Rezidencia ANTARES / Avoriaz 1800 / Avoriaz / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko / Rhône Alpes/ Avoriaz 1800
Novinka
Pre rodiny
Pri zjazdovke
Pes povolený
Naše hodnotenie
****
Poloha
Rezidencia Antares sa nachádza v časti Le Crozats na okraji rezortu Avoriaz s nadmorskou výškou 1.800 m. Najbližšie obchody a služby sú vzdialené asi 15 minút chôdze v časti La Falaise. Stredisko je „car free“ – kde sane nahradili autá (za poplatok na mieste). Pri vstupe do strediska sa nachádza vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok. Obchody a služby sú vzdialené asi 300 m od rezidencie. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Thonon – Les Bains asi 45 km, Letisko Lyon je vzdialené 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.
Lyžovanie
Z rezidencie priamy vstup na zjazdovku, lanovka je vzdialená asi 1 km.
Ubytovanie
V rezidencii sa nachádza celkom 120 apartmánov rôznych typov a všetky majú kuchynský kútik so sporákom (môže byť aj dvojplatnička), chladničku, mikrovlnnú rúru s grilom, umývačku riadu a kávovar, kúpeľňu so sprchou a WC, TV a balkón.
Štúdio 4 pre max. 4 osoby má cca 21 m2 a pozostáva z obývacej časti s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
A1-4 pre max. 4 osoby má cca 24 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s dvojlôžkovým rozkladacím lôžkom a spálne s manželskou posteľou.
A1-7 pre max. 7 osôb má cca 43 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a 1 vyťahovacou posteľou, spálne s manželskou posteľou a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
Stravovanie
Individuálne.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia - dohovoríte sa francúzsky a anglicky, úschovňa lyží. Verejné parkovisko pri vstupe do rezortu - 800 krytých miest, 1600 vonkajších za poplatok na mieste. Rezidencia akceptuje medzinárodné karty Visa, EuroCard/ MasterCard, American Express, Diners Club.
Šport, relax, wellness
V stredisku je bohatý výber apres ski a športových aktivít – paragliding, psie záprahy, jazda na saniach ťahaných koňmi, prechádzky na snežniciach, lety na helikoptére, lety na balónoch, korčulovanie, bowling, squash. Centrum Altiform s fitness, saunou, jacuzzi, balneoterapiou (za poplatok na mieste).
Rodina, deti
Baby kit za poplatok - detská postieľka a stolička. Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov.
Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. Pre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma.
„ Le Village d´enfants d´Annie Famose“ - detský raj pre deti vo veku 3 – 16 rokov: lyžiarske hodiny 09:30 – 12:00 hod a 13:30 - 14:00 hod, snack a iné aktivity 16:00 – 17:30 hod pre najmenšie deti : 5 hektárov vyhradených zjazdoviek, špeciálne vyzdobené postavičkami z kreslených rozprávok, špeciálne vleky, špeciálne hry. Pre väčšie deti - lekcie od začiatočníkov až po skúsenejších lyžiarov. Od jednotlivých budov rezidencie je vzdialená 200 m (za poplatok, možnosť rezervovať v CK).
„Les P´tits Loups“ opatrovateľské centrum pre deti 3 mesiace – 5 rokov, otvorené nedeľa – piatok v čase 8:45 – 17:15 hod. Hry na snehu, škola hrou, spanie a možnosť doobjednania stravovania.
Extra
Sušič na vlasy, žehlička do vyčerpania kapacity. Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK)
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota resp. nedeľa. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov za príplatok (na vyžiadanie).
Cena zahŕňa
• prenájom apartmánu na 7 nocí
• spotrebu energií
• posteľnú bielizeň
• telefonickú asistenčnú službu
• poistenie proti insolventnosti
Povinné doplatky
• vratná kaucia € 200,00/ apartmán ( platí sa na mieste)
• záverečné upratovanie € 35,00 - € 40,00/ apartmán ( v závislosti od typu, okrem kuchynského kútika a kúpeľne, ten musí byť odovzdaný uprataný, platí sa na mieste)
• pobytová taxa € 1,20/ dospelý, deti do 13 rokov zdarma ( platí sa na mieste)
Možnosť doobjednať
• Baby kit € 15,00 / týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• „Comfort service“ € 19,00 / osoba a zahŕňa: prípravu postelí pri príchode, uteráky, záverečné upratovanie (okrem kuchynskéh kútika a kúpeľne), čistiaci balíček ( na vyžiadanie, povinné pre všetky osoby v apartmáne od 2 rokov)
• zvieratá € 48,00/ týždeň (na vyžiadanie, platí sa na mieste)
• čistiaci balíček € 8,00 (platí sa na mieste)
• uteráky € 8,00/ osoba (platí sa na mieste)
• kryté parkovisko od € 78,00/ týždeň
• vonkajšie parkovisko od € 43,00/ týždeň
• komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80/ osoba/deň vrátane príplatku šport
Doprava
Individuálna, vlakom do Grenoble ( možnosť zabezpečenia transferu do/ z rezidencie), letecky do Lyonu, Grenoble alebo Geneve (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK).

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia ANTARES Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka