Velké Karlovice / Beskydy / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Beskydy > Velké Karlovice

Obec Velké Karlovice leží v Zlínskom kraji, v okrese Vsetín, na rieke Horní Bečva, 22km na východ od mesta Vsetín.
Lyžiarske stredisko Razula v miestnej časti Léskové v nadmorskej výške 750m ponúka červenú zjazdovku s dĺžkou 1000m a prevýšením 210m, s vlekom Dopplemayr, s umelým zasnežovaním a večerným osvetlením.
Lyžiarske stredisko Kyčerka v nadmorskej výške 710m ponúka celkom 2400m zjazdoviek so 7 vlekmi so zasnežovaním v dĺžke 1300m a večerným lyžovaním.

Hotel LANTERNA

Hotel LANTERNA

Dovoľujeme si Vám predstaviť štvorhviezdičkový hotel Lanterna, ktorý patrí do siete hotelov Valachy (hotel Horal, hotel Galik) a nachádza sa v atraktívnej turistickej a športovej oblasti na východe Slovenskej republiky. Hotel je zasadený do malebného údolia Veľkých Karlovic v chránenej krajinnej oblasti Beskýd. Hotel sa nachádza v malebnom údolí Léskové vo Veľkých Karloviciach v CHKO Beskydy, 300 m od športového areálu Razula s kilometrovým lyžiarskym svahom.

Hotel GALIK

Hotel GALIK

Dovoľujeme si Vám predstaviť hotel Galik, ktorý patrí do siete hotelov Valachy (hotel Horal, hotel Lanterna) a nachádza sa v atraktívnej turistickej a športovej oblasti na východe Slovenskej republiky. Hotel je zasadený do malebného údolia Veľkých Karlovic v chránenej krajinnej oblasti Beskýd. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je ideálnym východiskovým miestom mnohých turistických, cyklistických i bežeckých trás.
Hotel sa nachádza v malebnom údolí Léskové vo Veľkých Karloviciach v CHKO Beskydy, 300 m od športového areálu Razula s kilometrovým lyžiarskym svahom.

Hotel HORAL

Hotel HORAL

Hotel Horal sa nachádza na okraji Veľkých Karlovic v bezprostrednej blízkosti hraníc so Slovenskom. Niekoľko hotelových budov nájdete v malebnom horskom údolí plnom klasických valašských chalúpok. Krásna podhorská krajina a nádherný výhľad do údolia robí z tohto hotela atraktívne miesto pre Váš pobyt. Horský hotel je svojimi službami a umiestnením ideálny pre aktívne strávenú dovolenku spojenú s relaxáciou, wellness službami alebo aj pre pohodovú rodinnú rekreáciu. Chránená krajinná oblasť ponúka zaujímavé výlety do okolia a desiatky kilometrov značených trás pre cyklistiku a turistiku Hotel je súčasťou prírodného golfového ihriska, ktoré sa v zime premieňa v upravovanou a plne osvetlenú zjazdovku o dĺžke 400m is detským vlekom. Po celú zimnú sezónu je tiež v rámci lyžovanie prevádzkovaná Lyžiarska škola Horal. Priamo nad hotelom je zábavný Lanový park s množstvom prekážok.

Lyžovanie Velké Karlovice.
V prípade, že ste si nevybrali ubytovanie v rázovitej dedine Velké Karlovice, navštívte stránky susedných lyžiarskych stredísk v oblasti Beskydy - Lyžovanie Beskydy.