Avoriaz 1800 / Avoriaz / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava

Avoriaz > Avoriaz 1800

Rezidencia SASKIA FALAISE

Rezidencia SASKIA FALAISE

Rezidencia Saskia Falaise pozostáva z viacerých budov na začiatku Avoriaz 1.800m, v rušnej časti La Falaise. Obchody a služby asi 300m. Stredisko je „car free“.

Rezidencia LES PORTES DU SOLEIL

Rezidencia LES PORTES DU SOLEIL

Rezidencia Les Portes du Soleil sa nachádza priamo v centre Avoriaz s nadmorskou výškou 1.800m v tesnej blízkosti obchodov. Stredisko je „car free“, pri vstupe do strediska vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok.

Rezidencia  LES FONTAINES BLANCHES

Rezidencia LES FONTAINES BLANCHES

Rezidencia Les Fontaines Blaches sa nachádza v centre rezortu Avoriaz s nadmorskou výškou 1.800 m.
Najbližšie obchody a služby sa nachádzajú v centre a v časti La Falaise.
• Stredisko je „car free“ – kde sane nahradili autá (za poplatok na mieste). Pri vstupe do strediska sa nachádza vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Thonon – Les Bains asi 45 km, Letisko Lyon je vzdialené 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.

Rezidencia ANTARES

Rezidencia ANTARES

Rezidencia Antares sa nachádza v časti Le Crozats na okraji rezortu Avoriaz s nadmorskou výškou 1.800 m. Najbližšie obchody a služby sú vzdialené asi 15 minút chôdze v časti La Falaise. Stredisko je „car free“ – kde sane nahradili autá (za poplatok na mieste). Pri vstupe do strediska sa nachádza vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok. Obchody a služby sú vzdialené asi 300 m od rezidencie. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Thonon – Les Bains asi 45 km, Letisko Lyon je vzdialené 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.

Rezidencia ÉPICÉA

Rezidencia ÉPICÉA

Rezidencia Épicéa sa nachádza len 100 m od centra časti Morzin strediska Avoriaz s nadmorskou výškou 1.800 m. Najbližšie obchody a služby sa nachádzajú asi 100 m od rezidencie a potom v časti Falaise. Stredisko je „car free“ – kde sane nahradili autá (za poplatok na mieste). Pri vstupe do strediska sa nachádza vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok.

Rezidencia LES BALCONS DU SOLEIL

Rezidencia LES BALCONS DU SOLEIL

Rezidencia Les Balcons du Soleil sa nachádza v časti La Falaise v centre rezortu Avoriaz s nadmorskou výškou 1.800 m. Stredisko je „car free“ – kde sane nahradili autá (za poplatok na mieste). Pri vstupe do strediska sa nachádza vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok. Obchody a služby sú vzdialené asi 300 m od rezidencie. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Thonon – Les Bains asi 45 km, Letisko Lyon je vzdialené 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.