne, alebo program, ktorý Vám sľubuje zábavu, nové skúsenosti a kúpanie v termálnych kúpeľoch.

Joga a cvičenie na Ischii

Joga a cvičenie na Ischii

POBYT: Vhodný pre všetky vekové kategórie, hlavne pre ženy. Cvičenie v tráve aj v bazénoch veľmi dobre pôsobí na telo aj psychiku, zlepšenie toku energie aj upokojenie mysle. Podľa záujmu je možné prispôsobiť program rôznym skupinám.
PROGRAM POZOSTÁVA Z:
• Zdravotné cvičenie a joga v záhrade aj termálnych parkoch
• Agua dance a Ai-či / energetické a relaxačné cvičenie v bazénoch
• Kneippove kúpele, automasáže, relaxácia
• Prednášky o energii tela, vplyvu Luny na organizmus a očiste vodou
Odborný program zaisťuje Vladimíra Naušová (www.kouzlodoteku.cz).

Hotel LA GINESTRA ***

Hotel LA GINESTRA ***

Hotel La Ginestra sa nachádza pri meste Forio v lokalite Panza v juhozápadnej časti ostrova Ischia. Bol jedným z prvých hotelov postavených v tejto časti, neskôr bol rozšírený a renovovaný. Ponúka krásny výhľad na pahorok Sant Angelo vyčnievajúci z mora.

Dovolenka Ischia

Ostrov Ischia je ideálny na strávenie dovolenky nielen počas hlavnej letnej sezóny. Viac ako 100 teplých a studených minerálnych prameňov, vybudované liečebné centrá a vysoká kvalita služieb robí z tohto ostrova nielen ideálne miesto na dovolenku ale aj liečebné centrum. Pomocou rôznych procedúr - bahenné zábaly, inhalácie, liečivé kúpele a iné kúry sa tu úspešne liečia bolesti chrbtice, reumatizmus, astma, kožné, gynekologické a dýchacie ochorenia. Určite navštívte nádherné termálne parky umiestnené uprostred krásnej zelene s exotickými rastlinami s množstvom bazénov s termálnou a minerálnou vodou a vírivkami.

Vrátiť sa na halvnú stránku -> dovolenka Taliansko