Stredné Čechy / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Stredné Čechy

Najväčší turistický región v Českej republike. Lyžovanie tu rozhodne nepatrí k hlavným cieľom návštevníkov, stredné Čechy ťažia z hlavného mesta. Praha zláka každoročne najväčší počet turistov v rámci celej ČR. Z zimných aktivít milujú Pražáci bežky, preto sa ich stopy nachádzajú všade kde je sneh. Stredné Čechy raj bežkárov, minimálne možnosti pre zjazdové lyžovanie.

Ubytovanie Stredné Čechy

Lázeňský hotel G-REX

Lázeňský hotel G-REX

Hotel G-REX je jedným z domov poděbradského kúpeľného komplexu. Nachádza sa v blízkosti Námestia Jiřího z Poděbrad v podstate na začiatku kúpeľnej promenády. Vďaka svojej dobrej polohe je veľmi obľúbený medzi návštevníkmi, ktorí majú radi spoločnosť a pohodlie.

Lázeňský hotel LIBENSKÝ

Lázeňský hotel LIBENSKÝ

Hotel Libenský je hlavným kúpeľným domom kúpeľov Poděbrady. Objekt leží priamo v strede kúpeľnej kolonády patrí pre svoju polohu a kompletnosť ponúkaných služieb k najvyhľadávanejším hotelom v Poděbradoch.

Lenger hotel ZVÁNOVICE

Lenger hotel ZVÁNOVICE

Legner Hotel Zvánovice je umiestnený uprostred lesov ladova kraja a Voděradských Bučina približne 30 km juhovýchodne od Prahy a necelých 12 km od Říčan.

Lyžiarske stredisko Stredné Čechy

Nadmorská výška: ___, sezóna: ___, zasnežovanie: ___
Zjazdovky celkom: ___, ľahké: ___, stredne ťažké: ___, ťažké: ___
Lanovky celkom: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabínky: ___, skibus: ___
Skipas (6dní): ___

Lyžovanie Stredné Čechy

Obľúbené zimné dovolenky na horách v Českej republike ponúka množstvo menších a stredne veľkých lyžiarskych stredísk, ktoré sa vyhovujú hlavne na rodinné lyžovačky. Najznámejšie z lyžiarskych terénov sa nachádzajú v oblasti Krkonoše, mnoho ďalších nájdete na stránke - Lyžovanie Česká republika