Černý Důl / Krkonoše / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Krkonoše > Černý Důl

Chalupa SUNNY HILL COTTAGES

Chalupa SUNNY HILL COTTAGES

Areál štyroch chalúp leží približne 400 m od centra obce a asi 800 m od lyžiarskeho areálu (s dvoma sedačkovými lanovkami a jednou kotvou). V blízkosti chalúp je umiestnená zastávka skibusu. Dolné stanice kabínkovej lanovky na Čiernu horu so zimným i letným prevádzkou je vzdialená asi 6 km.

Ap. hotel CIHLÁŘSKÁ BOUDA

Ap. hotel CIHLÁŘSKÁ BOUDA

Apartmánový hotel Tehliarska bouda leží na spojovacej ceste medzi Čiernym Dole a Pecí pod Sněžkou v nadmorskej výške okolo 1.050 m. Je situovaný uprostred približne hektárovej lúky s husto zalesneným okolím. Umiestnenie pod hrebeňom horského sedla zaručuje príjemnú klímu v zime iv lete, len veľmi málo dní v roku tu fúka vietor. K objektu vedie asfaltová lesná cesta, ktorá je zjazdná zvyčajne od konca apríla do novembra, v zimných mesiacoch je parkovanie zabezpečené v lokalite "U závory" v Čiernom Dole a transfer osôb a batožiny je zabezpečený skútrom, štvorkolkou alebo rolbou.

Hotel AURUM

Hotel AURUM

Hotel je umiestnený približne 150 m od centra obce, lyžiarskemu areál Špičák, kde je dvojsedadlový lanovka, je vzdialený asi 500 m.