Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2018
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás- dovolenka Taliansko 2018

Veneto > Lido di Jesolo

Najväčšie hotelové letovisko severného Jadranu Lido di Jesolo patrí k njobľúbenejším letným destináciám v Taliansku. Dlhá a široká pláž plná slnečníkov je známa z množstva obrázkov tohto strediska. Deti tu zažívajú raj, pozvoľne sa zvažujúce more, budovanie v piesku a najväčší aquapark Aqualandia s atakciami, ktoré nedokážu vyskúšať za celý deň. Viac informácií o stredisku - Dovolenka Lido di Jesolo

Ubytovanie Lido di Jesolo

Hotel CESARE AUGUSTUS ****

Hotel CESARE AUGUSTUS ****

Hotel Cesare Augustus sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov a asi 200 m od námestia Piazza Aurora. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 150m.

Hotel VIDI MIRAMARE & DELFINO ****+

Hotel VIDI MIRAMARE & DELFINO ****+

Hotel Vidi Miramare & Delfino má výbornú centrálnu polohu v stredisku Lido di Jesolo asi 50m od barov, reštaurácií a obchodov a námestia Piazza Trieste. Zástavka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo veľmi dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 150m.

Hotel BOLIVAR ***

Hotel BOLIVAR ***

Hotel Bolivar sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Marina je vzdialení len 250m, zastávka miestnej dopravy asi 20 m.

Hotel PORTOFINO ***

Hotel PORTOFINO ***

Hotel Portofino sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 30 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Trento 30m, zastávka miestnej dopravy 200m.

Hotel EDEN ****

Hotel EDEN ****

Hotel Eden sa nachádza na Via Bafile v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, pri Piazza Mazzini na hlavnej ulici, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy asi 200m od hotela.

Hotel VIENNA ***

Hotel VIENNA ***

Hotel Vienna stojí na Via Bafile v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, pri Piazza Mazzini na hlavnej ulici, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy asi 200m od hotela.

Hotel ADLON ****

Hotel ADLON ****

Hotel Adlon bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2010 a nachádza sa v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo. Hlavná ulica s množstvom obchodov, reštaurácií a barov je vzdialená len 50 m, námestie Piazza Marconi asi 200 m, zastávka miestnej dopravy 200 m.

Hotel MARINA ***

Hotel MARINA ***

Hotel Marina má výbornú polohu priamo pri pláži v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo blízko námestia Piazza Marconi. Hlavná ulica, ktorá sa večer mení na pešiu promenádu s obchodmi a reštauráciami len asi 50m od hotela. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre organizovaná, asi 200m od hotela.

Hotel MONACO & QUISISANA ****

Hotel MONACO & QUISISANA ****

Hotel Monaco & Quisisana sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Aurora je vzdialené 250 m, zastávka miestnej dopravy 200 m.

Aparthotel LA PINETA

Aparthotel LA PINETA

Aparthotel La Pineta sa nachádza v Lido di Jesolo v časti Pineta (východná časť strediska). Rozkladá sa v píniovom parku na ploche cca 4000m/2. K najbližšiemu centru strediska cca 2-5km a do Lido di Jesolo Centro Via Andrea Bafile cca 9km.

Hotel CAMBRIDGE ****

Hotel CAMBRIDGE ****

Obľúbený hotel Cambridge sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 20 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov a len 200 m od námestia Piazza Mazzini. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 300 m.

Hotel MIAMI ***

Hotel MIAMI ***

Hotel Miami sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov a 150 m od námestia Piazza Aurora. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená len 20m.

Hotel HARRIS ***

Hotel HARRIS ***

Hotel Harris sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Od námestia Piazza Nember je vzdialený 200 m, zastávka miestnej dopravy je 50 m.

Hotel PARK PERU ***+

Hotel PARK PERU ***+

Príjemný Park Hotel Peru sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, 350m od Piazza Torino, na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je asi 100m do hotela.

Hotel NEW TIFFANY´S PARK ***

Hotel NEW TIFFANY´S PARK ***

Hotel New Tiffany´s Park sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 150 m od hlavnej ulice, 350 m od námestia Piazza Mazzini. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená len 50 m.

Hotel JADRAN ***

Hotel JADRAN ***

Hotel Jadran sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, len 100 m od námestia Piazza Torino a asi 100 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 100m.

Rezidencia COSTA DEL SOL

Rezidencia COSTA DEL SOL

Rezidencia Costa del Sol sa nachádza na námestí Piazza Torino vo východnej časti strediska Lido di Jesolo. Obchody, bary a reštaurácie v blízkosti. Spojenie do ďalších častí strediska miestnou dopravou.

Hotel TOKIO **

Hotel TOKIO **

Hotel Tokio sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Milano je vzdialené len 150 m, zastávka autobusovej miestnej dopravy je vzdialená 50 m.

Hotel ALTINATE ***

Hotel ALTINATE ***

Hotel Altinate sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, v tesnej blízkosti hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Torino je vzdialené len 300 m, zastávka miestnej dopravy len 100 m.

Hotel ALDEBARAN ***

Hotel ALDEBARAN ***

Hotel Aldebaran sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Nember je vzdialení len 100 m, zastávka miestnej dopravy 50 m.

Hotel AMALFI ***

Hotel AMALFI ***

Hotel Amalfi sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, medzi námestiami Piazza Marina a Piazza Nember. zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 150 m.

Hotel BRIONI MARE ****

Hotel BRIONI MARE ****

Hotel Brioni Mare sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Manzoni je vzdialené asi 200m, zastávka miestnej dopravy len 150m.

Hotel CHRISTIAN ***

Hotel CHRISTIAN ***

Hotel Christian sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, len 300 m od námestia Piazza Torino. Hlavná ulica s množstvom obchodov, reštaurácií a barov je vzdialená 50 m. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 10 m.

Hotel NELSON ***

Hotel NELSON ***

Hotel Nelson sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov reštaurácií a barov. Námestie Piazza Nember je vzdialené len 100 m, zastávka miestnej dopravy je 150 m.

Hotel TAMPICO ***

Hotel TAMPICO ***

Hotel Tampico sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, len 25 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Torino je vzdialené len 150 m. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená len 50 m.

Rezidencia SEMIRAMIS

Rezidencia SEMIRAMIS

Rezidencia Semiramis leží priamo pri pláži v Lido di Jesolo, medzi Piazza Milano a Piazza Torino.

Hotel PRESIDENT ***

Hotel PRESIDENT ***

Hotel President leží v blízkosti majáka a neďaleko centra západnej časti Lido di Jesolo. Námestie Nember cca 400m.

Hotel SALUS ****

Hotel SALUS ****

Hotel Salus sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Marina je vzdialené len 200 m, zastávka miestnej dopravy asi 200 m.

Hotel COLOMBO ****

Hotel COLOMBO ****

Hotel Colombo sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 20 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Brescia je vzdialené len 250 m, zastávka miestnej dopravy asi 10 m.

Hotel EXCELSIOR ****

Hotel EXCELSIOR ****

Hotel Excelsior sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov reštaurácií a barov. Námestie Piazza Mazzini je vzdialené asi 150 m, zastávka miestnej dopravy asi 300 m.

Apartmány RUBINO</>

Apartmány RUBINO

Rezidencia Rubino sa nachádza v centre východnej časti letoviska Lido di Jesolo, blízko piazza Milano a hlavnej ulice.

Hotel AMERICAN ***

Hotel AMERICAN ***

Hotel American sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, cca 250m od Piazza Nember a pri hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu.

Hotel BAIA DEL MAR ****

Hotel BAIA DEL MAR ****

Hotel Baia del Mar bol postavený v roku 2008 a nachádza sa vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Torino je vzdialené 150 m, zastávka miestnej dopravy asi 100 m.

Hotel LONDON ***

Hotel LONDON ***

Obľúbený hotel London sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Manzoni je vzdialené len 150m, zastávka miestnej dopravy asi 250 m.

Rezidencia BENELUX

Rezidencia BENELUX

Rezidencia Benelux sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo v blízkosti Piazza Milano vo východnej časti strediska. Obchody a reštaurácie sú v blízkosti.

Apartmány AUGUSTUS

Apartmány AUGUSTUS

Apartmánový dom Augustus sa nachádza neďaleko Piazza Mazzini (150m) v centrálnej časti Lido di Jesolo a len 20m od obchodov a reštaurácií. Zastávka miestnej dopravy 150m.

Hotel HERON ***

Hotel HERON ***

Hotel Heron sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo pri námestí Piazza Marina priamo pri pláži. Hlavná ulica, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu s obchodmi, reštauráciami a barmi asi 30m od hotela. Zastávka miestnej dopravy asi 100m.

Hotel AL GAMBERO ***

Hotel AL GAMBERO ***

Hotel Al Gambero sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo „Lido Ovest“, asi 250m od Piazza Nember, priamo oproti hotelu American. Hotel je na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v stredisku dobre a prehľadne organizovaná je asi 50m od hotela.

Apartmány LAURA

Apartmány LAURA

Apartmány Laura sa nachádzajú v obľúbenom stredisku Lido di Jesolo vo východnej časti v blízkosti Piazza Milano. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány MICHELANGELO

Apartmány Michelangelo sa nachádzajú v obľúbenom stredisku Lido di Jesolo vo východnej časti v blízkosti Piazza Milano.

Apartmány VILLA BIANCA

Apartmány VILLA BIANCA

Apartmány Villa Bianca sa nachádzajú v západnej časti strediska Lido di Jesolo blízko námestia Mazzini. Hlavná ulica, ktorá sa vo večerných hodinách mení na pešiu promenádu s obchodmi, reštauráciami a barmi asi 30m od apartmánov. Zastávka miestnej dopravy asi 200m.

Hotel VIANELLO ***

Hotel VIANELLO ***

Hotel Vianello sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo - “Lido Est“, 350m od Piazza Torino a 250m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 150m od hotela.

Hotel COLONNA ***

Hotel COLONNA ***

Hotel Colonna sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo, priamo na promenáde, len 20m od najbližších obchodov, barov a reštaurácii a asi 50m od zastávky autobusu.

Hotel LE SOLEIL ****

Hotel LE SOLEIL ****

Hotel Le Soleil sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, asi 50m od Piazza Aurora a hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je asi 200m do hotela.

Hotel TRITONE ***

Hotel TRITONE ***

Hotel Tritone - je depandancom hotela London (20m) a nachádza sa medzi Piazza Drago a Marconi v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo. Piazza Manzoni 150m. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v stredisku dobre a prehľadne organizovaná je asi 250m do hotela.

Hotel EMPERADOR ***

Hotel EMPERADOR ***

Hotel Emperador sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 100 m od námestia Piazza Nember, priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 100 m od hotela.

Hotel HELIOS ****

Hotel HELIOS ****

Hotel Helios sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 30 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Námestie Piazza Nember je vzdialené asi 250m, zastávka miestnej dopravy asi 100m.

Hotel KENNEDY ***

Hotel KENNEDY ***

Hotel Kennedy sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, 150m od Piazza Torino, na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je 100m do hotela.

Apartmány GIARDINO

Apartmány GIARDINO

Apartmány Giardino sa nachádzajú v stredisku Lido di Jesolo v blízkosti námestia Piazza Milano.

Hotel NEW ***

Hotel NEW ***

Hotel New sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo na pokojnejšom mieste, 150m od Piazza Manzoni a 20m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 250m.

Apartmány TORINO

Apartmány TORINO

Rezidencie Torino sa nachádza v centrálnej časti letoviska Lido di Jesolo na Piazza Torino, asi 50 m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka autobusu miestnej dopravy, ktorá je v stredisku prehľadne organizovaná sa nachádza 150 m.

Hotel ASTROMARE ***

Hotel ASTROMARE ***

Hotel Astromare sa nachádza v centrálnej časti Lido di Jesolo na Piazza Manzoni, asi 50m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 150m od hotela.

Hotel JET ***

Hotel JET ***

Hotel Jet sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, barov a reštaurácií, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Námestie Milano asi 250m, zastávka miestnej dopravy je asi 100m od hotela.

Aparthotel SHEILA

Aparthotel SHEILA

Veľmi príjemné a obľúbené ubytovanie Aparthotel Sheila sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, asi 100m od námestia Torino a hlavnej ulice, kde klienti nájdu množstvo reštaurácií, barov a obchodov. Pláž len 150m.

Hotel VERDI **

Hotel VERDI **

Hotel leží na západnej strane strediska „Lido Ovest“, 100 m od Piazza Marina a priamo na hlavnej ulici s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 100 m od hotela.

Hotel PICCADILLY ***

Hotel PICCADILLY ***

Hotel Piccadilly sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo, priamo na promenáde, len 300m od námestia Mazzini a autobusovej zastávky.

Hotel TAHITI ***

Hotel TAHITI ***

Hotel Tahiti sa nachádza v centrálnej časti strediska “Lido Centro“, 200m od Piazza Manzoni a len 50m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 150m od hotela.

Rezidencia MEERBLICK

Rezidencia MEERBLICK

Rezidencia Meerblick sa nachádza v blízkosti pešej zóny centra strediska Lido di Jesolo, neďaleko námestia Piazza Manzoni.

Hotel D´ANNUNZIO ***

Hotel D´ANNUNZIO ***

Hotel D´Annuzio leží neďaleko centra Lido di Jesolo a len 100 m od pláže.

Hotel BRISTOL ***

Hotel BRISTOL ***

Hotel Bristol sa nachádza v centrálnej časti Lido di Jesolo asi 200m od námestia Nember. Obchody a reštaurácie sú vzdialené len 50 m.

Hotel EDERA **

Hotel EDERA **

Hotel Edera sa nachádza v západnej časti letoviska Lido di Jesolo, 200m od Piazza Marina a asi 50m od hlavnej ulice, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná, sa nachádza len 30m od hotela.

Hotel MADERA ***

Hotel MADERA ***

Hotel Madera má centrálnu a predsa pokojnú polohu v Lido di Jesolo, asi 350m od Piazza Marconi. Hlavná ulica s množstvom obchodov reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu je vzdialená len asi 30m. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v Lido di Jesolo dobre a prehľadne organizovaná je vzdialená asi 150m.

Hotel FELIX-PINDEMONTE ***

Hotel FELIX-PINDEMONTE ***

Hotel Felix- Pindemonte leží neďaleko centra Lido di Jesolo a len 150 m od piesočnatej pláže, 20m od autobusovej zastávky a len 50 m od nákupnej zóny.

Park Hotel CELLINI ****

Park Hotel CELLINI ****

Park hotel Cellini sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, asi 150m od Piazza Marconi a 100m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy, ktorá je v stredisku dobre a prehľadne organizovaná je asi 150m do hotela.

Hotel IVANA ***

Hotel IVANA ***

Hotel Ivana sa nachádza v centre strediska Lido di Jesolo približne 100m od námestia Mazzini a v tesnej blízkosti obchodov a reštaurácií. Autobusová zastávka sa nachádza asi 200m od hotela.

Apartmány CRISTINA</>

Apartmány CRISTINA

Apartmány Cristina ležia len 30m od pláže a takmer priamo pri centrálnej pasáži, kde klienti nájdu reštaurácie a obchody.

Rezidencia SANTA FE</>

Rezidencia SANTA FE

Rezidencia Santa Fe je nedaleko centra Lido di Jesolo a a len 50 m od piesočnatej pláže Piazza Torino.

Rezidencia ACERI ROSSI</>

Rezidencia ACERI ROSSI

Nová rezidencia Aceri Rossi postavená v roku 2003/2004 sa nachádza v Lido di Jesolo časť Pineta. Leží na 6500 m2 v uzavretej záhrade s dreveným oplotením . Vyše 4000 m2 je využívaných ako oddychová zóna na prechádzky, s parkom a bazénom. Cca 150m od rezidencie je reštaurácia, 400m nákupné možnosti. Lido Est pešia zóna Piazza Torino 2km a Piazza Milano 2,7km.

Rezidencia EL PALMAR</>

Rezidencia EL PALMAR

Rezidencia El Palmar leží priamo pri pláži a v blízkosti centra Piazza Torino.

Apartmány SORAYA - ELISA

Apartmány SORAYA - ELISA

Apartmány Soraya - Elisa sa nachádzajú v stredisku Lido di Jesolo v centrálnej časti v blízkosti dlhej pešej zóny Via Bafile s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Hotel ADRIATIC PALACE ****

Hotel ADRIATIC PALACE ****

Hotel Adriatic Palace sa nachádza v tichšej časti strediska Lido di Jesolo, 400m od námestia Milano a 250 od obchodov a reštaurácií.

Hotel TRENTO ***

Hotel TRENTO ***

Hotel Trento sa nachádza v centre strediska Lido di Jesolo, približne 200m od námestia Mazzini, v tesnej blízkosti obchodov a reštaurácií.

Hotel ROSA ***

Hotel ROSA ***

Hotel Rosa s celoročnou prevádzkou sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo v centrálnej časti asi 50 m od námestia Marconi a priamo pri obchodoch a reštauráciách. Zastávka miestnej dopravy je asi 200m od hotela.

Hotel AMBASCIATORI PALACE ****

Hotel AMBASCIATORI PALACE ****

Hotel Ambasciatori Palace sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo asi 100m od námestia Mazzini. Obchody a reštaurácie sú vzdialené len 50m od hotela.

Rezidencia DIANI BEACH

Rezidencia DIANI BEACH

Rezidencia Diani Beach sa nachádza asi 200m od námestia Trieste Square. Približne 100 m od rezidencie sa nachádzajú obchody a reštaurácie.

Apartmány LARA

Apartmány LARA

Apartmánový dom Lara sa nachádza asi 150m od Piazza Milan, 100m od hlavnej promenády s obchodmi a reštauráciami v Lido di Jesolo.

Rezidencia CASA ROSADA

Rezidencia CASA ROSADA

Rezidencia sa nachádza pri pešej zóne Lido di Jesolo a Piazza Mazzini.

Rezidencia LA SIESTA

Rezidencia LA SIESTA

Rezidencia sa nachádza pri pešej zóne neďaleko Piazza Mazzini.

Rezidencia FRANCESCA

Rezidencia FRANCESCA

Rezidencia sa nachádza pri pešej zóne neďaleko Piazza Mazzini.

Rezidencia LIO

Rezidencia LIO

Rezidencia Lio sa nachádza v blízkosti Piazza Aurora, len 500m od vodného parku Aqualandia.

Hotel TERRAMARE

Hotel TERRAMARE

Hotel Terramare sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo asi 50m od hlavnej promenády, obchody a reštaurácie 50m.

Hotel LUXOR & CAIRO ****

Hotel LUXOR & CAIRO ****

Prepojené hotely Luxor a Cairo sa nachádzajú vedľa seba v západnej časti strediska Lido di Jesolo asi 50m od hlavnej ulice, ktorá sa vo večerných hodinách mení na pešiu promenádu, s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Zastávka miestnej dopravy asi 100m.

Hotel MY FAIR ***

Hotel MY FAIR ***

Hotel My Fair sa nachádza na okraji západnej časti Lido di Jesolo, len 30m od promenády, 100m od námestia Aurora. Vodný park Aqualandia je vzdialený len 500m.

PARK HOTEL BRASILIA ****

PARK HOTEL BRASILIA ****

Park hotel Brasilia sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 od hlavnej ulice, ktorá sa večer mení na pešiu promenádu a asi 150m od obchodov a reštaurácií. Zastávka miestnej dopravy asi 80m.

Hotel DELLE ROSE ***

Hotel DELLE ROSE ***

Hotel Delle Rose sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50 m od Piazza Mazzini a hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená 150 m.

Hotel MAYER **

Hotel MAYER **

Príjemný hotel Mayer sa nachádza v blízkosti námestia Trento, priamo na promenáde, len 50m od najbližších obchodov a reštaurácii.

Hotel ALLA ROTONDA ***

Hotel ALLA ROTONDA ***

Hotel Alla Rotonda sa nachádza na námestí Piazza Nember, v západnej časti Lido di Jesolo, priamo na promenáde.

Aparthotel Rezidencia AL MARE ***

Aparthotel Rezidencia AL MARE ***

Aparthotel rezidencia Al Mare sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo pri Piazza Marconi (150m) asi 30m od pláže. Hlavná ulica s obchodmi a reštauráciami, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu asi 50m od rezidencie, zastávka miestnej dopravy 250m.

Hotel SOLEMARE ***

Hotel SOLEMARE ***

Hotel Solemare má výhodnú polohu priamo pri pláži v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, 200m od Piazza Marconi a 50m od hlavnej ulice s obchodmi a reštauráciami, ktorá sa večer mení na pešiu promenádu.

Hotel MARE LIVE ***

Hotel MARE LIVE ***

Hotel Rapallo má výbornú polohu v centrálnej časti obľúbeného strediska Lido di Jesolo, asi 200m od námestia Piazza Marconi. Je priamo na hlavnej ulici, ktorá sa vo večerných hodinách mení na pešiu promenádu, v blízkosti obchodov, barov a reštaurácií. Bol renovovaný v roku 2012 a poskytuje výhodné ekonomické a pritom slušné ubytovanie v stredisku Lido di Jesolo, možnosť ubytovania aj bez stravy.

Aparthotel DOMINO

Aparthotel DOMINO

Nedávno zrenovovaný aparthotel Domino sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo asi 150m od hlavnej ulice s obchodmi, barmi a reštauráciami a asi 200m od námestia Piazza Aurora.

Rezidencia MEXICO

Rezidencia MEXICO

Rezidencia Mexico má výhodnú polohu priamo pri pláži vo východnej časti strediska Lido di Jesolo v blízkosti námestia Piazza Milano. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Hotel PALM BEACH ***

Hotel PALM BEACH ***

Hotel Palm Beach sa nachádza oproti pláži, asi 450m od námestia Piazza Torino a pešej zóny vo východnej časti strediska Lido di Jesolo – Pineta, pokojnejšia časť mimo centra.

Villaggio ADRIATICO ***

Villaggio ADRIATICO ***

Villaggio Adriatico sa nachádza na pokojnom mieste v časti Lido di Jesolo s názvom „Pineta“, ktorá je ešte za východnou časťou strediska. Do centra strediska je to asi 5km, na Via Bafile 8km. Obchod, reštaurácia a bar sa nachádza aj priamo vo Villaggio. Zastávka miestnej dopravy 50m.

Rezidencia MEDITERRANEE ****

Rezidencia MEDITERRANEE ****

Rezidencia Mediterranee sa nachádza 400m od pláže v obľúbenom stredisku Lido di Jesolo, len asi 200m od pešej zóny okolo Via Bafile s obchodmi a reštauráciami. Centrálna časť Lido di Jesolo.

Rezidencia EQUILIO ***

Rezidencia EQUILIO ***

Rezidencia Equilio sa nachádza kúsok od námestia Piazza Drago v centre Lido di Jesolo, neďaleko pláže.

Hotel RUBINO **

Hotel RUBINO **

Jednoduchý hotel Rubino sa nachádza vo východnej časti strediska Lido di Jesolo v blízkosti námestia Piazza Milano. Hlavná ulica a promenáda asi 150m, najbližšie obchody a reštaurácie 50m, zastávka miestnej dopravy 20m

Hotel BELLARIVA ***

Hotel BELLARIVA ***

Hotel Bellariva má výhodnú polohu priamo pri pláži v obľúbenom stredisku severného Jadranu, Lido di Jesolo v centrálnej časti na Via Baffile. Obchody, reštaurácie, bary a ďalšie vybavenie strediska v blízkosti.

Hotel DELAVILLE ***

Hotel DELAVILLE ***

Hotel Delaville má výhodnú polohu v obľúbenom stredisku severného Jadranu Lido di Jesolo, v jeho centrálnej časti v blízkosti námestia Piazza Mazzini. Večerná pešia promenáda, obchody a reštaurácie pár metrov od hotela.

Hotel BETTINA ***

Hotel BETTINA ***

Hotel Bettina sa nachádza v tichšej, západnej časti strediska Lido di Jesolo – Ovest, asi 350 m od námestia Nember a v tesnej blízkosti obchodov a reštaurácií. Zastávka autobusov sa nachádza 100m od hotela.

Hotel ANNY ***

Hotel ANNY ***

Hotel Anny sa nachádza v centre strediska Lido di Jesolo. Obchody a reštaurácie 50m, pešia zóna 50m, Piazza Mazzini 100m.

Rezidencia BALI

Rezidencia BALI

Rezidencia Bali sa nachádza cca 200m od hlavnej promenády vo východnej časti Ldo di Jesolo a 100m od obchodov. Piazza Milano 250m. Acqualandia a Minigolf 6,5km.

Hotel ALMAR *****

Hotel ALMAR *****

Novo otvorený (2014) prvý 5* hotel v Lido di Jesolo, hotel Almar sa nachádza medzi centrálnou a východnou časťou strediska, 50m od hlavnej ulice – večernej promenády s obchodmi a reštauráciami, 150m od námestia Piazza Manzoni, asi 1km od Piazza Milano. Zastávka miestnej dopravy 150m.

Rezidence PUERTO DEL SOL

Rezidence PUERTO DEL SOL

Rezidencia Puerto del Sol sa nachádza v prednej časti pláže Lido di Jesolo, neďaleko námestia Piazza Milano, 100m od promenády.
Je vhodná hlavne pre rodiny s deťmi.

Hotel MADISON ***

Hotel MADISON ***

Hotel Madison sa nachádza v centre Lido di Jesolo, neďaleko námestia Piazza Mazzini, na najdlhšej promenáde v Európe.

Hotel CORALLO ***

Hotel CORALLO ***

Hotel Corallo sa nachádza v srdci Lido di Jesolo priamo pri pláži, námestie Mazzini 700m.

Hotel PIGALLE ***

Hotel PIGALLE ***

Hotel Pigalle, od roku 2015 s novým manažmentom, sa nachádza v stredisku Lido di Jesolo v jeho západnej časti, asi 350m od námestia Piazza Nember. Hlavná ulica s obchodmi a reštauráciami 30m, zastávka miestnej dopravy 100m.

Hotel NIAGARA ****

Hotel NIAGARA ****

Nedávno zrenovovaný hotel Niagara má výbornú polohu priamo pri pláži v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, asi 50m od hlevnej ulice, ktorá sa večer mení na dlhú pešiu promenádu s obchodmi, reštauráciami a námestiami.

Hotel UMBERTO ***

Hotel UMBERTO ***

Hotel Umberto sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len pár krokov od Piazza Manzoni a hlavnej ulice s množstvom obchodov , reštaurácií a barov.

Hotel GALASSIA ***

Hotel GALASSIA ***

Hotel Galassia sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 250 m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavnej promenády, obchody a reštaurácie 50m.

Hotel EL SALVADOR ***+

Hotel EL SALVADOR ***+

Hotel El Salvador sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo, len 400 m od Piazza Mazzini a asi 50m od hlavnej promenády, obchody a reštaurácie 50m.

Hotel IMPERIAL PALACE ***

Hotel IMPERIAL PALACE ***

Hotel Imperial Palace sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo, len 50m od hlavnej ulice a 100m od Piazza Aurora. Najbližšie obchody a reštaurácie sú vzdialené asi 50m.

Rezidencia MARICEL ****

Rezidencia MARICEL ****

Rezidencia Maricel, postavená v roku 2009, sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo , neďaleko Piazza Trieste. Nákupné centrum Laguna sa nachádza v tesnej blízkosti.

Hotel RIVAMARE ****

Hotel RIVAMARE ****

Hotel Rivamare sa nachádza v centrálnej časti strediska Lido di Jesolo. Je vhodný pre rodiny s deťmi.

Hotel CAPITOL ***

Hotel CAPITOL ***

Rodinne vedený hotel Capitol sa nachádza v západnej časti strediska Lido di Jesolo v blízkosti majáku, v pokojnom a romantickom prostredí. Najbližšia reštaurácia 50m, obchod 20m od hotela.


Dovolenka Lido di Jesolo

Vrátiť sa o úroveň vyššie -> dovolenka Veneto -> dovolenka Taliansko

Rozšírený prehľad hotelov a apartmánov podľa kategórií na Ubytovanie Lido di Jesolo