Beskydy / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Beskydy

Pahorkatina na severe Moravy nesie názov Beskydy a poskytuje niekoľko zaujímavých možností pre kvalitné prevažne rodinné lyžovanie počas zimnej dovolenky v Českej republike. Lyžiarske strediská Pustevny, Lysá Hora, Hrozenkov, Bílá, Soláň uspokoja každého milovníka zimy na horách a v oblasti lyžovačky si na svoje príde každý stredne zdatný lyžiar.

Ubytovanie Beskydy

Bungalovy EROPLÁN

Bungalovy EROPLÁN

Bungalovy Eroplán leží v blízkosti kúpaliska, tenisových kurtov a parku. Areál je vzdialený 200 m od hotela Eroplán.

Hotel EROPLÁN

Hotel EROPLÁN

Komfortný hotel Eroplán je umiestnený neďaleko centra mesta v tesnej blízkosti kúpaliska a veľkého parku sa známym rožnovským skanzenom. V meste je ďalej k dispozícii zimný štadión a krytý plavecký bazén s tobogánom.

Hotel LANTERNA

Hotel LANTERNA

Dovoľujeme si Vám predstaviť štvorhviezdičkový hotel Lanterna, ktorý patrí do siete hotelov Valachy (hotel Horal, hotel Galik) a nachádza sa v atraktívnej turistickej a športovej oblasti na východe Slovenskej republiky. Hotel je zasadený do malebného údolia Veľkých Karlovic v chránenej krajinnej oblasti Beskýd. Hotel sa nachádza v malebnom údolí Léskové vo Veľkých Karloviciach v CHKO Beskydy, 300 m od športového areálu Razula s kilometrovým lyžiarskym svahom.

Hotel GALIK

Hotel GALIK

Dovoľujeme si Vám predstaviť hotel Galik, ktorý patrí do siete hotelov Valachy (hotel Horal, hotel Lanterna) a nachádza sa v atraktívnej turistickej a športovej oblasti na východe Slovenskej republiky. Hotel je zasadený do malebného údolia Veľkých Karlovic v chránenej krajinnej oblasti Beskýd. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je ideálnym východiskovým miestom mnohých turistických, cyklistických i bežeckých trás.
Hotel sa nachádza v malebnom údolí Léskové vo Veľkých Karloviciach v CHKO Beskydy, 300 m od športového areálu Razula s kilometrovým lyžiarskym svahom.

Hotel HORAL

Hotel HORAL

Hotel Horal sa nachádza na okraji Veľkých Karlovic v bezprostrednej blízkosti hraníc so Slovenskom. Niekoľko hotelových budov nájdete v malebnom horskom údolí plnom klasických valašských chalúpok. Krásna podhorská krajina a nádherný výhľad do údolia robí z tohto hotela atraktívne miesto pre Váš pobyt. Horský hotel je svojimi službami a umiestnením ideálny pre aktívne strávenú dovolenku spojenú s relaxáciou, wellness službami alebo aj pre pohodovú rodinnú rekreáciu. Chránená krajinná oblasť ponúka zaujímavé výlety do okolia a desiatky kilometrov značených trás pre cyklistiku a turistiku Hotel je súčasťou prírodného golfového ihriska, ktoré sa v zime premieňa v upravovanou a plne osvetlenú zjazdovku o dĺžke 400m is detským vlekom. Po celú zimnú sezónu je tiež v rámci lyžovanie prevádzkovaná Lyžiarska škola Horal. Priamo nad hotelom je zábavný Lanový park s množstvom prekážok.

Hotel TROYER

Hotel TROYER

Veľmi komfortný hotel Troyer sa nachádza v turisticky obľúbenej oblasti Moravskoslezských Beskýd pod masívom Radhošťa a Veľkého Javorníka v blízkosti našej najstaršej lanovej dráhy na Pustevny.

Hotel SONÁTA

Hotel SONÁTA

Hotel Sonáta sa nachádza v Hradci nad Moravicí, v bezprostrednej blízkosti hradeckého zámku a priľahlé zámocké záhrady.

Hotel SEPETNÁ

Hotel SEPETNÁ

Hotel sa nachádza v lesnatej krajine na úpätí Lysej hory. V blízkom okolí sú k dispozícii lyžiarske zjazdovky a asi 500 m od hotela je vzdialené vonkajší aquacentrum Slniečko s toboganmi.

Lyžiarske stredisko Beskydy

Nadmorská výška: ___, sezóna: ___, zasnežovanie: ___
Zjazdovky celkom: ___, ľahké: ___, stredne ťažké: ___, ťažké: ___
Lanovky celkom: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabínky: ___, skibus: ___
Skipas (6dní): ___

Lyžovanie Beskydy

obľúbené miesta zimnej dovolenky na horách v Česku ponúka množstvo príjemných lyžiarskych stredísk. Najlepšie z nich sú určite tie z oblasti Krkonoše, tie ostatné nájdete na stránke – Lyžovanie Česká republika.