Západné Čechy / Česká republika : Lyžovanie Česká republika - lyžiarske strediská Česko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovačky Česko - Krkonoše, Beskydy, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky

first-minute zľava

Západné Čechy

Západné Čechy preslávilo svetovo známe kúpeľné mesto Mariánske Lázne, ktoré navštevujú kúpeľní klienti z celej Európy. Nemenej významné je aj ďalšie západočeské mesto Plzeň, ktoré sa preslávilo najlepším svetovým pivom. Lyžovanie na Šumave je spracované ( vyššie ). Mimo Šumavy je lyžovanie v záp. Čechách vecou bežkárov. Plzeňské pivo výborný apréski nápoj.

Ubytovanie Západné Čechy

Pension DRUŽBA

Pension DRUŽBA

Penzión Družba v Hojsova Straz je umiestnený na okraji obce, za príjazdovou cestou a parkoviskom už začína les. Sama Hojsova Stráž je horské rekreačné stredisko západnej Šumavy položené v nadmorskej výške 890 ma vzdialené približne 12 km od Železnej Rudy.

Lázeňský hotel CONTINENTAL

Lázeňský hotel CONTINENTAL

Luxusný štvorhviezdičkový hotel Continental patriace talianskemu hotelovému reťazcu Garzotto Hotels " Resorts sa nachádza v centre kúpeľného mesta Mariánské Lázně (vďaka svojej geografickej polohe, klimatickým podmienkam a množstvom chemicky odlišných minerálnych prameňov je pobyt tu vhodný nielen ku klasickému liečenie, ale aj ku krátkodobým wellness a relaxačným pobytom) priamo na ulici Hlavná Trieda.

Lázeňský hotel RESIDENCE ROMANZA

Lázeňský hotel RESIDENCE ROMANZA

Luxusný štvorhviezdičkový hotel Residence Romanza sa nachádza v blízkosti centra kúpeľného mesta Mariánské Lázně (tunajšej pramene - napr Krížový, Rudolfov, Karolínin, Ferdinandov, Lesné, Ambrožův a ďalšie - pomáhajú najmä pri liečbe urologických ťažkostí, porúch látkovej výmeny a ochorenia tráviaceho traktu) .

Hotel U PRAMENŮ

Hotel U PRAMENŮ

Hotel U Pramenu v Plzni bol vybudovaný v pokojnom a príjemnom prostredí bývalého rodinného sídla z roku 1870. Je obklopený veľkou záhradou a nachádza sa neďaleko centra mesta s pamätihodnosťami ako sú napr chrám Sv Bartolomeja z konca 13. storočia, alebo naša najväčšia, druhá najväčšia v Európe a tretí na svete židovská synagóga z rokov 1888-1893.

Lyžiarske stredisko Západné Čechy

Nadmorská výška: ___, sezóna: ___, zasnežovanie: ___
Zjazdovky celkom: ___, ľahké: ___, stredne ťažké: ___, ťažké: ___
Lanovky celkom: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabínky: ___, skibus: ___
Skipas (6dní): ___

Lyžovanie Západné Čechy

obľúbené miesta zimnej dovolenky na horách - lyžovanie v Českej republike ponúka veľké množstvo menších a stredne veľkých lyžiarskych stredísk zameraných na rodinné lyžovačky. Najznámejšie z nich sa nachádzajú v oblasti Krkonoše, ďalšie nájdete na stránke - Lyžovanie v Českej republike.