Južné Čechy / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Južné Čechy

Centrom oblasti južné Čechy je mesto České Budějovice, preslávené svojim pivom. Najjužnejší cíp Českej republiky pokrývajú hory Šumava. Lyžovanie v šumavských ski strediskách nájdete spracované v časti Šumava. Južné Čechy lákadlo  turistov obdivujúcich romantické mestečká v malebnej krajine plnej riečok, rybníkov, zelených kopcov so všade prítomnými stopami histórie.

Ubytovanie Južné Čechy

Pension MARIE

Pension MARIE

Pension Marie je umiestnený priamo v historickom jadre perly južných Čiech Českého Krumlova.

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE sa nachádza v historickom centre malebného juhočeského mesta Český Krumlov. Hotel je len 100 m od námestia, vďaka tomu sú všetky turisticky najatraktívnejšie miesta dostupná pešo.

Penzion ROSA

Penzion ROSA

Pension Rosa sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta Český Krumluv, ktoré bolo vyhlásené svetovým kultúrnym dedičstvom UNESCO.

Pension MAŠTAL

Pension MAŠTAL

Pension Maštal sa nachádza v podloubí v hornej časti námestia historického mesta Český Krumlov. História domu siaha až do obdobia okolo roku 1300, architektúra prešla gotickým, renesančným a barokovým obdobím.

Pension NINA

Pension NINA

Pension Nina sa nachádza priamo v historickom centre Českého Krumlova.

Penzion NA 15. POLEDNÍKU

Penzion NA 15. POLEDNÍKU

Penzion Na 15. poludníka sa nachádza pod vyhliadkovou vežou, v samom centre historického jadra mesta, 100 m od námestia a 1 km od známeho rybníku Vajgar.

Sporthotel BARBORKA

Sporthotel BARBORKA

Sporthotel Barborka sa nachádza na pokojnom mieste pri lese, na okraji mestečka.

Hotel MINOR

Hotel MINOR

Rodinný hotel Minor sa nachádza v severnej tichej časti mesta České Budějovice za pivovarom Budvar. 50 m od hotela je zastávka MHD, ktorá vedie do centra mesta (približne 2,5 km), na druhú stranu potom do Hlubokej nad Vltavou (asi 6 km).

Apartmán UR-MONT

Apartmán UR-MONT

Apartmán UR-MONT sa nachádza v juhočeskom mestečku Vyšší Brod neďaleko centra (približne 300 m), necelý kilometer od známeho cistersiáckého kláštora a menej než 10 km od priehradnej nádrže Lipno.

Hotel DVŮR KRUTĚNICE

Hotel DVŮR KRUTĚNICE

Veľkoryso zrekonštruovaný poplužní dvor hotel Dvůr Krutěnice sa nachádza v pokojnej prostredí šumavskej prírody uprostred trojuholníku Klatovy - Sušice - Horažďovice.

Hotel PERŠLÁK

Hotel PERŠLÁK

Lesné hotel Perslak sa nachádza uprostred juhočeských lesov v pokojnej oblasti, 2 km od najbližších obchodov a reštaurácií.

Hotel MAS

Hotel MAS

Hotel Mas je umiestnený v kľudnom prostredí mestečka Sezimovo Ústí. Neďaleká rieka Lužnice spolu s okolitými lesmi a rybníky sú vyhľadávanými miestami pre milovníkov prírody.

Apartmánový komplex NA SENÍKU

Apartmánový komplex NA SENÍKU

Objekt apartmánov na senníku sa nachádza približne 5 minút chôdze od historického centra mesta Třeboň.

Hotel BOHEMIA

Hotel BOHEMIA

Hotel Bohemia sa nachádza v kúpeľnej časti mesta Třeboň v tesnej blízkosti hotela Regent (jeden komplex).

Wellness hotel REZIDENCE

Wellness hotel REZIDENCE

Reprezentatívne budova Wellness hotela Rezidencia tvoria takmer jednu celú stranu námestí v Nových Hradoch naproti historickej budovy radnice.

Lyžiarske stredisko Južné Čechy

Nadmorská výška: ___, sezóna: ___, zasnežovanie: ___
Zjazdovky celkom: ___, ľahké: ___, stredne ťažké: ___, ťažké: ___
Lanovky celkom: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabínky: ___, skibus: ___
Skipas (6dní): ___

Lyžovanie Južné Čechy

obľúbené miesta zimnej dovolenky na horách v Česku ponúka množstvo rodinne zameraných lyžiarskych stredísk. Najlepšie z nich sú určite tie z oblasti Krkonoše, tie ostatné nájdete na stránke - Lyžovanie Česká republika