San Benedetto del Tronto / Marche / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2019
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás- dovolenka Taliansko 2019

Marche > San Benedetto del Tronto

Viac informácií o stredisku - Dovolenka San Benedetto

Ubytovanie San Benedetto del Tronto

Hotel SMERALDO SUITE & SPA ****+

Hotel SMERALDO SUITE & SPA ****+

Exkluzívny hotelový komplex s apartmánmi a izbami Smeraldo Suite & Spa bol otvorený len v júni 2012. Má výbornú polohu priamo oproti pláži v populárnom stredisku San Benedetto del Tronto, vedľa prímorskej promenády. Obchody, reštaurácie a ďalšie vybavenie strediska v blízkosti.

Hotel FENIX ***

Hotel FENIX ***

Moderný hotel Fenix má centrálnu polohu v rezidenčnej časti San Benedetto del Tronto, centre Palmovej riviéry. Prímorská promenáda vhodná aj na korčuľovanie a bicyklovanie len pár metrov od hotela.

Hotel MOCAMBO ***

Hotel MOCAMBO ***

Hotel Mocambo sa nachádza len 30m od pláže v obľúbenom stredisku Palmovej riviéry, San Benedetto del Tronto. Nachádza sa blízko obchodného a turistického centra strediska, v jeho rezidenčnej časti, ktorá je dobre vybavená pre aktívnu dovolenku. Hotel je priamo vedený majiteľmi.

Hotel GIANCARLO ***

Hotel GIANCARLO ***

Hotel Giancarlo s rodinnou atmosférou sa nachádza v stredisku San Benedetto del Tronto, ktoré je centrom Palmovej riviéry, v jeho centrálnej časti. Obchody, reštaurácie, bary v blízkosti. Vhodný pre aktívnu dovolenku.

Hotel DOMINGO ***

Hotel DOMINGO ***

Renovovaný hotel Domingo sa nachádza v rezidenčnej časti v stredisku San Benedetto del Tronto, centre Palmovej riviéry, neďaleko prímorskej promenády.

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Grand Hotel EXCELSIOR ****

Grand Hotel Excelsior sa nachádza v obľúbenom stredisku Palmovej riviéry, San Benedetto del Tronto. Historické centrum strediska asi 2km, najbližšie reštaurácie a bary 50m, obchody 100m, zastávka miestnej dopravy 50m od hotela.

Hotel BAHIA ****

Hotel BAHIA ****

Moderný elegantný hotel Bahia sa nachádza v prednej línii hotelov pri plážovej promenáde populárneho strediska Palmovej riviéry San Benedetto del Tronto. Historické centrum asi 2,5km, reštaurácie a bary 50m, obchody asi 600m, zastávka miestnej dopravy 10m.

Hotel POSEIDON & NETTUNO ***

Hotel POSEIDON & NETTUNO ***

Hotel Poseidon a Nettuno sa nachádza v turistickej časti strediska San Benedetto del Tronto a od historického centra je vzdialený asi 4 km. Najbližšie obchody, kaviarne a reštaurácie sú vzdialené asi 200 m. Jedná sa o 2 partnerské hotely, Nettuno je priamo oproti pláži a Poseidon 30m od pláže.

Rezidencia KIMBERLY

Rezidencia KIMBERLY

Nová pekná rezidencia Kimberly sa nachádza na prímorskej promenáde populárneho strediska San Benedetto del Tronto, iba 40m od mora v blízkosti obchodov a barov a dráhy pre kolieskové korčule alebo bicykle.

Rezidencia MICHELANGELO

Rezidencia MICHELANGELO

Komfortná rezidencia Michelangelo leží pri palmovej promenáde a od historického centra San Benedetto del Tronto je vzdialená cca 2,5 km.

Rezidencia OLTREMARE

Rezidencia OLTREMARE

Rezidencia Oltremare sa nachádza v rezidenčnej časti strediska San Benedetto del Tronto, neďaleko palmovej promenády. Asi 2,5 km od historického centra.

Rezidencia AZZURRA

Rezidencia AZZURRA

Rezidencia Azzurra má dobrú polohu v pokojnejšej ulici strediska San Benedetto del Tronto. Nachádza sa asi 100m od palmovej promenády a turistického centra.

Rezidencia MEDITERRANEO 1 & 2

Rezidencia MEDITERRANEO 1 & 2

Rezidencia Mediterraneo pozostáva z dvoch budov, ktoré sú od seba oddelené cestou. Nachádza sa v rezidenčnej časti strediska San Benedetto del Tronto asi 2,5 km od historického centra.

Rezidencia BREZZA DI MARE

Rezidencia BREZZA DI MARE

Moderná rezidencia sa nachádza na okraji San Benedetto del Tronto, v časti Porto d´Ascoli.

Rezidencia TOURIST

Rezidencia TOURIST

Nedávno zrekonštruovaná rezidencia Tourist sa nachádza priamo pri pláži v stredisku San Benedetto del Tronto – centre Palmovej riviéry. Všetky apartmány majú aj výhľad na more. Obchody asi 200m, nákupné centrum 400m, reštaurácie 300m od rezidencie.

Rezidencia OCEANO

Rezidencia OCEANO

Moderná, dobre vybavená rezidencia Oceano sa nachádza v obľúbenom stredisku v centre Palmovej riviéry, San Benedetto del Tronto. Od pešej promenády a mora je asi 200m a pred rezidenciou vedie cyklistický chodník.

Hotel RELAX ***

Hotel RELAX ***

Hotel Relax sa nachádza v prvej rade pri prímorskej promenáde v známom stredisku San Benedetto del Tronto, obklopený záhradou s palmami. Centrum asi 800m.

Hotel SABBIADORO ****

Hotel SABBIADORO ****

Hotel Sabbiadoro sa nachádza vedľa prímorskej promenády v známom stredisku Palmovej riviéry, San Benedetto del Tronto. Historické centrum asi 1,2km.

Rezidencia MAIORCA

Rezidencia MAIORCA

Rezidencia Maiorca sa nachádza v rušnejšej časti strediska San Benedetto del Tronto a 250m od hlavného centra mesta v jedno historickej časti.

Rezidencia 7 BELLO

Rezidencia 7 BELLO

Rezidencia 7 Bello sa nachádza v stredisku San Benedetto del Tronto, cca 80m od palmovej promenády a turistického centra s obchodmi, zmrzlinárňami a detskými ihriskami. asi 2,5 km od historického centra.

Rezidencia PEROTTI

Rezidencia PEROTTI

Rezidencia Perotti má pokojnú polohu v blízkosti palmovej promenády. Centrum San Benedetto del Tronto je vzdialené asi 4km, kam sa dostanete príjemnou prechádzkou.

Rezidencia TROIANI

Rezidencia TROIANI

Rezidencia Troiani sa nachádza v rezidenčnej časti San Benedetto del Tronto.

Rezidencia VILLA AGOSTINA

Rezidencia VILLA AGOSTINA

Nová moderná rezidencia Villa Agostina sa nachádza v pokojnej vilovej časti rušného strediska San Benedetto del Tronto asi 150m od pešej plážovej promenády.

Rezidencia IL CIELO ***

Rezidencia IL CIELO ***

Menšia rezidencia Il Cielo sa nachádza v kľudnom prostredí v blízkosti palmovej promenády v San Benedetto del Tronto. Je vyhľadávaná tými, ktorí preferujú pokojnejšie ubytovanie. V blízkosti rezidencie sa nachádza detské ihrisko.

Rezidencia DOLCE VITA ***</>

Rezidencia DOLCE VITA ***

Moderná dvojposchodová budova rezidencie Dolce Vita sa nachádza v pokojnejšej časti San Benedetto del Tronto. Rezidencia je určená pre tých, ktorí preferujú pokojnejšiu rodinnú dovolenku.

Rezidencia CALA LUNA ***

Rezidencia CALA LUNA ***

Dvojposchodová budova rezidencie Cala Luna sa nachádza pri pláži a detskom ihrisku v stredisku San Benedetto del Tronto.

Rezidencia DANUBIO ***

Rezidencia DANUBIO ***

Šesťposchodová budova rezidencie Danubio sa nachádza v blízkosti plážovej promenády v stredisku San Benedetto del Tronto.

Apartmány CONFALONIERI

Apartmány CONFALONIERI

Nový apartmánový dom Confalonieri sa nachádza v stredisku San Benedetto del Tronto, asi 150m od pláže, pešej a cyklistickej promenády.

Apartmán VIA BELLINI

Apartmán VIA BELLINI

Apartmán Via Bellini sa nachádza v južnej časti centra mestečka San Benedetto, asi 100m od pešej promenády.

Rezidencia ACCIARRI

Rezidencia ACCIARRI

Rezidencia sa nachádza asi 200m od novej palmovej promenády, v blízkosti obchodných možností, barov, reštaurácii.

Apartmán DA GIUSSANO

Apartmán DA GIUSSANO

Apartmán Da Giussano sa nachádzajú v tichej oblasti, len 250m od pešej zóny mestečka San Benedetto.

Rezidencia SEASIDE ***</>

Rezidencia SEASIDE ***

Veľký apartmánový komplex Seaside sa nachádza 70- 150m od plážovej promenády v stredisku San Benedetto del Tronto.

Apartmány CERVI

Apartmány CERVI

Apartmánový dom Cervi sa nachádza v pokojnejšej južnej časti letoviska San Benedetto del Tronto. Neďaleko domu sú potraviny.

Rezidencia BOOMERANG

Rezidencia BOOMERANG

Novo zrekonštruovaná komfortná rezidencia Boomerang sa nachádza pri novej pešej promenáde v južnej časti strediska San Benedetto del Tronto, v prvej rade pri mori. Od hlavného centra mesta je vzdialená cca 2km. V blízkosti sú potraviny, reštaurácia a detské ihrisko.

Hotel SUNRISE ***

Hotel SUNRISE ***

Hotel Sunrise sa nachádza priamo oproti pláži v stredisku San Benedetto del Tronto, centre Palmovej riviéry. Relatívne pokojná časť no v dosahu centra po prímorskej promenáde.

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel International má výhodnú polohu oproti pláži v centrálnom stredisku Palmovej riviéry, San Benedetto del Tronto, uprostred jeho rezidenčnej časti. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Rezidencia RIVIERA

Rezidencia RIVIERA

Rezidencia Riviéra leží 50m od pláže s pobrežnou promenádou s množstvom reštaurácií a obchodov, v blízkosti centra San Benedetto del Tronto.

Hotel SOLARIUM ****

Hotel SOLARIUM ****

Hotel Solarium má výhodnú polohu oproti pláži, na prímorskej promenáde v stredisku San Benedetto del Tronto, centre Palmovej riviéry. Obchody a reštaurácie v blízkosti, centrum San Benedetto asi 2km.

Hotel WELCOME ***

Hotel WELCOME ***

Hotel Welcome sa nachádza priamo pri promenáde strediska San Benedetto del Tronto, centra Palmovej riviéry.
Obchody a reštaurácie v blízkosti, historické centrum strediska asi 2km.

Apartmán ASPROMONTE

Apartmán ASPROMONTE

Moderne zariadený apartmán Aspromonte sa nachádza v typickej budove v centrálnej časti mesta San Benedetto del Tronto, len kúsok od pešej zóny s obchodmi, barmi, zmrzlinárňami a pod.