Bulharsko : lyžovanie v Bulharsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Bulharsku - Bansko, Borovets, Pamporovo ...

first-minute zľava

Bulharsko

Bulharsko je pre stredoeurópana známe zatiaľ skôr ako populárna, ekonomicky dostupná prímorská destinácia. Pre tých, čo sledujú dianie svetového pohára v alpskom lyžovaní je už pojem Bansko známy dlhšie a v roku 2014 začalo stredisko aj s masívnejšou kampaňou na pritiahnutie lyžiarov zo západných krajín. Toto najmladšie bulharské stredisko je zároveň najväčšie, bezkonkurenčne pred ďalším Borovets či Pamporovo. Bulharské strediská sú stále ešte exotikou pre našich klientov, atraktívne sú najmä cenovou výhodnosťou, ktorá môže vyvážiť väčšiu kilometrovú vzdialenosť zo Slovenska v porovnaní s rakúskymi či talianskymi horami. V prípade záujmu je možné zabezpečiť aj letecké spojenie do Sofie s následným transferom k ubytovaniu. K dispozícii sú hotely všetkých kategórií pre turistickú i náročnú kategóriu klientov.

Lyžiarske strediská v Bulharsku:

Bansko
imgimgimgimgimgimgSkimap BanskoSkipass Bansko

Bansko

Bansko je najväčšie lyžiarske stredisko v Bulharsku. Kto sleduje dianie svetového pohára v Alpskom lyžovaní, pozná toto stredisko z diania pretekov žien i mužov. Má celkom asi 70km zjazdoviek a znesie porovnanie s 3-4* lyžiarskymi strediskami v Alpách. K dispozícii sú trate všetkých náročností v približne rovnakom zastúpení, čo ulahodí každému lyžiarovi.

Nenašli ste to čo hľadáte? Kontaktujte nás. Pripravíme pre vás "na mieru" lyžovanie v inom lyžiarskom stredisku v Bulharsku aj mimo vyššie uvedenej ponuky. Ak ste si nevybrali z ponuky lyžovanie Bulharsko, môžete pokračovať výberom lyžovačky v niektorej z ďalších krajín, ktoré holdujú zimným športom:

Lyžovanie Taliansko
Lyžovanie Rakúsko
Lyžovanie Francúzsko
Lyžovanie Švajčiarsko
Lyžovanie Nemecko
Lyžovanie Slovinsko
Lyžovanie Bulharsko
Lyžovanie Slovensko
Lyžovanie Česko

Súvisiace odkazy: dovolenka | lyžovanie
Partneri: Lyžovanie Alpy.sk