Vrchlabí / Krkonoše / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Krkonoše > Vrchlabí

Hotel LABUŤ

Hotel LABUŤ

Na námestí v centre mesta, v blízkosti zámockého parku.

Hotel GENDORF

Hotel GENDORF

Hotel Gendorf sa nachádza v centre mesta Vrchlabí.

Holiday park LIŠČÍ FARMA

Holiday park LIŠČÍ FARMA

Rozsiahly areál s ponukou ubytovania v hoteli, kemp a štvorlôžkových chatkách a ponúka mnoho príležitostí na strávenie letnej i zimnej dovolenky. V zime je lákavý predovšetkým svojou polohou blízko lyžiarskych areálov v stredu Krkonôš.

Penzion HOLIDAY

Penzion HOLIDAY

Rodinný penzión Holiday (celkovo 9 izieb) je umiestnený v blízkosti hlavnej výpadovky z Vrchlabí na Špindlerův Mlýn. Od lyžiarskeho areálu Bubákov je vzdialený cca 300 m, od areálu Herlíkovice (sedačková lanovka) 500 m. 1km od penziónu je ski areal Kněžický Vrch, ktorý je ideálny najmä pre rodiny s deťmi, kde klienti penziónu majú 20% zľavu na permanentky. Ski areál Bubákov je vzdialený 300m s nočným lyžovaním a pre náročných lyžiarov 500m vzdialené veľmi známe Herlíkovice.

Hotel PIVOVARSKÁ BAŠTA

Hotel PIVOVARSKÁ BAŠTA

Hotel Pivovarská bašta je umiestnený v blízkosti hlavnej cesty vedúcej z Vrchlabí do Špindlerovho Mlyna. Skiareál Vrchlabí je vzdialený približne 300 m, Herlíkovice asi 1 km, ponúka sa aj možnosť využitia lyžiarskych vlekov na Benecku (10 km), v strážnej (7 km) a tiež v Špindlerovom Mlyne (14 km, časté autobusové spojenie, parkovanie zdarma).