Český Raj / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Český Raj

Najstarší chránený prírodný park v Českej republike je Český raj, ktorý sa nachádza neďaleko Prahy. Zmes prírodných krás a historických i folklórnych pamiatok vytvára z tohoto územia lákavú turistickú destináciu. Letný návštevník sa tu môže venovať najrozmanitejším aktivitám od kúpania až po paragliding, v zime si zalyžujete v Popelkách, Kozákove, Turnov.

Ubytovanie Český Raj

Rekreační dům TROSKY-BLICK

Rekreační dům TROSKY-BLICK

Komfortná novostavba sa nachádza na pokojnej vyvýšenine v chránenej krajinnej oblasti Slovenský raj a má nádherný výhľad na hrad Trosky a celú panorámu Hruboskalsko.

Pension TÁBOR

Pension TÁBOR

Penzión Tábor vznikol na mieste bývalej turistickej chaty. Bol slávnostne otvorený v máji 2006. Vďaka svojej polohe v blízkosti Lomnice nad Popelkou je obľúbeným turistickým a cykloturistickými cieľom. Pri prestavbe a rozsiahlej rekonštrukcii nebola vynechaná ani dominanta tohto kraja - slávna Tichánkova rozhľadňa.

Hotel LÁZNĚ SEDMIHORKY

Hotel LÁZNĚ SEDMIHORKY

Kľudný hotel Kúpele Sedmihorky je umiestnený v upravenom lesoparku v tesnej blízkosti známeho skalného mesta (Hruboskalsko).

Penzion SVĚTLÁ

Penzion SVĚTLÁ

Pension Svetlá leží neďaleko krásneho mesta Semily (4 km), malebnej oblasti Slovenského raja neďaleko hory Kozákov.

Pension U KOUBUSŮ

Pension U KOUBUSŮ

Penzión sa nachádza v obci Pelešany v tesnej blízkosti u Turnova na začiatku Chodníky Slovenského raja. Okolie je pokryté lesmi, skalnými útvarmi (útvarmi Skalného mesta), rybníky a prírodnými kúpalisku, vysoká je tiež koncentrácia hradov a zámkov (napr. Valdštejn je vzdialený iba 1,5 km).

Hotel RUSTIKAL

Hotel RUSTIKAL

Hotel Rustikal je umiestnený v obci Dětenice, ktorá sa nachádza na južnom okraji regiónu Český raj. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza známy komplex historických budov stredovekej krčmy, zámockého pivovaru a zámku.

Hotel STŘEDOVĚKÝ HOTEL DĚTENICE

Hotel STŘEDOVĚKÝ HOTEL DĚTENICE

Stredoveký hotel Dětenice je súčasťou historického komplexu spolu so zámkom, Stredoveká krčma a pivovarom. Nachádza sa v rovnomennej obci na južnom okraji regiónu Český raj. Ako jediný u nás je súčasťou reťazca unikátnych hotelov sveta "Unusual " Unique Hotels of the World". Unikátne interiéry hotela očarí každého návštevníka, v hotelovej recepcii víta hostí žobrák alebo čarodejnice a do izby sprevádza trpaslík s lampášom. Navyše v hoteli vo dne v noci straší ...

Hotel SKALNÍ MĚSTO

Hotel SKALNÍ MĚSTO

Hotel Skalné mesto sa nachádza v 3 ha veľkom udržiavanom parku, 500 m od vstupu do Prachovských skál. Romantické kúpalisko U Pelíšky je vzdialené 1 km.

Lyžiarske stredisko Český Raj

Nadmorská výška: ___, sezóna: ___, zasnežovanie: ___
Zjazdovky celkom: ___, ľahké: ___, stredne ťažké: ___, ťažké: ___
Lanovky celkom: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabínky: ___, skibus: ___
Skipas (6dní): ___

Lyžovanie Český Raj

obľúbené miesta zimnej dovolenky na horách v Česku ponúka množstvo príjemných lyžiarskych stredísk. Najlepšie z nich sú určite tie z oblasti Krkonoše, tie ostatné nájdete na stránke – Lyžovanie Česká republika.