Rosolina Mare / Veneto / Taliansko : Dovolenka v Taliansku | Taliansko 2019
SlovenskyEnglishČesky

Plánujete dovolenku v Taliansku? začnite u nás- dovolenka Taliansko 2019

Veneto > Rosolina Mare

Rosolina Mare sa objavuje ako turistické stredisko južne pod Benátkami až v roku 1960. Bolo veľmi rýchlo vyvinuté v duchu inteligentného systému, ktorý kládol dôraz na požiadavky turistov s ohľadom na význam ochrany prírodného prostredia. Pás veľmi jemného piesku s dunami a dubovými hájmi. Je dvanásť kilometrov dlhý, pretiahnutý medzi Jadranským morom a severnou časťou lagúny delty rieky Pád. Viac o stredisku - Dovolenka Rosolina Mare

Ubytovanie Rosolina Mare

Apartmány a rezidencie ROSOLINA MARE

Apartmány a rezidencie ROSOLINA MARE

Apartmány a rezidencie Rosolina Mare sa nachádzajú rôzne rozmiestnené po stredisku Rosolina Mare, 50 – 800m od centra mesta. Apartmány sú rozmiestnené v aparmtánových domoch, vilkách alebo rezidenciách.

Villaggio MEDITERRANEO

Villaggio MEDITERRANEO

Villaggio Mediterraneo sa nachádza v stredisku Rosolina Mare, len 200m od centra.

Dovolenka Rosolina Mare

Rosolina Mare sa objavuje ako turistické stredisko južne pod Benátkami až v roku 1960. Bolo veľmi rýchlo vyvinuté v duchu inteligentného systému, ktorý kládol dôraz na požiadavky turistov ale s ohľadom na význam ochrany prírodného prostredia. Pás veľmi jemného piesku s dunami a dubovými hájmi je dvanásť kilometrov dlhý, pretiahnutý medzi Jadranským morom a severnou časťou lagúny delty rieky Pád. Pozvoľný vstup do mora je bezpečný a obzvlášť vhodný pre malé deti.

Naše odporúčanie: dovolenka Rosolina Mare je vhodná pre každého, najmä dovolenka pri mori pre rodiny s malými deťmi.

Vrátiť sa o úroveň vyššie -> dovolenka Veneto -> dovolenka Taliansko