Rokytnice nad Jizerou / Krkonoše / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Krkonoše > Rokytnice nad Jizerou

Horská bouda DVORAČKY

Horská bouda DVORAČKY

Známe horské búdy Dvoračky leží v nadmorskej výške 1.140 mv tesnom susedstve nového hotela Štumpovka. Zjazdové trate skiareálu na Lysej hore a bežecké trasy vedú v tesnej blízkosti hotela, u búdy je navyše vlastný vlek 350 m dlhý s večerným lyžovaním.

Apartmány HORNÍ ROKYTNICE

Apartmány HORNÍ ROKYTNICE

V hornej časti obce (Horné námestie), 100 m od lyžiarskeho areálu Horné námestie (3 vleky), 800 m od lyžiarskeho areálu Lysá hora (1344 m) - štvorsedačková lanovka, asi 600 m od športovej haly (tenis, sauna, posilňovňa).

Penzion BANETA

Penzion BANETA

Na kľudnejšom mieste vo svahu nad hlavným námestím Rokytnice nad Jizerou. Asi 2 km od lyžiarskych areálov na Lysej hore a asi 500 m od zastávky skibusu. V zime sa odporúčajú snehové reťaze.

Apartmány ETERNA

Apartmány ETERNA

Apartmány sa nachádzajú priamo pri lyžiarskom areáli Studenov na južnom svahu (5 lyžiarskych vlekov - vhodné pre začiatočníkov, rodiny s deťmi a snowboardistov). Je možné využiť skibus (zadarmo) od lyžiarskeho areálu Lysá hora (6 vlekov a štvorsedačková lanovka).

Hotel HELENA

Hotel HELENA

Hotel je umiestnený na hornom okraji obce, najbližšie vleky (pre menej náročných lyžiarov) sú vzdialené v okruhu do 300 m, areál Lysá hora je vzdialený cca 1 km.

Sporthotel BOHEMIA

Sporthotel BOHEMIA

V horskom stredisku Rokytnice nad Jizerou sa nachádza hotel rodinného typu. Jeho poloha ponúka letnú i zimnú rekreáciu pre všetky vekové kategórie, organizovanie firemných akcií a školení. Hotel Vás zaujme nielen jedinečnou polohou v tesnej blízkosti lyžiarskych vlekov, ale aj svoju pohostinnosťou.

Apartmány ROKYTKA

Apartmány ROKYTKA

Apartmány Rokytka sú umiestnené v hornej časti Rokytnice nad Jizerou v blízkosti Horného námestia a skiareálu Modrá hviezda (3 vleky, vhodné pre začiatočníkov a rodiny s deťmi). Skiareál Horné domčeky je vzdialený približne 850 m (zabezpečená doprava skibusom).