Orosei / Sardínia / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2018
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás- dovolenka Taliansko 2018

Sardínia > Orosei

Rezidencia ALBA DORATA ***

Rezidencia ALBA DORATA ***

Villaggio Alba Dorata sa nachádza uprostred záhrady na asi 30tis m2 na malom kopci nad zálivom Saas Linnas Siccas asi 10km od Orosei. Asi 100m od komplexu mini-market, ďalej obchody a lekáreň. Olbia asi 80km, lokalita Sos Alinos asi 1km.

Hotel Club CALA GINEPRO ****

Hotel Club CALA GINEPRO ****

Hotel v typickom sardínskom štýle, oddelený od pláže píniovým lesíkom, sa nachádza 12km od centra mestečka Orosei a 30km od Cala Gonone. Prístav a letisko Olbia 80km, Porto Torres 185km.

Rezidencia SOS ALINOS ***

Rezidencia SOS ALINOS ***

Rezidencia Sos Alinos postavená v roku 2001 sa nachádza v pokojnom prostredí na východnom pobreží Sardínie, blízko Cala Liberotto, asi 10km od Orosei, 80km od Olbie a 95km od Golfo Aranci. Odporúčame prenajať si auto.

Village MARINA COUNTRY

Village MARINA COUNTRY

Prázdninové stredisko Village Marina Country je obklopené píniovým lesom a nachádza sa na východnej časti pobrežia Sardínie, len 2 km od mesta Orosei.

Hotel LE QUATTRO LUNE ***

Hotel LE QUATTRO LUNE ***

Hotel Le Quattro Lune sa rozkladá v malebnej zátoke Sas Linnas Siccas v zálive Orosei. V okolí sú píniové lesíky, ktoré poskytujú príjemný chládok. Centrum vzdialené cca 1km, lekáreň 1,2km, autobusová zastávka 50m. Stredisko Cala Liberotto 4-5km. Do mesta Orosei je to cca 10km. Letisko Olbia 75km.