Veneto / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2019
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás- dovolenka Taliansko 2019

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Veneto

Patrí k najznámejším a najnavštevovanejším krajom Talianska. Turistov z celého sveta sem lákajú nepochybne Benátky so svojou neopakovateľnou atmosférou, Verona mesto „ Rómea a Júlie“, mestá Padova a Vicenza, jazerá Lago di Garda a Misurina, svetoznáme lyžiarske stredisko Cortina d´Ampezzo, ale hlavne more a nádherné dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora v letoviskách Lido di Jesolo, Bibione, Caorle, Lido Altanea, Eraclea Mare, Cavallino, Porto Santa Margherita, Rosolina Mare. Viac informácií o regióne - Veneto

Ubytovanie Veneto

Hotel CESARE AUGUSTUS ****

Hotel CESARE AUGUSTUS ****

Hotel Cesare Augustus sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov a asi 200 m od námestia Piazza Aurora. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 150m.

Hotel VIDI MIRAMARE & DELFINO ****+

Hotel VIDI MIRAMARE & DELFINO ****+

Hotel Vidi Miramare & Delfino má výbornú centrálnu polohu v stredisku Lido di Jesolo asi 50m od barov, reštaurácií a obchodov a námestia Piazza Trieste. Zástavka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo veľmi dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 150m.

Hotel BOLIVAR ***

Hotel BOLIVAR ***

Hotel Bolivar sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Marina je vzdialení len 250m, zastávka miestnej dopravy asi 20 m.

Hotel PORTOFINO ***

Hotel PORTOFINO ***

Hotel Portofino sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 30 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Trento 30m, zastávka miestnej dopravy 200m.

Hotel EDEN ****

Hotel EDEN ****

Hotel Eden sa nachádza na Via Bafile v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, pri Piazza Mazzini na hlavnej ulici, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy asi 200m od hotela.

Hotel VIENNA ***

Hotel VIENNA ***

Hotel Vienna stojí na Via Bafile v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, pri Piazza Mazzini na hlavnej ulici, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy asi 200m od hotela.

Hotel ADLON ****

Hotel ADLON ****

Hotel Adlon bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2010 a nachádza sa v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo. Hlavná ulica s množstvom obchodov, reštaurácií a barov je vzdialená len 50 m, námestie Piazza Marconi asi 200 m, zastávka miestnej dopravy 200 m.

Hotel MARINA ***

Hotel MARINA ***

Hotel Marina má výbornú polohu priamo pri pláži v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo blízko námestia Piazza Marconi. Hlavná ulica, ktorá sa večer mení na pešiu promenádu s obchodmi a reštauráciami len asi 50m od hotela. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre organizovaná, asi 200m od hotela.

Hotel MONACO & QUISISANA ****

Hotel MONACO & QUISISANA ****

Hotel Monaco & Quisisana sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Aurora je vzdialené 250 m, zastávka miestnej dopravy 200 m.

Aparthotel LA PINETA

Aparthotel LA PINETA

Aparthotel La Pineta sa nachádza v Lido di Jesolo v časti Pineta (východná časť strediska). Rozkladá sa v píniovom parku na ploche cca 4000m/2. K najbližšiemu centru strediska cca 2-5km a do Lido di Jesolo Centro Via Andrea Bafile cca 9km.

Hotel CAMBRIDGE ****

Hotel CAMBRIDGE ****

Obľúbený hotel Cambridge sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 20 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov a len 200 m od námestia Piazza Mazzini. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 300 m.

Hotel MIAMI ***

Hotel MIAMI ***

Hotel Miami sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov a 150 m od námestia Piazza Aurora. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená len 20m.

Hotel HARRIS ***

Hotel HARRIS ***

Hotel Harris sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Od námestia Piazza Nember je vzdialený 200 m, zastávka miestnej dopravy je 50 m.

Hotel PARK PERU ***+

Hotel PARK PERU ***+

Príjemný Park Hotel Peru sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, 350m od Piazza Torino, na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je asi 100m do hotela.

Hotel NEW TIFFANY´S PARK ***

Hotel NEW TIFFANY´S PARK ***

Hotel New Tiffany´s Park sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 150 m od hlavnej ulice, 350 m od námestia Piazza Mazzini. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená len 50 m.

Hotel JADRAN ***

Hotel JADRAN ***

Hotel Jadran sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, len 100 m od námestia Piazza Torino a asi 100 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 100m.

Rezidencia COSTA DEL SOL

Rezidencia COSTA DEL SOL

Rezidencia Costa del Sol sa nachádza na námestí Piazza Torino vo východnej časti strediska Lido di Jesolo. Obchody, bary a reštaurácie v blízkosti. Spojenie do ďalších častí strediska miestnou dopravou.

Hotel TOKIO **

Hotel TOKIO **

Hotel Tokio sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Milano je vzdialené len 150 m, zastávka autobusovej miestnej dopravy je vzdialená 50 m.

Hotel ALTINATE ***

Hotel ALTINATE ***

Hotel Altinate sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, v tesnej blízkosti hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Torino je vzdialené len 300 m, zastávka miestnej dopravy len 100 m.

Hotel ALDEBARAN ***

Hotel ALDEBARAN ***

Hotel Aldebaran sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Nember je vzdialení len 100 m, zastávka miestnej dopravy 50 m.

Hotel AMALFI ***

Hotel AMALFI ***

Hotel Amalfi sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, medzi námestiami Piazza Marina a Piazza Nember. zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 150 m.

Hotel BRIONI MARE ****

Hotel BRIONI MARE ****

Hotel Brioni Mare sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Manzoni je vzdialené asi 200m, zastávka miestnej dopravy len 150m.

Hotel CHRISTIAN ***

Hotel CHRISTIAN ***

Hotel Christian sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, len 300 m od námestia Piazza Torino. Hlavná ulica s množstvom obchodov, reštaurácií a barov je vzdialená 50 m. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 10 m.

Hotel NELSON ***

Hotel NELSON ***

Hotel Nelson sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov reštaurácií a barov. Námestie Piazza Nember je vzdialené len 100 m, zastávka miestnej dopravy je 150 m.

Hotel TAMPICO ***

Hotel TAMPICO ***

Hotel Tampico sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, len 25 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Torino je vzdialené len 150 m. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená len 50 m.

Rezidencia SEMIRAMIS

Rezidencia SEMIRAMIS

Rezidencia Semiramis leží priamo pri pláži v Lido di Jesolo, medzi Piazza Milano a Piazza Torino.

Hotel PRESIDENT ***

Hotel PRESIDENT ***

Hotel President leží v blízkosti majáka a neďaleko centra západnej časti Lido di Jesolo. Námestie Nember cca 400m.

Hotel SALUS ****

Hotel SALUS ****

Hotel Salus sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Marina je vzdialené len 200 m, zastávka miestnej dopravy asi 200 m.

Hotel COLOMBO ****

Hotel COLOMBO ****

Hotel Colombo sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 20 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Brescia je vzdialené len 250 m, zastávka miestnej dopravy asi 10 m.

Hotel EXCELSIOR ****

Hotel EXCELSIOR ****

Hotel Excelsior sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov reštaurácií a barov. Námestie Piazza Mazzini je vzdialené asi 150 m, zastávka miestnej dopravy asi 300 m.

Apartmány RUBINO</>

Apartmány RUBINO

Rezidencia Rubino sa nachádza v centre východnej časti letoviska Lido di Jesolo, blízko piazza Milano a hlavnej ulice.

Hotel AMERICAN ***

Hotel AMERICAN ***

Hotel American sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, cca 250m od Piazza Nember a pri hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu.

Hotel BAIA DEL MAR ****

Hotel BAIA DEL MAR ****

Hotel Baia del Mar bol postavený v roku 2008 a nachádza sa vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Torino je vzdialené 150 m, zastávka miestnej dopravy asi 100 m.

Hotel LONDON ***

Hotel LONDON ***

Obľúbený hotel London sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Manzoni je vzdialené len 150m, zastávka miestnej dopravy asi 250 m.

Rezidencia BENELUX

Rezidencia BENELUX

Rezidencia Benelux sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo v blízkosti Piazza Milano vo východnej časti strediska. Obchody a reštaurácie sú v blízkosti.

Apartmány AUGUSTUS

Apartmány AUGUSTUS

Apartmánový dom Augustus sa nachádza neďaleko Piazza Mazzini (150m) v centrálnej časti Lido di Jesolo a len 20m od obchodov a reštaurácií. Zastávka miestnej dopravy 150m.

Hotel HERON ***

Hotel HERON ***

Hotel Heron sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo pri námestí Piazza Marina priamo pri pláži. Hlavná ulica, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu s obchodmi, reštauráciami a barmi asi 30m od hotela. Zastávka miestnej dopravy asi 100m.

Hotel AL GAMBERO ***

Hotel AL GAMBERO ***

Hotel Al Gambero sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo „Lido Ovest“, asi 250m od Piazza Nember, priamo oproti hotelu American. Hotel je na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v stredisku dobre a prehľadne organizovaná je asi 50m od hotela.

Apartmány LAURA

Apartmány LAURA

Apartmány Laura sa nachádzajú v obľúbenom stredisku Lido di Jesolo vo východnej časti v blízkosti Piazza Milano. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány Michelangelo sa nachádzajú v obľúbenom stredisku Lido di Jesolo vo východnej časti v blízkosti Piazza Milano.

Apartmány VILLA BIANCA

Apartmány VILLA BIANCA

Apartmány Villa Bianca sa nachádzajú v západnej časti strediska Lido di Jesolo blízko námestia Mazzini. Hlavná ulica, ktorá sa vo večerných hodinách mení na pešiu promenádu s obchodmi, reštauráciami a barmi asi 30m od apartmánov. Zastávka miestnej dopravy asi 200m.

Hotel VIANELLO ***

Hotel VIANELLO ***

Hotel Vianello sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo - “Lido Est“, 350m od Piazza Torino a 250m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 150m od hotela.

Hotel COLONNA ***

Hotel COLONNA ***

Hotel Colonna sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo, priamo na promenáde, len 20m od najbližších obchodov, barov a reštaurácii a asi 50m od zastávky autobusu.

Hotel LE SOLEIL ****

Hotel LE SOLEIL ****

Hotel Le Soleil sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, asi 50m od Piazza Aurora a hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je asi 200m do hotela.

Hotel TRITONE ***

Hotel TRITONE ***

Hotel Tritone - je depandancom hotela London (20m) a nachádza sa medzi Piazza Drago a Marconi v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo. Piazza Manzoni 150m. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v stredisku dobre a prehľadne organizovaná je asi 250m do hotela.

Hotel EMPERADOR ***

Hotel EMPERADOR ***

Hotel Emperador sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 100 m od námestia Piazza Nember, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 100 m od hotela.

Hotel HELIOS ****

Hotel HELIOS ****

Hotel Helios sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 30 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Nember je vzdialené asi 250m, zastávka miestnej dopravy asi 100m.

Hotel KENNEDY ***

Hotel KENNEDY ***

Hotel Kennedy sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, 150m od Piazza Torino, na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je 100m do hotela.

Apartmány GIARDINO

Apartmány GIARDINO

Apartmány Giardino sa nachádzajú v stredisku Lido di Jesolo v blízkosti námestia Piazza Milano.

Hotel NEW ***

Hotel NEW ***

Hotel New sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo na pokojnejšom mieste, 150m od Piazza Manzoni a 20m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 250m.

Apartmány TORINO

Apartmány TORINO

Rezidencie Torino sa nachádza v centrálnej časti letoviska Lido di Jesolo na Piazza Torino, asi 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka autobusu miestnej dopravy, ktorá je v stredisku prehľadne organizovaná sa nachádza 150 m.

Hotel ASTROMARE ***

Hotel ASTROMARE ***

Hotel Astromare sa nachádza v centrálnej časti Lido di Jesolo na Piazza Manzoni, asi 50m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 150m od hotela.

Hotel JET ***

Hotel JET ***

Hotel Jet sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, barov a reštaurácií, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Námestie Milano asi 250m, zastávka miestnej dopravy je asi 100m od hotela.

Aparthotel SHEILA

Aparthotel SHEILA

Veľmi príjemné a obľúbené ubytovanie Aparthotel Sheila sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, asi 100m od námestia Torino a hlavnej ulice, kde klienti nájdu množstvo reštaurácií, barov a obchodov. Pláž len 150m.

Hotel VERDI **

Hotel VERDI **

Hotel leží na západnej strane strediska „Lido Ovest“, 100 m od Piazza Marina a priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 100 m od hotela.

Hotel PICCADILLY ***

Hotel PICCADILLY ***

Hotel Piccadilly sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo, priamo na promenáde, len 300m od námestia Mazzini a autobusovej zastávky.

Hotel TAHITI ***

Hotel TAHITI ***

Hotel Tahiti sa nachádza v centrálnej časti strediska “Lido Centro“, 200m od Piazza Manzoni a len 50m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 150m od hotela.

Rezidencia MEERBLICK

Rezidencia MEERBLICK

Rezidencia Meerblick sa nachádza v blízkosti pešej zóny centra strediska Lido di Jesolo, neďaleko námestia Piazza Manzoni.

Hotel D´ANNUNZIO ***

Hotel D´ANNUNZIO ***

Hotel D´Annuzio leží neďaleko centra Lido di Jesolo a len 100 m od pláže.

Hotel BRISTOL ***

Hotel BRISTOL ***

Hotel Bristol sa nachádza v centrálnej časti Lido di Jesolo asi 200m od námestia Nember. Obchody a reštaurácie sú vzdialené len 50 m.

Hotel EDERA **

Hotel EDERA **

Hotel Edera sa nachádza v západnej časti letoviska Lido di Jesolo, 200m od Piazza Marina a asi 50m od hlavnej ulice, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná, sa nachádza len 30m od hotela.

Hotel MADERA ***

Hotel MADERA ***

Hotel Madera má centrálnu a predsa pokojnú polohu v Lido di Jesolo, asi 350m od Piazza Marconi. Hlavná ulica s množstvom obchodov reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu je vzdialená len asi 30m. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 150m.

Hotel FELIX-PINDEMONTE ***

Hotel FELIX-PINDEMONTE ***

Hotel Felix- Pindemonte leží neďaleko centra Lido di Jesolo a len 150 m od piesočnatej pláže, 20m od autobusovej zastávky a len 50 m od nákupnej zóny.

Park Hotel CELLINI ****

Park Hotel CELLINI ****

Park hotel Cellini sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, asi 150m od Piazza Marconi a 100m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v stredisku dobre a prehľadne organizovaná je asi 150m do hotela.

Hotel IVANA ***

Hotel IVANA ***

Hotel Ivana sa nachádza v centre strediska Lido di Jesolo približne 100m od námestia Mazzini a v tesnej blízkosti obchodov a reštaurácií. Autobusová zastávka sa nachádza asi 200m od hotela.

Apartmány CRISTINA</>

Apartmány CRISTINA

Apartmány Cristina ležia len 30m od pláže a takmer priamo pri centrálnej pasáži, kde klienti nájdu reštaurácie a obchody.

Rezidencia SANTA FE</>

Rezidencia SANTA FE

Rezidencia Santa Fe je nedaleko centra Lido di Jesolo a a len 50 m od piesočnatej pláže Piazza Torino.

Rezidencia ACERI ROSSI</>

Rezidencia ACERI ROSSI

Nová rezidencia Aceri Rossi postavená v roku 2003/2004 sa nachádza v Lido di Jesolo časť Pineta. Leží na 6500 m2 v uzavretej záhrade s dreveným oplotením . Vyše 4000 m2 je využívaných ako oddychová zóna na prechádzky, s parkom a bazénom. Cca 150m od rezidencie je reštaurácia, 400m nákupné možnosti. Lido Est pešia zóna Piazza Torino 2km a Piazza Milano 2,7km.

Rezidencia EL PALMAR</>

Rezidencia EL PALMAR

Rezidencia El Palmar leží priamo pri pláži a v blízkosti centra Piazza Torino.

Apartmány SORAYA - ELISA

Apartmány SORAYA - ELISA

Apartmány Soraya - Elisa sa nachádzajú v stredisku Lido di Jesolo v centrálnej časti v blízkosti dlhej pešej zóny Via Bafile s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Hotel ADRIATIC PALACE ****

Hotel ADRIATIC PALACE ****

Hotel Adriatic Palace sa nachádza v tichšej časti strediska Lido di Jesolo, 400m od námestia Milano a 250 od obchodov a reštaurácií.

Hotel TRENTO ***

Hotel TRENTO ***

Hotel Trento sa nachádza v centre strediska Lido di Jesolo, približne 200m od námestia Mazzini, v tesnej blízkosti obchodov a reštaurácií.

Hotel ROSA ***

Hotel ROSA ***

Hotel Rosa s celoročnou prevádzkou sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo v centrálnej časti asi 50 m od námestia Marconi a priamo pri obchodoch a reštauráciách. Zastávka miestnej dopravy je asi 200m od hotela.

Hotel AMBASCIATORI PALACE ****

Hotel AMBASCIATORI PALACE ****

Hotel Ambasciatori Palace sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo asi 100m od námestia Mazzini. Obchody a reštaurácie sú vzdialené len 50m od hotela.

Rezidencia DIANI BEACH

Rezidencia DIANI BEACH

Rezidencia Diani Beach sa nachádza asi 200m od námestia Trieste Square. Približne 100 m od rezidencie sa nachádzajú obchody a reštaurácie.

Apartmány LARA

Apartmány LARA

Apartmánový dom Lara sa nachádza asi 150m od Piazza Milan, 100m od hlavnej promenády s obchodmi a reštauráciami v Lido di Jesolo.

Rezidencia CASA ROSADA

Rezidencia CASA ROSADA

Rezidencia sa nachádza pri pešej zóne Lido di Jesolo a Piazza Mazzini.

Rezidencia LA SIESTA

Rezidencia LA SIESTA

Rezidencia sa nachádza pri pešej zóne neďaleko Piazza Mazzini.

Rezidencia FRANCESCA

Rezidencia FRANCESCA

Rezidencia sa nachádza pri pešej zóne neďaleko Piazza Mazzini.

Rezidencia LIO

Rezidencia LIO

Rezidencia Lio sa nachádza v blízkosti Piazza Aurora, len 500m od vodného parku Aqualandia.

Hotel TERRAMARE

Hotel TERRAMARE

Hotel Terramare sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo asi 50m od hlavnej promenády, obchody a reštaurácie 50m.

Hotel LUXOR & CAIRO ****

Hotel LUXOR & CAIRO ****

Prepojené hotely Luxor a Cairo sa nachádzajú vedľa seba v západnej časti strediska Lido di Jesolo asi 50m od hlavnej ulice, ktorá sa vo večerných hodinách mení na pešiu promenádu, s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Zastávka miestnej dopravy asi 100m.

Hotel MY FAIR ***

Hotel MY FAIR ***

Hotel My Fair sa nachádza na okraji západnej časti Lido di Jesolo, len 30m od promenády, 100m od námestia Aurora. Vodný park Aqualandia je vzdialený len 500m.

PARK HOTEL BRASILIA ****

PARK HOTEL BRASILIA ****

Park hotel Brasilia sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 od hlavnej ulice, ktorá sa večer mení na pešiu promenádu a asi 150m od obchodov a reštaurácií. Zastávka miestnej dopravy asi 80m.

Hotel DELLE ROSE ***

Hotel DELLE ROSE ***

Hotel Delle Rose sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od Piazza Mazzini a hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 150 m.

Hotel MAYER **

Hotel MAYER **

Príjemný hotel Mayer sa nachádza v blízkosti námestia Trento, priamo na promenáde, len 50m od najbližších obchodov a reštaurácii.

Hotel ALLA ROTONDA ***

Hotel ALLA ROTONDA ***

Hotel Alla Rotonda sa nachádza na námestí Piazza Nember, v západnej časti Lido di Jesolo, priamo na promenáde.

Aparthotel Rezidencia AL MARE ***

Aparthotel Rezidencia AL MARE ***

Aparthotel rezidencia Al Mare sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo pri Piazza Marconi (150m) asi 30m od pláže. Hlavná ulica s obchodmi a reštauráciami, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu asi 50m od rezidencie, zastávka miestnej dopravy 250m.

Hotel SOLEMARE ***

Hotel SOLEMARE ***

Hotel Solemare má výhodnú polohu priamo pri pláži v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, 200m od Piazza Marconi a 50m od hlavnej ulice s obchodmi a reštauráciami, ktorá sa večer mení na pešiu promenádu.

Hotel MARE LIVE ***

Hotel MARE LIVE ***

Hotel Rapallo má výbornú polohu v centrálnej časti obľúbeného strediska Lido di Jesolo, asi 200m od námestia Piazza Marconi. Je priamo na hlavnej ulici, ktorá sa vo večerných hodinách mení na pešiu promenádu, v blízkosti obchodov, barov a reštaurácií. Bol renovovaný v roku 2012 a poskytuje výhodné ekonomické a pritom slušné ubytovanie v stredisku Lido di Jesolo, možnosť ubytovania aj bez stravy.

Aparthotel DOMINO

Aparthotel DOMINO

Nedávno zrenovovaný aparthotel Domino sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo asi 150m od hlavnej ulice s obchodmi, barmi a reštauráciami a asi 200m od námestia Piazza Aurora.

Rezidencia MEXICO

Rezidencia MEXICO

Rezidencia Mexico má výhodnú polohu priamo pri pláži vo východnej časti strediska Lido di Jesolo v blízkosti námestia Piazza Milano. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Hotel PALM BEACH ***

Hotel PALM BEACH ***

Hotel Palm Beach sa nachádza oproti pláži, asi 450m od námestia Piazza Torino a pešej zóny vo východnej časti strediska Lido di Jesolo – Pineta, pokojnejšia časť mimo centra.

Villaggio ADRIATICO ***

Villaggio ADRIATICO ***

Villaggio Adriatico sa nachádza na pokojnom mieste v časti Lido di Jesolo s názvom „Pineta“, ktorá je ešte za východnou časťou strediska. Do centra strediska je to asi 5km, na Via Bafile 8km. Obchod, reštaurácia a bar sa nachádza aj priamo vo Villaggio. Zastávka miestnej dopravy 50m.

Rezidencia MEDITERRANEE ****

Rezidencia MEDITERRANEE ****

Rezidencia Mediterranee sa nachádza 400m od pláže v obľúbenom stredisku Lido di Jesolo, len asi 200m od pešej zóny okolo Via Bafile s obchodmi a reštauráciami. Centrálna časť Lido di Jesolo.

Rezidencia EQUILIO ***

Rezidencia EQUILIO ***

Rezidencia Equilio sa nachádza kúsok od námestia Piazza Drago v centre Lido di Jesolo, neďaleko pláže.

Hotel RUBINO **

Hotel RUBINO **

Jednoduchý hotel Rubino sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo v blízkosti námestia Piazza Milano. Hlavná ulica a promenáda asi 150m, najbližšie obchody a reštaurácie 50m, zastávka miestnej dopravy 20m

Hotel BELLARIVA ***

Hotel BELLARIVA ***

Hotel Bellariva má výhodnú polohu priamo pri pláži v obľúbenom stredisku severného Jadranu, Lido di Jesolo v centrálnej časti na Via Baffile. Obchody, reštaurácie, bary a ďalšie vybavenie strediska v blízkosti.

Hotel DELAVILLE ***

Hotel DELAVILLE ***

Hotel Delaville má výhodnú polohu v obľúbenom stredisku severného Jadranu Lido di Jesolo, v jeho centrálnej časti v blízkosti námestia Piazza Mazzini. Večerná pešia promenáda, obchody a reštaurácie pár metrov od hotela.

Hotel BETTINA ***

Hotel BETTINA ***

Hotel Bettina sa nachádza v tichšej, západnej časti strediska Lido di Jesolo – Ovest, asi 350 m od námestia Nember a v tesnej blízkosti obchodov a reštaurácií. Zastávka autobusov sa nachádza 100m od hotela.

Hotel ANNY ***

Hotel ANNY ***

Hotel Anny sa nachádza v centre strediska Lido di Jesolo. Obchody a reštaurácie 50m, pešia zóna 50m, Piazza Mazzini 100m.

Rezidencia BALI

Rezidencia BALI

Rezidencia Bali sa nachádza cca 200m od hlavnej promenády vo východnej časti Ldo di Jesolo a 100m od obchodov. Piazza Milano 250m. Acqualandia a Minigolf 6,5km.

Hotel ALMAR *****

Hotel ALMAR *****

Novo otvorený (2014) prvý 5* hotel v Lido di Jesolo, hotel Almar sa nachádza medzi centrálnou a východnou časťou strediska, 50m od hlavnej ulice – večernej promenády s obchodmi a reštauráciami, 150m od námestia Piazza Manzoni, asi 1km od Piazza Milano. Zastávka miestnej dopravy 150m.

Rezidence PUERTO DEL SOL

Rezidence PUERTO DEL SOL

Rezidencia Puerto del Sol sa nachádza v prednej časti pláže Lido di Jesolo, neďaleko námestia Piazza Milano, 100m od promenády.
Je vhodná hlavne pre rodiny s deťmi.

Hotel MADISON ***

Hotel MADISON ***

Hotel Madison sa nachádza v centre Lido di Jesolo, neďaleko námestia Piazza Mazzini, na najdlhšej promenáde v Európe.

Hotel CORALLO ***

Hotel CORALLO ***

Hotel Corallo sa nachádza v srdci Lido di Jesolo priamo pri pláži, námestie Mazzini 700m.

Hotel PIGALLE ***

Hotel PIGALLE ***

Hotel Pigalle, od roku 2015 s novým manažmentom, sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo v jeho západnej časti, asi 350m od námestia Piazza Nember. Hlavná ulica s obchodmi a reštauráciami 30m, zastávka miestnej dopravy 100m.

Hotel NIAGARA ****

Hotel NIAGARA ****

Nedávno zrenovovaný hotel Niagara má výbornú polohu priamo pri pláži v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, asi 50m od hlevnej ulice, ktorá sa večer mení na dlhú pešiu promenádu s obchodmi, reštauráciami a námestiami.

Hotel UMBERTO ***

Hotel UMBERTO ***

Hotel Umberto sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len pár krokov od Piazza Manzoni a hlavnej ulice s množstvom obchodov , reštaurácií a barov.

Hotel GALASSIA ***

Hotel GALASSIA ***

Hotel Galassia sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 250 m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavnej promenády, obchody a reštaurácie 50m.

Hotel EL SALVADOR ***+

Hotel EL SALVADOR ***+

Hotel El Salvador sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 400 m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavnej promenády, obchody a reštaurácie 50m.

Hotel IMPERIAL PALACE ***

Hotel IMPERIAL PALACE ***

Hotel Imperial Palace sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50m od hlavnej ulice a 100m od Piazza Aurora. Najbližšie obchody a reštaurácie sú vzdialené asi 50m.

Rezidencia MARICEL ****

Rezidencia MARICEL ****

Rezidencia Maricel, postavená v roku 2009, sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo , neďaleko Piazza Trieste. Nákupné centrum Laguna sa nachádza v tesnej blízkosti.

Hotel RIVAMARE ****

Hotel RIVAMARE ****

Hotel Rivamare sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo. Je vhodný pre rodiny s deťmi.

Hotel CAPITOL ***

Hotel CAPITOL ***

Rodinne vedený hotel Capitol sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo v blízkosti majáku, v pokojnom a romantickom prostredí. Najbližšia reštaurácia 50m, obchod 20m od hotela.

Aparthotel ASHANTI

Aparthotel ASHANTI

Aparthotel Ashanti má výbornú polohu v časti Bibione Spiaggia blízko hlavnej nákupnej ulice. Pozostáva z 64 apartmánov na troch poschodiach.

Hotel BIBIONE PALACE ****

Hotel BIBIONE PALACE ****

Aparthotel Bibione Palace sa nachádza na plážovej promenáde strediska Bibione v centre časti Spiaggia. Má 110 hotelových izieb, 50 hotelových apartmánov a suít.

Rezidencia LEOPARDI

Rezidencia LEOPARDI

Rezidencia Leopardi sa nachádza v časti Lido del Sole, cca 600m od jej centra.

Rezidencia LIDO DEL SOLE

Rezidencia LIDO DEL SOLE

Rezidencia Lido del Sole sa nachádza neďaleko obchodov a reštaurácií, cca 300m od centra Bibione Lido del Sole.

Hotel BEMBO ****

Hotel BEMBO ****

V roku 2008 kompletne zrenovovaný hotel Bembo sa nachádza v centrálnej časti Bibione Spiaggia v druhom rade hotelov v blízkosti centra.

Hotel KATJA ****

Hotel KATJA ****

Kompletne zrekonštruovaný (2005) hotel Katja leží v časti Bibione Spiaggia, neďaleko hlavnej ulice. Promenáda s obchodmi, reštauráciami a kaviarňami je vzdialená 50m.

Rezidencia TULIPANO

Rezidencia TULIPANO

Rezidencia Tulipano sa nachádza cca 500m od centra Bibione Spiaggia.

Hotel CORALLO ****

Hotel CORALLO ****

Hotel Corallo sa nachádza v centrálnej časti Bibione, len 150 m od námestia Piazza Fontana. Hlavná ulica s obchodmi, reštauráciami a barmi je vzdialená len 150m.

Hotel ALEMAGNA ****

Hotel ALEMAGNA ****

Na rodiny zameraný hotel Alemagna sa nachádza uprostred zelene v stredisku Bibione v časti Lido del Sole, asi 200m od pláže. Reštaurácie a obchody 50-100m od hotela, zastávka miestnej dopravy 50m.

Villaggio GIRASOLI

Villaggio GIRASOLI

Rezidencia Girasoli sa nachádza cca 600m od centra Bibione Spiagia.

Rezidencia DUCALE

Rezidencia DUCALE

Rezidencia Ducale sa nachádza cca 600m od centra Bibione - Lido del Sole.

Hotel FIRENZE ***

Hotel FIRENZE ***

Hotel Firenze sa nachádza v centrálnej časti strediska Bibione, len 50 m od ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Fontana je vzdialené len 50 m.

Apartmány KATJA

Apartmány KATJA

Apartmánový päťposchodový dom Katja sa nachádza v Bibione Spiaggia, neďaleko centra s nákupnou zónou.

Apartmány DELFINO

Apartmány DELFINO

Apartmány Delfino sa nachádzajú asi 200m od centra strediska Bibione Lido del Sole. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Rezidencia CELESTE

Rezidencia CELESTE

Nedávno postavená (2010) rezidencia Celeste sa nachádza asi 900m od centra Bibione Spiaggia a Lido del Sole.

Hotel PRESIDENT ***

Hotel PRESIDENT ***

Hotel President sa nachádza na len 50m od hlavnej promenády v Bibione Spiaggia a cca 150m od nového termálneho komplexu.

Apartmány ORCHIDEA

Apartmány ORCHIDEA

Apartmány Orchidea postavené v r.2002 sa nachádzajú len 200m od centra Bibione, časti Lido del Sole neďaleko obchodov a reštaurácií. Pozostáva z 12 apartmánov v 2 budovách.

Rezidencia PARCO DELLE NAZIONI

Rezidencia PARCO DELLE NAZIONI

Rezidencia Parco Delle Nazioni sa nachádza v blízkosti obchodov a reštaurácii v časti Bibione Lido del Sole.

Rezidencia EVANIKE

Rezidencia EVANIKE

Novo postavená (2010) rezidencia Evanike sa nachádza 700m od centra Bibione Spiagga neďaleko kúpeľov.

Apartmány TIZIANO

Apartmány TIZIANO

Apartmány Tiziano sa skladajú z 2 vedľa seba stojacich štvorpodlažných budov a nachádzajú sa v blízkosti centra časti Bibione Spiaggia.

Rezidencia BRENTA

Rezidencia BRENTA

Rezidencia Brenta sa nachádza cca 500m od centra Bibione Lido del Sole.

Apartmány PLEIONE

Apartmány PLEIONE

Apartmány Pleione sa nachádzajú v štvorpodlažnej budove a sú neďaleko centra časti Bibione Spiaggia.

Rezidencia GEMINI

Rezidencia GEMINI

Rezidencia Gemini sa nachádza v stredisku Bibione, neďaleko centra časti Pineda.

Apartmány CASTELLO

Apartmány CASTELLO

Apartmánový dom Castello sa nachádza v Bibione, cca 150m od centra časti Lido del Sole. Neďaleko apartmánov sú obchody a reštaurácie.

Hotel PALACE ****

Hotel PALACE ****

Hotel Palace sa nachádza v stredisku Bibione, neďaleko centra časti Bibione Spiaggia a kúpeľov, priamo pri plážovej promenáde. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Villaggio TIVOLI

Villaggio TIVOLI

Villaggio Tivoli sa nachádza asi 200m od centra Bibione Spiaggia.

Villaggio SAN SIRO

Villaggio SAN SIRO

Villaggio San Siro sa nachádza 650m od Biione Spiagga. Obchody a reštaurácie sú v blízkosti.

Apartmány VILLA FRIULI

Apartmány VILLA FRIULI

Apartmány Villa Friuli sa nachádzajú v Bibione, časti Lido del Sole 250 m od pláže. Obchody a reštaurácie sú v blízkosti.

Rezidencia EVANIKE 2

Rezidencia EVANIKE 2

Novo postavená (2010) rezidencia Evanike sa nachádza 700m od centra Bibione Spiagga a neďaleko kúpeľov Therme.

Aparthotel BIBIONE PALACE ****

Aparthotel BIBIONE PALACE ****

Aparthotel Bibione Palace sa nachádza na plážovej promenáde strediska Bibione v centre časti Spiaggia. Má 110 hotelových izieb, 50 hotelových apartmánov a suít – stravovanie formou polpenzie je v cene.

Apartmány MURANO

Apartmány MURANO

Apartmány sa nachádzajú v centre Bibione, štvrť Lido del Sole. Obchody a reštaurácie sú v okolí apartmánov.

Apartmány MARA

Apartmány MARA

Apartmány Mara sa nachádzajú v novej (2006) 6-podlažnej budove v centre Bibione Spiaggia.

Rezidencia ITACA

Rezidencia ITACA

Rezidencia Itaca je situovaná priamo pri pláži blízko centra Bibione Spiaggia a hlavnej nákupnej ulice.

Rezidencia LIA

Rezidencia LIA

Rezidencia Lia sa nachádza blízko centra v časti Bibione Spiaggia.

Rezidencia LUXOR

Rezidencia LUXOR

Rezidencia Luxor má dobrú polohu v blízkosti centra Bibione Spiaggia.

Villaggio MICHELANGELO

Villaggio MICHELANGELO

Villaggio Michelangelo sa nachádza v pokojnom prostredí plnom zelene asi 300m od centra v stredisku Bibione v časti Spiaggia.

Rezidencia SPORTING

Rezidencia SPORTING

Rezidencia s 90 apartmánmi sa nachádza v Bibione v časti Lido del Sole v krásnom prostredí obklopená zeleňou, v blízkosti rezidencie nachádzajú reštaurácie a obchody.

Apartmány TIEPOLO

Apartmány TIEPOLO

Apartmány Tiepolo sa nachádzajú v centre Bibione Spaggia asi 200 m od obchodov.

Apartmány MILLENIUM

Apartmány MILLENIUM

Apartmány Millenium sa nachádzajú v pomerne novej budove (postavená 2002) neďaleko centra strediska Bibione v časti Spiaggia.

Rezidencia JUMBO

Rezidencia JUMBO

Rezidencia Jumbo pozostáva zo 48 apartmánov v 4-podlažnej budove s výťahom. Je situovaná blízko centra, nákupných možností a reštaurácií v Bibione Lido del Sole.

Aparthotel COSTARICA

Aparthotel COSTARICA

Kompletne zrenovovaný aparthotel Costarica sa nachádza v blízkosti centra strediska Bibione Spiaggia.

Apartmány BURANO

Apartmány BURANO

Apartmány Burano sa nachádzajú len 100m od pláže, priamo v centre časti Bibione Lido del Sole, s množstvom nákupných možností ako aj reštaurácií.

Apartmány KEPLERO

Apartmány KEPLERO

Apartmány Keplero renovované v roku 2003 sa nachádzajú v blízkosti centra strediska Bibione Spiaggia.

Rezidencia TERME

Rezidencia TERME

Nedávno postavená rezidencia Le Terme sa nachádza blízko nákupnej ulice v centre Bibione Spiaggia a neďaleko termálnych zariadení.

Hotel BELLEVUE ****

Hotel BELLEVUE ****

Hotel Bellevue bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2001 a nachádza sa v časti Bibione Spiaggia, len 100m od centra.

Apartmány SCHIERA

Apartmány SCHIERA

Vilky Schiera sa nachádzajú v časti Bibione Pineda v blízkosti nákupnej ulice.

Apartmány BILOBA</>

Apartmány BILOBA

Novo zrekonštruované a zariadené apartmány Biloba nachádzajúce sa 800m od centra Bibione- Lido dei Pini sú obklopené krásnym rastlinstvom v záhrade, ktorá je súčasťou komplexu. K apartmánom patrí kryté parkovisko.

Apartmány AGRONAUTI</>

Apartmány AGRONAUTI

Apartmány ležia v krásnom prostredí v tesnej blízkosti centra Bibione- Spiaggia , kde klienti nájdu veľa obchodov a reštaurácií.

Villaggio OLYMPIA

Villaggio OLYMPIA

Villaggio Olympia sa nachádza asi 500m od centra Bibione Spiaggia.

Apartmány TORCELLO

Apartmány TORCELLO

Apartmány Torcello sa nachádzajú v centre Lido Del Sole. Obchody a reštaurácie sú k dispozícii hneď vedľa.

Apartmány RANIERI

Apartmány RANIERI

Apartmány Ranieri sa nachádzajú v 5-poschodovej budove v blízkosti obchodov, reštaurácii v časti Bibione - Lido del Sole

Apartmány STELLA

Apartmány STELLA

Apartmány Stella sa nachádzajú v časti Bibione Lido del Sole v blízkosti obchodov a reštaurácii.

Apartmány CAMPIELLO

Apartmány CAMPIELLO

Apartmány Campiello sa nachádzajú v krásnej prírode len 200 m od centra Bibione Lido del Sole. V blízkosti apartmánov je reštaurácia a obchod. Klienti majú k dispozícií bazén a parkovisko.

Apartmány CORMORAN

Apartmány CORMORAN

Apartmány Cormoran sú situované blízko centra a nákupných možností i reštaurácií v Bibione Lido del Sole.

Villaggio DANUBIO

Villaggio DANUBIO

Villaggio sa nachádza v Bibione, v časti Spiaggia, obklopené zeleňou, zhruba 500m od centra.

Hotel GRAN VENERE BEACH  ***

Hotel GRAN VENERE BEACH ***

Hotel Gran Venere Beach bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2005 a nachádza sa v tesnej blízkosti centra Bibione Spiaggia.

Apartmány MONACO

Apartmány MONACO

Apartmány Monaco sa nachádzajú v 5-poschodovej budove s 2 výťahmi v blízkosti centra obľúbeného strediska Bibione, časti Spiaggia.

Villaggio AZZURRO

Villaggio AZZURRO

Apartmánový komplex Villaggio Azzurro sa nachádza v obľúbenom stredisku Bibione v časti Spiaggia, asi 450m od centra. Pozostáva z viliek ktoré sú jedno- a dvojpodlažné a obsahujú viacero apartmánov. Bibione Terme asi 500m.

Apartmány ALBANELLA ***

Apartmány ALBANELLA ***

Apartmány sa nachádzajú v blízkosti centra Bibione Spiaggia v krásnom prostredí pestrej prírody s rôznorodým rastlinstvom a palmami.

Hotel DANIELI ***

Hotel DANIELI ***

Hotel Danieli zrenovovaný v roku 2007 sa nachádza v stredisku Bibione v časti Spiaggia, asi 100m od námestia Treviso a 80m od obchodov, barov a reštaurácií. Zastávka miestnej dopravy je asi 300m od hotela.

Rezidencia VALBELLA ***

Rezidencia VALBELLA ***

Turistický komplex rezidencie Valbella sa nachádza asi 700m od centra časti Bibione Spiaggia. V blízkosti sú reštaurácie, bary, pizzerie.

Apartmány CAVALLINO

Apartmány CAVALLINO

Apartmány Cavallino sa nachádzajú v časti Bibione – Lido dei Pini v blízkosti obchodov, barov a reštaurácii.

Villaggio ACERI

Villaggio ACERI

Villagio Aceri sa nachádza 700m od centra Bibione Spiaggia, v zelenej a tichej časti.

Rezidencia EUROSTAR

Rezidencia EUROSTAR

Nedávno postavená rezidencia Eurostar sa nachádza v blízkosti hlavnej obchodnej ulice v časti Bibione Spiaggia.

Vila ROSANNA

Vila ROSANNA

Rodinná vilka Rosanna sa nachádza len asi 400m od pláže a len 150m od centra Bibione Spiaggia, neďaleko kúpeľov Bibione Terme. Ideálna kombinácia pre tých, ktorí hľadajú pokojné miesto neďaleko pláže, zábavy a nákupných možností. Najbližší obchod 100m, nákupné centrum 150m, reštaurácia 200m.

Aparthotel HOLIDAY ****

Aparthotel HOLIDAY ****

Aparthotel Holiday sa nachádza v stredisku Bibione Spiaggia, iba 50m od kúpeľov Bibione Thermae a 150m od pešej zóny v centre mesta. Obchody a reštaurácie 100m.

Hotel JASMINUM ****

Hotel JASMINUM ****

Hotel Jasminum sa nachádza len asi 250m od pláže v obľúbenom stredisku Bibione, v „zelenej“ časti Pineda. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Hotel VILLA DEL MAR ***

Hotel VILLA DEL MAR ***

Menší hotel Villa del Mar sa nachádza v blízkosti pláže v stredisku Bibione Spiaggia, len asi 50-100m od centra. Najbližšie obchody a reštaurácie 50-100m od hotela.

Rezidencia NETTUNO

Rezidencia NETTUNO

Novopostavená rezidencia Nettuno je situovaná asi 600m od centra Bibione – Lido del Sole.

Rezidencia  MARE BLU

Rezidencia MARE BLU

Rezidencia Mare Blu sa nachádza stredisku Bibione v časti Pineda. Je obklopená píniovým hájom a vzdialená od centra Pinedy len 200m.

Rezidencia BOSCO CANORO

Rezidencia BOSCO CANORO

Rezidencia Bosco Canoro sa nachádza na tichom a pokojnom mieste v stredisku Bibione Lido del Sole.

Hotel NEVADA ***

Hotel NEVADA ***

Hotel Nevada sa nachádza v blízkosti pláže na pokojnom mieste v Bibione, je obklopený zeleňou.
Pešia a cyklistická cesta neďaleko, obchody, reštaurácie cca 10m, centrum mesta cca 1km.

Hotel GOLF ***

Hotel GOLF ***

Hotel Golf sa nachádza v pokojnej lokalite mesta Bibione, ktorá je večer vyhradená iba pre chodcov. Je v tesnej blízkosti pláže a cca 700m od termálnych kúpeľov Terme.

Villaggio TURISTICO INTERNAZIONALE ****

Villaggio TURISTICO INTERNAZIONALE ****

Villaggio Turistico Internazionale, Bibione sa nachádza priamo na jednej z najkrajších pláží na Jadrane, komplex je obklopený borovicovým lesom a ponúka veľa športových aj relaxačných aktivít.

Rezidencia LEO *****

Rezidencia LEO *****

Nedávno postavená rezidencia Leo má výbornú polohu priamo pri pláži v stredisku Bibione, časť Pineda, len 100m od centra tejto mestskej časti. Pozostáva celkom len zo 4 apartmánov, ponúka výhľad na more. Jachtársky prístav 1km.

Rezidencia VIEL a CONCORDIA ****

Rezidencia VIEL a CONCORDIA ****

Rezidencia Viel a Concordia sú dve menšie trojpodlažné a štvorpodlažné budovy, ktoré sa nachádzajú v časti Bibione Spiaggia cca 50m od centra, 550m od kúpeľov.

Apartmány GINESTRA

Apartmány GINESTRA

Apartmány Ginestra sa nachádzajú na konci centrálnej pláže Bibione Spiaggia, kde začína prírodnejší pláž Lido dei Pini. Centrum Bibione s pešou zónou, obchody a zábavnými podnikmi cca 50m.

Rezidencia LE ALTANE *****

Rezidencia LE ALTANE *****

Nedávno vybudovaný komplex apartmánov rezidencia Le Altane má výbornú polohu oproti pláži v pokojnej, zelenej časti strediska Bibione - Lido del Sole. Centrum tejto zóny asi 150m. Do časti Spiaggia je to asi 1,5-2km. Komplex pozostáva z viacerých (3) blokov.

Villa ERICA *****

Villa ERICA *****

Nový dvojrodinný dom, celoročne otvorená Villa Erica sa nachádza v centrálnej časti Bibione Pineda, neďaleko pláže aj nákupného centra. Bibione Spiaggia asi 5km.

Vilky MASTER VILLAGE

Vilky MASTER VILLAGE

Nedávno postavený komplex viliek Master Village sa nachádza v stredisku Bibione v časti Lido del Sole, no len kúsok od centra Spiaggia. Viale Aurora asi 500m od viliek. Vilky stoja na ploche 10.000m2 uprostred zelene.

Apartmány COLUMBUS & IPPOCAMPO ***

Apartmány COLUMBUS & IPPOCAMPO ***

Apartmány Columbus a Ippocampo sa nachádzajú v dvoch budovách oproti pláži v stredisku Bibione v časti Spiaggia, len asi 50m od centra, obchodov a reštaurácií.

Apartmány AURIGA DEL SOL ****

Apartmány AURIGA DEL SOL ****

Sedemposchodová rezidencia s apartmánmi Auriga del Sol sa nachádza neďaleko centra (asi 150m) obľúbeného strediska severného Jadranu, Bibione Spiaggia.

Vilky VERDI ****

Vilky VERDI ****

Skupina viliek Verdi sa nachádza v stredisku Bibione na severe Jadranu v zelenej a pokojnejšej časti Pineda. Centrum s obchodmi a reštauráciami 150m. Hlavné centrum Bibione Spiaggia asi 5km.

Vilky DOGI SUD ****

Vilky DOGI SUD ****

Samostatne stojace vilky uprostred záhrady sa nachádzajú v stredisku Bibione v časti Pineda. Centrum tejto časti je asi 100m od viliek, do Spiaggia je to asi 5km. Obchody a reštaurácie v blízkosti. Prístav asi 400m.

Aparthotel OLIMPIA ***

Aparthotel OLIMPIA ***

Zrekonštruovaný príjemný aparthotel Olimpia sa nachádza v centre Bibione Spiaggia, neďaleko hlavnej promenády a 900m od kúpeľov „Bibione Thermae“.

Aparthotel PINEDA **

Aparthotel PINEDA **

Aparthotel Pineda sa nachádza v centre Bibione Spiaggia, neďaleko Corso Europa s obchodmi, reštauráciami, barmi a službami. Kúpele „Bibione Thermae“ sú asi 300m od hotela.

Aparthotel IMPERIAL ****

Aparthotel IMPERIAL ****

Aparthotel Imperial leží priamo oproti moru, v časti Bibione Spiaggia, neďaleko hlavnej promenády a centra s obchodmi, reštauráciami, barmi a službami. Kúpele „Bibione Thermae“ sú asi 200m od hotela.

Hotel LAGUNA PARK ****+

Hotel LAGUNA PARK ****+

Novopostavený (2015) luxusný hotel Laguna Park sa nachádza priamo oproti moru v Bibione Pineda. Leží v zelenej zóne pri prírodnej lagúne a zároveň neďaleko centra a prístavu. Od pešej promenády v Bibione Spiaggia je vzdialený asi 6km.

Hotel LUNA ****

Hotel LUNA ****

Zrekonštruovaný komfortný hotel Luna sa nachádza v priamom centre Bibione Spiaggia, na najznámejšej hlavnej ulici Corso Europa. Pešia zóna s promenádou cca 50m. Kúpele „Bibione Thermae“ sú asi 300m od hotela.

SAVOY Beach Hotel & Spa *****

SAVOY Beach Hotel & Spa *****

Luxusný hotelový komplex Savoy leží priamo oproti moru pri centre Bibione Spiaggia na pokojnom mieste. Pešia zóna s promenádou cca 150m. Hotel susedí s kúpeľmi „Bibione Thermae“ a je s nimi priamo prepojený pohodlným podzemným tunelom.

Apartmány MARINA GRANDE ***

Apartmány MARINA GRANDE ***

Apartmány Marina Grande sa nachádzajú v stredisku Bibione v časti Lido dei Pini, ktorá nadväzuje na časť Spiaggia. Do centra s obchodmi a reštauráciami je to len 250m.

Apartmány PINEDA BEACH

Apartmány PINEDA BEACH

Apartmány Pineda Beach sa nachádzajú vo viacerých apartmánových domoch v centre Bibione Pineda – Acquazzurra, Corimbo, Alle Rose, Sestante, Sistema a Cocai. Obchody a reštaurácie v blízkosti. Turistický prístav 50-1500m.

Villaggio CLIO

Villaggio CLIO

Nedávno dobudovaný komplex Villaggio Clio v Bibione Pineda, sa nachádza v pokojnej časti asi 100m od centra.

Apartmány LE CARAVELLE

Apartmány LE CARAVELLE

Apartmánový komplex Le Caravelle sa nachádza v časti Bibione Pineda, len 50m od centra časti. Kúpele Bibione sú vzdialené asi 5km.

Villaggio MARCO POLO

Villaggio MARCO POLO

Villaggio Marco Polo sa nachádza asi 800m od centra strediska Bibione, 650m od Therme Bibione.

Rezidencia AL PARCO *****

Rezidencia AL PARCO *****

Nedávno postavená rezidencia Al Parco má výhodnú polohu oproti pláži, od ktorej ju delí iba píniový porast, dostupná je po pešom chodníčku. Nachádza sa v centrálnej časti Pinedy, obklopená zeleňou, nákupné centrum 150m od rezidencie. Prístav na opačnej strane cca 200m.

Villaggio SAN SIRO & TIVOLI

Villaggio SAN SIRO & TIVOLI

Prázdninový komplex Villaggio San Siro a Tivoli sa nachádzajú v obľúbenom prímorskom letovisku na severe Talianska – Bibione v hlavnej časti Spiaggia, v pokojnej časti. Do centra je to asi 500m, v blízkosti sú obchody a reštaurácie. Komplexy spolu susedia.

Villa ELISABETTA

Villa ELISABETTA

Villa Elisabetta je menší dom v hlavnej časti Bibione Spiaggia len asi 200m od centra s obchodmi a reštauráciami

Villa SONIA

Villa SONIA

Villa Sonia je nová vila s modernými apartmány a veľkými terasami v pokojnejšej časti Bibione Spiaggia . Vzdialenosť do centra letoviska je asi 200m a cca 1000m do termálnych kúpeľov.

Ville FERNANDA E CAPRI

Ville FERNANDA E CAPRI

Ville Fernanda e Capri sú dve poschodové vilky s oplotenou záhradou v pokojnom mieste neďaleko centra letoviska Bibione Spiaggia. Do centra je asi 300m a cca 1200m je do termálnych kúpeľov.

Ville REGINA A & B

Ville REGINA A & B

Ville Regina A & B sú domy, ktoré sa nachádzajú v pokojnej časti Bibione, asi 200m od centra s obchodmi a reštauráciami.

Villa MIKI

Villa MIKI

Villa Miki sa nachádza v pokojnej a zelenej zóne Bibione Spiaggia asi 350m od centra letoviska a cca 1000m od termálnych kúpeľov.

Ville COCCO E MANUELA

Ville COCCO E MANUELA

Ville Cocco e Manuela Bibione Spiaggia sú dvojgeneračné domy, nachádzajú sa asi 50-100 m od centra letoviska s obchodmi a reštauráciami a 1000-1500 m od termálnych kúpeľov.

Ville SAN MARCO

Ville SAN MARCO

Ville San Marco je komplex samostatných viliek v pokojnej časti Bibione Spiaggia s veľkou oplotenou záhradou. Do centra letoviska je cca 500m, do termálnych kúpeľov cca 2000m.

Hotel PANORAMIC ****

Hotel PANORAMIC ****

Hotel Panoramic leží na pobrežnej promenáde Trieste, historické centrum Caorle 1km, obchody, bary a reštaurácie 500m.

Rezidencia GALLERIA GRAN MADO

Rezidencia GALLERIA GRAN MADO

Novopostavená (2009) rezidencia Galleria Gran Mado sa nachádza 200m od pláže Spiaggia Levante a 500m od historického centra Caorle.

Hotel AIRONE ****

Hotel AIRONE ****

Komfortný hotel Airone sa nachádza neďaleko pobrežnej promenády Trieste a situovaný je v parku (14.000m2) so stredomorskou vegetáciou. Historické centrum Caorle je 1km a obchody, bary a reštaurácie 500m.

Hotel ANTONIANA ***

Hotel ANTONIANA ***

Zrenovovaný hotel Antoniana (2009) sa nachádza 500m od historického centra Caorle a 200m od obchodov, reštaurácií a barov.

Villaggio MARGHERITA

Villaggio MARGHERITA

Villaggio Margherita bolo postavená v roku 2003 a pozostáva zo 16 radových viliek. Nachádza sa v pokojnom prostredí, neďaleko obchodov a reštaurácií, cca 500m od centra Caorle.

Rezidencia ROBERTA

Rezidencia ROBERTA

Rezidencia Roberta postavená v roku 2009 je situovaná 200m od pláže Spiaggia Levante a 400m od historického centra Caorle.

Rezidencia CRISTOFORO COLOMBO

Rezidencia CRISTOFORO COLOMBO

Rezidencia Cristoforo Colombo sa nachádza 30 m od typických obchodov a reštaurácii na ulici Viale Santa Margherita

Apartmány LE SOLEIL

Apartmány LE SOLEIL

Apartmány Le Soleil sa nachádzajú v obľúbenom stredisku na severe Talianska, v Caorle, asi 900m od jeho historického centra. V blízkosti apartmánov sú pekáreň, lekáreň či obchod s ovocím a zeleninou. Pláž len 100m od domu.

Rezidencia ALBATROS

Rezidencia ALBATROS

Rezidencia Albatros sa nachádza 400m od centra Caorle.

Rezidencia LIVENZA

Rezidencia LIVENZA

Rezidencia Livenza sa nachádza v západnej časti Caorle, asi 2km od centra.

Rezidencia CRISTINA

Rezidencia CRISTINA

Rezidencia Cristina sa nachádza cca 500m od historického centra Caorle. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Rezidencia RIVIERA ***

Rezidencia RIVIERA ***

Rezidencia Riviera sa nachádza asi 1km od centra Caorle.

Aparthotel ANTARES

Aparthotel ANTARES

Nová rezidencia Antares (máj 2010) sa nachádza 500m od historického centra Caorle.

Apartmány AL MARE

Apartmány AL MARE

Nedávno postavené apartmány (2008-2009) Al Mare sa nachádzajú iba 700m od historického centra strediska Caorle. Obchody a reštaurácie v blízkom okolí.

Hotel ASTORIA ***

Hotel ASTORIA ***

Hotel Astoria sa nachádza v stredisku Caorle, v blízkosti historického centra.

Apartmány  PINETA

Apartmány PINETA

Apartmánový dom Pineta (zrekonštruovaný v roku 2005) leží vcca 1km od historického centra Caorle. V blízkosti sa nachádzajú obchody a reštaurácie.

Rezidencia CRISTINA BEACH

Rezidencia CRISTINA BEACH

Rezidencia Cristina Beach sa nachádza asi 500 m od historického centra mesta Caorle.

Rezidencia SOLEMAR

Rezidencia SOLEMAR

Rezidencia Solemar sa nachádza 400 m od historického centra Caorle a v blízkosti sa nachádza obchod a reštaurácia.

Apartmány ZENITH

Apartmány ZENITH

Apartmánový dom Zenith sa nachádza cca 1km od centra Caorle.

Apartmány TROPICI

Apartmány TROPICI

Apartmány Tropici sa nachádzajú asi 400 m od centra Caorle.

Apartmány PANAMA

Apartmány PANAMA

Nedávno postavená rezidencia Panama sa nachádza asi 400m od centra Caorle.

Rezidencia  MEDITERRANEO

Rezidencia MEDITERRANEO

Rezidencia Mediterraneo bola postavená v roku 2005 a nachádza sa asi 300m od historického centra Caorle. Obchody a reštaurácie sa nachádzajú v blízkosti.

Apartmány MARIA

Apartmány MARIA

Apartmány sa nachádzajú v 3- poschodovej budove len 20 m od pláže Spiaggia di Levante a asi 500m od historického centra Caorle.

Rezidencia SELENIS

Rezidencia SELENIS

Rezidencia Selenis sa nachádza asi 1,3km do centra Caorle. Obchody, reštaurácie, tenisový kurt a minigolfové ihrisko sa nachádzajú v blízkosti rezidencie.

Hotel EUROPA ***

Hotel EUROPA ***

Hotel Europa sa nachádza v stredisku Caorle, asi 1.800m od historického centra. Obchody a reštaurácie sú v blízkosti hotela.

Rezidencia LAGUNA</>

Rezidencia LAGUNA

Rezidencia Laguna sa nachádza v Caorle asi 500m od historického centra v blízkosti obchodov a reštaurácií.

Hotel MARISA ***

Hotel MARISA ***

Príjemný a obľúbený hotel Marisa sa nachádza pri Lungomare Venezia. Piazza Cristoforo Colombo a obchody sú cca 50m od hotela, hlavná ulica, reštaurácie a bary 100m. Zastávka autobusovej miestnej dopravy je 20m od hotela.

Apartmány MANCIN

Apartmány MANCIN

Apartmánový dom Mancin s celkom 3 apartmánmi sa nachádza len asi 150m od pláže a 500m od historického centra Caorle, obľúbeného prímorského mestečka na severe Talianska.

Apartmány STEFANIA

Apartmány STEFANIA

Príjemné apartmány Stefania sa nachádzajú v obľúbenom stredisku Caorle v blízkosti nákupnej ulice Viale Santa Margherita, asi 150m od pláže Spiaggia di Ponente.

Apartmány CASA AUSILIA

Apartmány CASA AUSILIA

Renovované apartmány v dome Casa Ausilia majú výbornú polohu hneď oproti pláži Spiaggia di Pinente a len 100m od historického centra. Obchody, reštaurácie a ďalšie vybavenie strediska v blízkom okolí. Na prízemí hotela je obchod a na streche terasa.

Apartmány DUCA DEGLI ABRUZZI

Apartmány DUCA DEGLI ABRUZZI

Apartmány Duca degli Abruzzi sa nachádzajú v Caorle, len pár krokov od pláže Spiaggia di Ponente a asi 700m od nákupnej ulice. Komplex pozostáva zo 4 budov.

Villaggio HEMINGWAY

Villaggio HEMINGWAY

Villaggio Hemingway (2005) sa nachádza na pokojnom mieste cca 400m od historického centra Caorle.

Hotel MAXIM ***

Hotel MAXIM ***

Hotel Maxim sa nachádza v stredisku Caorle v časti Riviera Ponente asi 150m od pláže a 800m od historického centra mestečka. Zastávka miestnej dopravy 20m, obchody a reštaurácie 50m.
Hotel má aj animačný program cez deň na pláži a večer v hoteli, čo v Taliansku na severe nie je také bežné.

Hotel COLUMBUS ***

Hotel COLUMBUS ***

Hotel Columbus sa nachádza v pokojnej oblasti mesta Caorle blízko pláže a promenády, cca 10 minút chôdze od historického centra.

Rezidencia ALESSANDRO

Rezidencia ALESSANDRO

Nedávno postavená (2012) rezidencia Alessandro sa nachádza v stredisku Caorle na severe Talianska, neďaleko pláže Ponente a asi 1km od historického centra mesta.

Hotel REGINA ***

Hotel REGINA ***

Hotel Regina sa nachádza v západnej časti strediska Caorle, asi 700m od centra a len pár metrov od pláže. Pokojná poloha pri píniovom parku, najbližšia reštaurácia /bar a obchody 50m. Zastávka miestnej dopravy asi 30m.

Hotel PLAYA – MARE NOSTRUM ***

Hotel PLAYA – MARE NOSTRUM ***

Hotel Playa – Mare Nostrum sa nachádza v západnej časti strediska Caorle, na pokojnom mieste, no priamo pri pláži. Centrum s obchodmi a reštauráciami asi 1km. Zastávka miestnej dopravy pár metrov od hotela

Rezidencia AI PINI

Rezidencia AI PINI

Nedávno postavená (2007) obľúbená rezidencia Ai Pini sa nachádza asi 300m od obchodného centra strediska Lido Altanea „La Quercia“ uprostred zelenej zóny na 45tis m2. Pozostáva z 263 apartmánov v menších domčekoch a viacpodlažných budovách.

Rezidencia VILLAGGIO AMARE

Rezidencia VILLAGGIO AMARE

Nová rezidencia Villaggio Amare (45.000m2) sa nachádza v Lido Altanea, neďaleko golfového ihriska a verejnej plavárne. V blízkosti sú aj supermarkety, obchody, reštaurácie.

Rezidencia SANT ANDREA

Rezidencia SANT ANDREA

Novopostavená rezidencia Sant Andrea (2007) sa nachádza v Lido Altanea, cca 4km od Caorle a 1,5km od Porto Santa Margherita.

Rezidencia AI SALICI

Rezidencia AI SALICI

Rezidencia Ai Salici postavená v apríli 2003 sa nachádza v stredisku Lido Altanea a v blízkosti nákupného centra "La Quercia".

Rezidencia LE GINESTRE

Rezidencia LE GINESTRE

Nová rezidencia Le Ginestre sa nachádza v stredisku Lido Altanea a v blízkosti nákupného centra "La Quercia".

Rezidencia AI FAGGI

Rezidencia AI FAGGI

Nedávno postavená (2005) rezidencia Ai Faggi sa nachádza blízko golfovej zóny v stredisku Lido Altanea neďaleko Caorle. Obchody a reštaurácie v blízkosti. Pozostáva z 3 dvojpodlažných budov postavených okolo bazénov.

Rezidencia GIARDINI DI ALTEA

Rezidencia GIARDINI DI ALTEA

Komplex Giardini di Altea sa nachádza na zelenej ploche v centre Lido Altanea, cca 4 km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Rezidencia AI GINEPRI

Rezidencia AI GINEPRI

Rezidencia Ai Ginepri postavená v roku 2007 sa nachádza v Lido Altanea neďaleko známeho starobylého mestečka Caorle, asi 100m od nákupného centra "La Quercia".

Rezidencia ALLE FARNIE

Rezidencia ALLE FARNIE

Novopostavená rezidencia Alle Farnie s nákupnou pasážou je situovaná blízko nákupného centra „La Quercia“ v stredisku Lido Altanea neďaleko Caorle.

Rezidencia LA QUERCIA

Rezidencia LA QUERCIA

Rezidencia La Quercia postavená v roku 2004 sa nachádza v stredisku Lido Altanea neďaleko Caorle.

Hotel MAREGOLF ****</>

Hotel MAREGOLF ****

Hotel Maregolf sa nachádza pri 18 - jamkovom golfovom ihrisku v stredisku Lido Altanea.

Hotel OLYMPUS ***</>

Hotel OLYMPUS ***

Nový hotel Olympus bol postavený v roku 2005.

Hotel CENTRALE ***

Hotel CENTRALE ***

Hotel Centrale sa nachádza v stredisku Eraclea Mare, cca 30m od námestia a najbližších obchodov.

Hotel ERACLEA PALACE ****

Hotel ERACLEA PALACE ****

Nedávno postavený (2008) hotel Eraclea Palace je najväčší hotel v menšom stredisku Eraclea Mare na benátskej riviére, nachádza sa v centre, obchody 100m. Od mora ho delí píniový háj.

Hotel CORALLO ***

Hotel CORALLO ***

Hotel Corallo sa nachádza na pokojnom, slnečnom mieste pár krokov od centra Eraclea a od mora.

Hotel LORY ***

Hotel LORY ***

Hotel Lory sa nachádza len pár krokov od pláže a borovicového lesa, centrum mesta Eraclea s obchodmi, trhmi a rušným večerným životom cca 100m.

Villa ANTONELLA

Villa ANTONELLA

Apartmány Villa Antonella sa nachádzajú neďaleko centra a pláže v presvetlenom píniovom lese strediska Eraclea Mare.
Stredisko je menšie, má komornejšiu atmosféru v porovnaní s Bibione či Lido di Jesolo.

Rezidencia CICLAMINI

Rezidencia CICLAMINI

Rezidencia Ciclamini sa nachádza v stredisku Eraclea Mare pri nákupnej ulici Via Dancalia, ktorá sa večer mení na pešiu promenádu. Oproti rezidencii je chodník vedúci k pláži, neďaleko je píniový les.

Hotel SAN GIORGO ****

Hotel SAN GIORGO ****

Hotel San Giorgio sa nachádza v pokojnom prostredí, 200m od centra Porto Santa Margherita a 1,5km od historického centra Caorle. Obchody a reštaurácie 300m.

Rezidencia FLORIDA

Rezidencia FLORIDA

Osemposchodová rezidencia Florida sa nachádza v pokojnom prostredí, cca 200m od centra Porto Santa Margherita. Historické centrum Caorle 3km.

Apartmány LA ZATTERA

Apartmány LA ZATTERA

Rezidencia La Zattera sa nachádza na pokojnom mieste, cca 300m od pešej zóny letoviska Porto Santa Margherita.

Apartmány LA ZATTERA 2

Apartmány LA ZATTERA 2

Rezidencia La Zattera sa nachádza na pokojnom mieste, cca 300m od pešej zóny letoviska Porto Santa Margherita.

Apartmány HOLIDAY

Apartmány HOLIDAY

Veľký apartmánový komplex Holiday sa nachádza v centrálnej časti strediska Porto Santa Margherita.

Apartmány LE PLEIADI

Apartmány LE PLEIADI

Apartmánový komplex Le Pleiadi sa nachádza v pokojnej časti strediska Porto Santa Margherita – hneď vedľa známejšieho Caorle. Obchody a reštaurácie asi 200m.

Hotel AMBASSADOR ***

Hotel AMBASSADOR ***

Hotel Ambassador sa nachádza v pokojnejšej časti strediska Porto Santa Margherita pri Caorle, neďaleko centra.

Apartmány SOGGIORNO ADRIATICO

Apartmány SOGGIORNO ADRIATICO

Apartmány sa nachádzajú na hlavnej ulici Corzo Venezia, blízko pešej zóny Genova.

Apartmány LOS NIDOS</>

Apartmány LOS NIDOS

Villagio Los Nidos sa nachádza v tichej a zelenej časti asi 500m od centra Porto Santa Margherita.

Apartmány NICESOLO</>

Apartmány NICESOLO

Apartmány Nicesolo ležia blízko centra Porto Santa Margherita a len 100 m od piesočnatej pláže. Klienti majú k dispozícií bazén pre deti aj dospelých, ktorý leží uprostred apartmánov.

Rezidencia PORTO SOLE

Rezidencia PORTO SOLE

Rezidencia Porto Sole (1995) sa nachádza v stredisku Lido di Cavallino, cca 500m od obchodov a reštaurácií.

Rezidencia NUOVO SILE 2

Rezidencia NUOVO SILE 2

Rezidencia Nuovo Sile (1995/96) sa nachádza v stredisku Lido di Cavallino medzi známym strediskom Lido di Jesolo a Benátkami, asi 700m od obchodov a reštaurácií.

Villaggio LIDO ***

Villaggio LIDO ***

Villaggio Lido sa nachádza v mestečku Lido di Cavallino, ktoré je vzdialené iba cca 5km od vychýreného strediska Lido di Jesolo.

Rezidencia SAN MARCO ***

Rezidencia SAN MARCO ***

Rezidencia San Marco, postavená v roku 1998 sa nachádza v stredisku Lido di Cavallino asi 800m od obchodov a reštaurácií.

Rezidencia LE BRICCOLE ***

Rezidencia LE BRICCOLE ***

Nedávno zrekonštruovaná rezidencia Le Briccole sa nachádza asi 50m od obchodov a reštaurácií.

Rezidencia LE GINESTRE

Rezidencia LE GINESTRE

Nedávno postavená rezidencia Le Ginestre (2004) sa nachádza v blízkosti obchodov a reštaurácií v stredisku Lido di Cavallino. Stredisko leží medzi známym letoviskom Lido di Jesolo a Benátkami.

Rezidencia LE CONCHIGLIE

Rezidencia LE CONCHIGLIE

Len nedávno postavená rezidencia Le Conchiglie sa nachádza v stredisku Lido di Cavallino medzi známym strediskom Lido di Jesolo a Benátkami, asi 700m od reštaurácií a obchodov.

Rezidencia IL FARO

Rezidencia IL FARO

Rezidencia Il Faro sa nachádza v stredisku Cavallino, asi 500m od obchodov a reštaurácii.

Apartmány VECCHIO FARO</>

Apartmány VECCHIO FARO

Apartmány Vecchio Faro sa nachádzajú v tichej lokalite strediska Lido di Cavallino, asi 1 km od Lido di Jesola. Obchody a reštaurácie sú vzdialené asi 800m od apartmánov.

Rezidencia TAMERICI

Rezidencia TAMERICI

Apartmány Tanerici ležia v blízkosti pláže a blízko centra Lido di Cavallino, kde sa nachádzajú obchody a reštaurácie.

Rezidencia EUROBEACH

Rezidencia EUROBEACH

Rezidencia Eurobeach má výhodnú polohu hneď pri pláži v stredisku Lido Cavallino. Obchody a reštaurácie 100m, zastávka miestnej dopravy asi 300m.

Apartmány a rezidencie ROSOLINA MARE

Apartmány a rezidencie ROSOLINA MARE

Apartmány a rezidencie Rosolina Mare sa nachádzajú rôzne rozmiestnené po stredisku Rosolina Mare, 50 – 800m od centra mesta. Apartmány sú rozmiestnené v aparmtánových domoch, vilkách alebo rezidenciách.

Villaggio MEDITERRANEO

Villaggio MEDITERRANEO

Villaggio Mediterraneo sa nachádza v stredisku Rosolina Mare, len 200m od centra.

Hotel VENEZIA ***

Hotel VENEZIA ***

Tradičný hotel Venezia, vedený rodinou Rossetto už od roku 1955 sa nachádza v centre Mestre, priľahlom meste k Benátkam na pevnine. Ideálna pozícia pre výlety do mesta Benátky bez nutnosti použiť auto. Zastávka miestnej dopravy asi 100m. Spojenie do Benátok za cca 15min, premáva cez deň aj v noci. Lístky na autobus zakúpite aj na recepcii.

Hotel KAPPA ***

Hotel KAPPA ***

Útulný hotel Kappa sa nachádza v historickom centre mesta Mestre, vyhľadávanom pre ľahkú dostupnosť Benátok. Stojí pri hlavnom námestí Carpenedo s veľkým kostolom. Zastávka miestnej dopravy smer Benátky len 20m od hotela, premáva každých cca 10 minút, v Benátkach za 15min.

Dovolenka Veneto

Letné strediská Benátskej riviéry sú obľúbené hlavne pre ich dostupnosť ( len 600 – 670 km z Bratislavy), dobrú vybavenosť, cenovo dostupného ubytovania a možnosti navštíviť blízke kultúrne a umelecké strediská. Nachádzajú sa v regióne Veneto. Dovolenka Veneto je medzi našimi dovolenkármi najobľúbenejšia v Taliansku, najväčší záujem je o strediská: Lido di Jesolo, Bibione, Caorle, Lido Altanea, Eraclea Mare, Cavallino, Porto Santa Margherita.

Všetky tieto letoviská majú veľa spoločného (rozsiahle piesočnaté pláže s pozvoľným zvažujúcim sa vstupom do mora, čo je výhodou pri malých deťoch) a predsa je každé z nich niečim špecifické, preto si poprezerajte tieto letoviská samostatne:

dovolenka Lido di Jesolo
dovolenka Bibione
dovolenka Caorle
dovolenka Lido Altanea
dovolenka Eraclea Mare
dovolenka Cavallino
dovolenka Porto Santa Margherita
dovolenka Rosolina Mare

Vrátiť sa na halvnú stránku -> dovolenka Taliansko