Puglia - Stredná / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2020
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás - dovolenka Taliansko 2020

imgimgimgimgimgimg

Puglia - Stredná

má predovšetkým výhodnú polohu medzi Garganom a Salentom. Pre turistov, ktorí si radi spestria dovolenku pri mori výletmi a spoznávaním krajiny tak nebudú ďaleko ani historické a náboženské pamiatky na známejších polostrovoch. Práve v strede Puglie sa nachádzajú vychytené turistické miesta, napríklad Ostuni, Arbelobello, jaskyňa Grotte di Castellana, zámok Castel del Monte. Viac informácií o regióne - Puglia

Ubytovanie Puglia - Stredná

Rezidencia SCOGLIO DEGLI ACHEI ***

Rezidencia SCOGLIO DEGLI ACHEI ***

Nedávno postavená rezidencia Scoglio Degli Achei sa nachádza asi 1,5km od Torre Santa Sabina s rôznymi obchodmi a reštauráciami a 8km od známeho „bieleho mesta“ Ostuni. Je výborným východiskovým bodom pre poznávanie strednej Puglie.

Villaggio LE DUNE

Villaggio LE DUNE

Villaggio Le Dune sa nachádzajú na 80 h priamo pozdĺž dlhej piesočnatej pláže uprostred bohatej zelene približne 65 km od Bari a 50 km od Brindisi.

Kompletná ponuka hotelov a apartmánov na - Ubytovanie Puglia

Dovolenka Puglia Stredná

V strednej časti regiónu Puglia (slovensky Apúlia) sa nachádza aj hlavné mesto regiónu Bari s dôležitým prístavom a letiskom.

Puglia, jeden z 20 regionov talianska sa rozprestiera v juhovýchodnej časti Talianska. Tiahne sa od tzv. "ostrohy" (Gargano) až po "podpätok" čižmy (Salento). V Apúlii sa môžete stretnúť so starobylou architektúrou domov nazývaných „trulli“. Sú to biele budovy z kameňov, postavených do kruhu a majú kužeľovitú strechu. Všetky prímorské strediská sa vyznačujú predovšetkým rozvinutým rybolovom.

Vrátiť sa na halvnú stránku -> dovolenka Taliansko