Rezidencia LES BALCONS DU SOLEIL / Avoriaz 1800 / Avoriaz / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko / Rhône Alpes/ Avoriaz 1800
Pre rodiny
Pri zjazdovke
Naše hodnotenie
****
Poloha
Rezidencia Les Balcons du Soleil sa nachádza v časti La Falaise v centre rezortu Avoriaz s nadmorskou výškou 1.800 m. Stredisko je „car free“ – kde sane nahradili autá (za poplatok na mieste). Pri vstupe do strediska sa nachádza vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok. Obchody a služby sú vzdialené asi 300 m od rezidencie. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Thonon – Les Bains asi 45 km, Letisko Lyon je vzdialené 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.
Lyžovanie
Niektoré budovy sa nachádzajú priamo pri zjazdovke, niektoré asi 200 m.
Ubytovanie
Rezidencia pozostáva z rôznych budov a má celkom 417 apartmánov rôznych typov. Všetky apartmány majú kuchynský kútik so sporákom (elektrický sporák alebo keramická doska) chladničkou, mikrovlnnou rúrou s grilom, umývačkou riadu, kávovarom, kúpeľňu so sprchou a WC,
Štúdio 4 pre max 4 osoby má 20 – 24 m2 a pozostáva z jedinej miestnosti s 2 jednolôžkovými rozkladacími gaučami, alebo 1 rozkladacím gaučom a vyťahovacou posteľou a kabínou (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
A1-4 pre max 4 osoby má 23 – 28 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými rozkladacími gaučami a 1 spálne s manželskou posteľou.
A1-5/6 pre max 6 osôb má 34 – 41 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 1 jednolôžkovým rozkladacím gaučom a vyťahovacou posteľou, spálne s manželskou posteľou a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
A2-8 pre max. 8 osôb má 46 – 50 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami, 1 spálne s manželskou posteľou, 1 spálne s 2 samostatnými posteľami a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou. Navyše 1 sprchovací kútik a balkón.
Stravovanie
Individuálne. Možnosť doobjednať stravu (na vyžiadanie, úhrada v CK).
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia - dohovoríte sa francúzsky, anglicky, nemecky, španielsky a taliansky. Hlavná recepcia „ Saskia“ je otvorená non-stop, úschovňa lyží sa nachádza na prízemí. Verejné parkovisko pri vstupe do rezortu - 800 krytých miest, 1600 vonkajších za poplatok na mieste). Rezidencia akceptuje medzinárodné karty Visa, EuroCard/ MasterCard, American Express, Diners Club.
Šport, relax, wellness
V stredisku je bohatý výber apres ski a športových aktivít – paragliding, psie záprahy, jazda na saniach ťahaných koňmi, prechádzky na snežniciach, lety na helikoptére, lety na balónoch, korčulovanie, bowling, squash. Centrum Altiform s fitness, saunou, jacuzzi, balneoterapiou (za poplatok na mieste).
Rodina, deti
V rezidencii v budove Saskia je detský kútik. Baby kit za poplatok - detská postieľka , prebaľovací pult, vanička, stolička, kočík. Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov. Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. Pre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma. „ Le Village d´enfants d´Annie Famose“ - detský raj pre deti vo veku 3 – 16 rokov: 5 hektárov vyhradených zjazdoviek, špeciálne vyzdobené postavičkami z kreslených rozprávok, špeciálne vleky, špeciálne hry. Od jednotlivých budov rezidencie je vzdialená 200 – 500 m (za poplatok, odporúčame rezervovať vopred).
Extra
Sušič na vlasy, žehlička, hry do vyčerpania kapacity. Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK)
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov za príplatok (na vyžiadanie).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí,
• spotrebu energií,
• posteľnú bielizeň,
• uteráky,
• žávarečné upratovanie (okrem kuchynského kútika a kúpeľne),
• Poistenie proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 200,00/ apartmán ( platí sa na mieste)
• Pobytová taxa € 1,20/ dospelý, deti do 13 rokov zdarma ( platí sa na mieste)
Možnosť doobjednať
• Baby kit € 40,00 / týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK),
• „Comfort service“ € 25,00 / osoba a zahŕňa: prípravu postelí pri príchode, výmena uterákov 1 x počas pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu ( na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov),
• Príprava postelí pred nástupom € 35,00k/ apartmán (na vyžiadanie, úhrada v CK),
• Dodatočné záverečné upratovanie € 35,00 - € 55,00/ apartmán ( v závislosti od typu, okrem kuchynského kútika a kúpeľne, ten musí byť odovzdaný uprataný, platí sa na mieste),
• Komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 / osoba/deň vrátane príplatku šport.
Doprava
• Individuálna, vlakom do Grenoble ( možnosť zabezpečenia transferu do/ z rezidencie), letecky do Lyonu, Grenoble alebo Geneve (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK)

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia LES BALCONS DU SOLEIL Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka