Špindlerův Mlýn / Krkonoše / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Krkonoše > Špindlerův Mlýn

Penzion AQUA PARK

Penzion AQUA PARK

Areál je umiestnený priamo oproti dolnej stanice lanovky na Medvědín.

Pension ROSA

Pension ROSA

Horský penzión s výhľadom na špindlerovskou priehradu a na Hromovka je umiestnený v časti Bedřichov v blízkosti hotela Astra (možnosť využitia wellness centra s bazénom, bowlingu ...). Skiareál Medvedin je vzdialený približne 400 m, Hromovka (spojovacie lanovka do skiareálu Svätý Peter) 500 m.

Hotel START

Hotel START

Hotel Štart sa nachádza asi 200 m od centra mesta, približne 600 m od skiareálu Svätý Peter a 700 m od skiareálu Medvědín (približovacia sedačková lanovka je vzdialená cca 400 m).

Hotel ZÁTIŠÍ

Hotel ZÁTIŠÍ

Komfortný hotel leží v údolí Sv Petra na kľudnom mieste v blízkosti hotela Alpský. Odtiaľ je prekrásny výhľad do celého údolia aj na hrebene Kozích chrbtov.

Hotel ALPSKÝ

Hotel ALPSKÝ

Hotel s dlhou tradíciou ubytovacích služieb sa nachádza v údolí Svätého Petra, približne 400 m od rovnomenného skiareálu.

Pension MONIKA

Pension MONIKA

Komfortný penzión Monika sa nachádza na pokojnom mieste nad centrom Špindlerovho Mlyna v časti obce zvanej Bedřichov. Od zjazdových tratí lyžiarskeho areálu Medvědín a od centra je vzdialený približne 700 m.

Pension GRAND APARTMENTS

Pension GRAND APARTMENTS

Budova Grand Apartments sa nachádza priamo v centre Špindlerovho Mlyna v tesnej blízkosti hotela Grand (služby pre apartmány zabezpečuje recepcia hotela Grand).

Hotel HORAL

Hotel HORAL

Objekt je situovaný pod Kozom chrbty nad údolím Svätého Petra, približne 500 m od lyžiarskeho areálu. Zastávka skibusu je priamo pred hotelom. Hoci sú cesty v zime dobre udržiavané, možno odporučiť snehové reťaze.

Hotel ADAM

Hotel ADAM

Kompletne novo zrekonštruovaný Hotel Adam je umiestnený v údolí Svätého Petra približne medzi hotely Horal a Olympie. Od lyžiarskeho areálu Svätý Peter je vzdialený približne 800 m, od vleku Stoh potom 300 m.

Hotel BEDŘIŠKA

Hotel BEDŘIŠKA

Hotel Bedřiška (meno má po vnučke prvého majiteľa vily, bohatého pražského zlatníka pána Fuchsa, ktorý ju postavil pre svoju rekreáciu v roku 1928) je umiestnený neďaleko lyžiarskeho areálu Medvědín (približne 300 m ku zjazdovke alebo k přibližovacímu vleku pri hoteli Harmony).

Penzion Happy

Penzion Happy

Štýlový penzión s výhľadom na údolie s priehradou a na Hromovka je umiestnený v časti Bedřichov v blízkosti hotela Astra (možnosť využitia wellness centra s bazénom). Skiareál Medvedin je vzdialený približne 400 m, Hromovka (spojovacie lanovka do skiareálu Svätý Peter) 500 m.

Hotel DOMOVINA

Hotel DOMOVINA

Zrekonštruovaný hotel Domovina s históriou z obdobia prvej republiky (jeden z apartmánov využíval aj prezident TG Masaryk) sa nachádza na kľudnom mieste blízko centra Špindlerovho Mlyna (3 minúty chôdze) a zároveň aj neďaleko skiareálu medvedím (5 minút chôdze).

Hotel VÝSLUNÍ

Hotel VÝSLUNÍ

Jeden z novších hotelov v Špindlerovom Mlyne sa nachádza v údolí Svätého Petra, približne 600 m od homo-menného skiareálu a 400 m od vleku Stoh (najbližšie vleky pre menej náročných lyžiarov sú v okruhu do 200 m).

Hotel PRAHA

Hotel PRAHA

Hotel nad centrom mesta, 500 m od areálu Svätý Peter, 1 km od areálu Medvědín (v oboch sedačková lanovka).

HARMONY Club Hotel

HARMONY Club Hotel

Objekt je situovaný v časti obce zvanej Bedrichov priamo pod lyžiarskym areálom Medvědín, s ktorým je spojený približovacie vlekom.

Hotel ADÉLKA

Hotel ADÉLKA

Hotel Adélka je umiestnený v srdci prírody v zadnej časti údolia Svätého Petra. Do centra Špindlerovho Mlyna, ktoré je vzdialené približne 1,5 km, sa dá dostať príjemnou prechádzkou pozdĺž potoka, v zimnej sezóne aj skibusom.

Hotel ŠVÝCARSKÁ BOUDA

Hotel ŠVÝCARSKÁ BOUDA

Hotel je umiestnený v časti mesta zvanej Predné Labská, približne 2 km od centra mesta, 300 m najbližšia trojsedačková lanovka.

Hotel ASTRA

Hotel ASTRA

Hotel sa nachádza v časti mesta zvanej Bedrichov, je vzdialený od centra približne 500 m, od lyžiarskeho areálu Medvědín 700 m, od Svätého Petra 900 m.

Pension VOLSKÝ DŮL

Pension VOLSKÝ DŮL

Štýlový horský penzión Volské Baňa sa nachádza pri ceste vedúcej z Vrchlabí (centrum mesta 7 km, lyžiarsky areál Herlíkovice 3,5 km) do Špindlerovho Mlyna (centrum mesta 6 km, sedačková lanovka Labská pri hoteli Arnika 3,5 km).

Hotel ARNIKA

Hotel ARNIKA

Hotel je umiestnený pri vodnej nádrže v časti mesta zvaného Predné Labská, asi 2 km od centra. Najbližšie vleky (dĺžka okolo 1 000 m) sú priamo pri hoteli, približovacia vlek Hromovka (trojsedačková lanovka na Pláně - spojenie do skiaeálu Svätý Peter) je vzdialená približne 1,5 km, skiareál Medvedin cca 2 km.

Hotel LENKA

Hotel LENKA

Hotel Lenka je umiestnený priamo vo skiareálu Svätý Peter u dojazde čiernej zjazdovky. Do centra Špindlerovho Mlyna je to približne 5 minút chôdze, u skiareálu je tiež zastávka skibusu, ktorý zabezpečuje bezplatnú prepravu do skiareálu Medvědín.

Hotel SNĚŽKA FELICITY

Hotel SNĚŽKA FELICITY

Hotel Sněžka Felicity je umiestnený nad centrom mesta Špindlerův Mlýn (200 m), s výhľadom na skiareál Medvědín, od ktorého je vzdialený približne 700 m (od skiareálu Svätý Peter 600 m).

Hotel DIANA

Hotel DIANA

Hotel Diana sa nachádza približne 200 od sedačkovej lanovky na Medvedin a asi 700 m od centra mesta. Vo vzdialenosti 100 m je novovybudovaný aquapark (vírivky, tobogány, sauna, para, atď ... kapacita 200 osôb).

Horský pension ALENKA

Horský pension ALENKA

Penzión Alica sa nachádza v nadmorskej výške 860 m vo svahu nad špindlerovskou priehradou priamo na zjazdovke (1.800 m dlhé) pod sedačkovou lanovkou Labská (nad hotelom Arnika).

Pension SVATÝ PETR

Pension SVATÝ PETR

Úplne nový komfortný pension Svätý Peter je umiestnený priamo v rovnomennom skiareálu približne 200 m od dojazdu zjazdových tratí a asi 1 km od centra mesta.

Hotel VILLA HUBERTUS

Hotel VILLA HUBERTUS

Štýlový horský hotel Villa Hubertus sa nachádza v centre Špindlerovho Mlyna priamo u známeho bieleho mosta. História hotela sa začala písať v roku 1849, kedy tu bol založený hostinec, z ktorého roku 1904 vznikol dnešný hotel.

Pension KAROLÍNA

Pension KAROLÍNA

Penzión je umiestnený nad centrom mesta (500 m) v blízkosti hotela Astra. Je dostupný autom, v zime sú doporučené snehové reťaze. Parkovanie je možné priamo u penziónu.

Bungalovy U LABE

Bungalovy U LABE

Areál Autokemp U Labe sa nachádza v Špindlerovom Mlyne pred závorou cesty na Špindlerovom búdu v tesnej blízkosti aquaparku (100m) a skiareálu Medvědín (150 m).

Hotel MONTANA

Hotel MONTANA

Hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta, asi 900 m od lyžiarskeho areálu Svätý Peter alebo Medvědín.

Penzion BORŮVKA

Penzion BORŮVKA

Penzión je umiestnený v časti Špindlerovho Mlyna zvaného Bedrichov približne 700 m od lanovky na Hromovka a 1 km od centra mesta. Je celoročne dostupný autom.

Hotel OLYMPIE

Hotel OLYMPIE

Hotel sa nachádza v údolí Svätého Petra 500 m od skiareálu (vlek Stoh 400 m).

Hotel ŠPINDLEROVA BOUDA

Hotel ŠPINDLEROVA BOUDA

Hotel Špindlerovho búda sa nachádza na úpätí vrchu Malý Šišak (v zimnom období odporúčame snehové reťaze). Najbližšie vleky sú vzdialené 200m, od centra Špindlerovho Mlyna je vzdialený približne 8 km.

Hotel BARBORA

Hotel BARBORA

Hotel je umiestnený nad centrom Špindlerovho Mlyna v tesnej blízkosti vleku Krakonoš a približne 500 m od skiareálu vo Svätom Petrovi. Je dostupný autom, v zime sú doporučené snehové reťaze.

Hotel MARTIN

Hotel MARTIN

Štýlový horský hotel Martin sa nachádza v Špindlerovom Mlyne v údolí Svätého Petra približne v polovici cesty medzi hlavným skiareálom a zjazdovkou Stoh. Tvorí jeden ubytovací komplex s hotelom Kristína (50 m po chodníčku mimo verejnú komunikáciu), kde je zabezpečilo pre obidva objekty stravovanie.

Hotel ESPRIT

Hotel ESPRIT

Hotel sa nachádza na konci údolia Svätého Petra, približne 1,5 km od skiareálu a 2 km od centra mesta.