Harrachov / Krkonoše / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Krkonoše > Harrachov

Wellness hotel SVORNOST

Wellness hotel SVORNOST

Jeden z najnavštevovanejších hotelov v Harrachove je umiestnený približne 400 m od centra a 600 m od lyžiarskeho areálu Čerťák, kam jazdia priamo od hotela vlastný skibus (zadarmo).

Orea Hotel BÍLÝ HOŘEC

Orea Hotel BÍLÝ HOŘEC

Hotel je umiestnený priamo v centre mesta približne 200 m od lyžiarskeho areálu Čerťák.

Penzion VERDE ROSA

Penzion VERDE ROSA

Penzión je súčasťou nového centra mesta a je vzdialený asi 400 m od lyžiarskeho areálu a stanice lanovky na Čertovu horu.

Hotel GOLDEN

Hotel GOLDEN

Hotel je umiestnený neďaleko centra mesta (približne 300 m), od lyžiarskeho areálu Čerťák, na ktorý je z hotela krásny výhľad, je vzdialený cca 600 m.

Apartmány KAMENICE

Apartmány KAMENICE

Apartmánový dom sa nachádza približne 800 m od centra Harrachova, 20 m od zastávky skibusu, 200 m od detského vleku " U Baranov ", asi 1000 m od štvorsedačkovej lanovky na Čertovu hora (1022 mnm) a 200 m od obchodov a reštaurácií.

Hotel POMI

Hotel POMI

Sporthotel vynechala leží v centre horského strediska Harrachov priamo proti skiareálu Čerťák (200 m). V okolí je množstvo reštaurácií a nákupných možností.

Hotel BELLEVUE

Hotel BELLEVUE

Hotel určený predovšetkým pre športovo založenú klientelu sa nachádza pri dojazde doskočiska mamutieho mostíka priamo pri zjazdovke (lyžiarsky areál pod Čerťákem). V letnej sezóne možno prísť autom až k hotelu, v zime je nutné parkovať na parkovisku vzdialenom cca 300 m. Centrum mesta je vzdialené cca 400 m.

Parkhotel HARRACHOV

Parkhotel HARRACHOV

Novo zrekonštruovaný hotel leží v časti Harrachova zvanej Rýžoviště, ktorá je od centra mesta vzdialená asi 1 km. Nachádza sa približne 300 m od štvorsedačkovej lanovky vedúcej na Čerťák (prepojenie do centra mesta), ďalšie dva vleky POMA (možnosť večerného lyžovania) sú v okruhu 200 m.

Apartmány KLONDAJK

Apartmány KLONDAJK

Apartmánový dom bol vybudovaný asi 700 m od centra Harrachova, najbližšia vlek je vzdialený asi 450 m, asi 800 m je to na štvorsedačkovej lanovke na Čertovu Horu.

Hotel HARRACHOVKA

Hotel HARRACHOVKA

Hotel Harrachovka sa nachádza na pokojnom mieste približne 700 m od lyžiarskeho areálu. Centrum mesta Harrachov s obchodmi, reštauráciami a zábavnými podnikmi je vzdialené asi 200 m.

Hotel KAROLÍNA

Hotel KAROLÍNA

Hotel je umiestnený neďaleko centra mesta (približne 400 m), od lyžiarskeho areálu Čerťák je vzdialený cca 700 m (pri hoteli je zastávka skibusu).

Apartmánový resort Resident

Apartmánový resort Resident

Apartmánový rezort Residence bol vybudovaný na pokojnom mieste v Harrachove na začiatku Anenského údolia. Je obklopený zeleňou s parkovou úpravou.

Hotel FIT FUN

Hotel FIT FUN

Novo zrekonštruovaný hotel leží v časti Harrachova zvanom Rýžoviště, ktorá je od centra mesta vzdialená cca 1 km. Nachádza sa približne 300 m od štvorsedačkovej lanovky vedúcej na Čerťák, ďalšie dva vleky POMA (večerné lyžovanie) sú v okruhu do 200 m.

Horská chata DUHA

Horská chata DUHA

Štýlová horská chata Dúha rodinného typu s dlhoročnou tradíciou sa nachádza v pokojnej štvrti Harrachova zvanej Nový Svet č.p. 70 u sklární a pivovaru. Chata je cca 5 minút od centra mesta, 10 minút od lyžiarskeho ski areálu a 1 km od prírodného kúpaliska. Bezplatne Vás dovezie Skibus k lanovke - zastávka 50 metrov od nás.

Pension FAMILIA

Pension FAMILIA

Pension Familia sa nachádza blízko centra horského strediska Harrachov asi 200 mo sedačkovej lanovky na Čiernu horu (lanovka s celoročnou prevádzkou - lyže, horské bicykle, pešie túry).

Hotel SKICENTRUM

Hotel SKICENTRUM

V centre športového areálu v blízkosti lanoviek, skokanských mostíkov, bežeckého areálu a centra mesta. Mestské kúpalisko s tenisovými kurtami a minigolfom je vzdialené asi 500 m.

Apartmány VILA HŘEBENKA

Apartmány VILA HŘEBENKA

Pokojná poloha, s výhľadom na areál skokanských mostíkov, 400 m od centra Harrachova, centrá západných Krkonôš, len 200 m od štvorsedačkovej lanovky na Čertovu horu, 300 m od detského vleku.