Lido Altanea / Veneto / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2018
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás- dovolenka Taliansko 2018

Veneto > Lido Altanea

Po zaplnení letoviska Caorle sa začalo s výstavbou nového letoviska v katastri tohto mesta, len päť kilometre vzdialené Lido Altanea je mladé (r. 2000) a moderné dovolenkové prímorské stredisko. Situované medzi Duna Verde a Porto Santa Margherita. Postupne vzniká súvislá rekreačná zóna nazývaná Benátska riviéra, podobne ako v oblasti Rimini, či Palmovej Riviéry. Viac informácií o Lido Altanea - Dovolenka Lido Altanea

Ubytovanie Lido Altanea

Rezidencia AI PINI

Rezidencia AI PINI

Nedávno postavená (2007) obľúbená rezidencia Ai Pini sa nachádza asi 300m od obchodného centra strediska Lido Altanea „La Quercia“ uprostred zelenej zóny na 45tis m2. Pozostáva z 263 apartmánov v menších domčekoch a viacpodlažných budovách.

Rezidencia VILLAGGIO AMARE

Rezidencia VILLAGGIO AMARE

Nová rezidencia Villaggio Amare (45.000m2) sa nachádza v Lido Altanea, neďaleko golfového ihriska a verejnej plavárne. V blízkosti sú aj supermarkety, obchody, reštaurácie.

Rezidencia SANT ANDREA

Rezidencia SANT ANDREA

Novopostavená rezidencia Sant Andrea (2007) sa nachádza v Lido Altanea, cca 4km od Caorle a 1,5km od Porto Santa Margherita.

Rezidencia AI SALICI

Rezidencia AI SALICI

Rezidencia Ai Salici postavená v apríli 2003 sa nachádza v stredisku Lido Altanea a v blízkosti nákupného centra "La Quercia".

Rezidencia LE GINESTRE

Rezidencia LE GINESTRE

Nová rezidencia Le Ginestre sa nachádza v stredisku Lido Altanea a v blízkosti nákupného centra "La Quercia".

Rezidencia AI FAGGI

Rezidencia AI FAGGI

Nedávno postavená (2005) rezidencia Ai Faggi sa nachádza blízko golfovej zóny v stredisku Lido Altanea neďaleko Caorle. Obchody a reštaurácie v blízkosti. Pozostáva z 3 dvojpodlažných budov postavených okolo bazénov.

Rezidencia GIARDINI DI ALTEA

Rezidencia GIARDINI DI ALTEA

Komplex Giardini di Altea sa nachádza na zelenej ploche v centre Lido Altanea, cca 4 km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Rezidencia AI GINEPRI

Rezidencia AI GINEPRI

Rezidencia Ai Ginepri postavená v roku 2007 sa nachádza v Lido Altanea neďaleko známeho starobylého mestečka Caorle, asi 100m od nákupného centra "La Quercia".

Rezidencia ALLE FARNIE

Rezidencia ALLE FARNIE

Novopostavená rezidencia Alle Farnie s nákupnou pasážou je situovaná blízko nákupného centra „La Quercia“ v stredisku Lido Altanea neďaleko Caorle.

Rezidencia LA QUERCIA

Rezidencia LA QUERCIA

Rezidencia La Quercia postavená v roku 2004 sa nachádza v stredisku Lido Altanea neďaleko Caorle.

Hotel MAREGOLF ****</>

Hotel MAREGOLF ****

Hotel Maregolf sa nachádza pri 18 - jamkovom golfovom ihrisku v stredisku Lido Altanea.

Hotel OLYMPUS ***</>

Hotel OLYMPUS ***

Nový hotel Olympus bol postavený v roku 2005.

Dovolenka Lido Altanea

Hlavným miestom zábavy v Lido Altanea je galéria La Quercia, kam smeruje množstvo návštevníkov. Väčšina apartmánových domov a rezidencií sú postavené vrátane bazénu a so zmyslom pre detail sú zakomponované do veľkých zelených plôch určených pre voľný čas, relaxáciu a šport. Golfové ihrisko, cyklistický chodník spája Lido Altanea s Duna Verde a so stredom Caorle. V okolí sa nachádza niekoľko významných cieľov turistických výletov - Benátky, Terst, Verona, jazero Garda, Treviso, Udine, kam môžete podniknúť kultúrne exkurzie a ochutnávku Fruliánskych špecialít. Ako vo všetkých susedných strediskách, aj piesočnaté pláže v Lido Altanea sa pozvoľne zvažujú do mora, čo je výhodou pre malé deti.

Naše doporučenie: Dovolenka Lido Altanea je ideálnou prázdninovou destináciou pre turistov, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v kontakte s prírodou, bez toho aby sa vzdali pohodlia moderného života. Ideálne pre rodiny.

Rozšírený prehľad hotelov a apartmánov podľa kategórií na Ubytovanie Lido Altanea

Vrátiť sa o úroveň vyššie -> dovolenka Veneto -> dovolenka Taliansko