Carroz - Flaine / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
imgimgimgimgimgSkimap Carroz - FlaineSkipass Carroz - Flaine

Carroz - Flaine

Lyžovanie vo Francúzsku uspokojí aj najnáročnejších priaznivcov lyžovania. Le Grand Massif je lyžiarska oblasť, ktorú tvoria vzájomne spojené lyžiarske strediská Flaine, Carroz, Morillon, Samoens, Six. Skladba terénov zaručuje špičkovú lyžovačku. Zjazdovky červené sú zastúpené vyše 70%. Zážitok z 25km čiernych tratí pre náročných lyžiarov, príjemné modré úseky v blízkosti údolných staníc lanoviek potešia začínajúcich a deti. 

Ubytovanie Carroz - Flaine

Hotel LES SERVAGES D´ARMELLE ****

Hotel LES SERVAGES D´ARMELLE ****

Luxusný malý 4* hotel Les Servages d´Armelle sa nachádza priamo pri svahu lyžiarskeho strediska Carroz, asi 500 od centra. Spojenie aj kyvadlovou dopravou na požiadanie.

MILKHOTEL

MILKHOTEL

Hotel Milk sa nachádza v lyžiarskom stredisku Les Carroz, nad dedinou, hneď pri lyžiarskom svahu.

Rezidencia PREMIUM LES TERRASSES D´EOS *****

Rezidencia PREMIUM LES TERRASSES D´EOS *****

Apartmánový rezort Premium rezidencia Les Terrasses d´Eos sa nachádza v osade Flaine Montsoleil, pešom stredisku uprostred lyžiarskych svahov. Jedná sa o novú rezidenciu ktorá stredisko obohatí svojim vybavením vrátane obchodov a baru. Pozostáva z dvoch veľkých chát, ktoré kombinujú tradičnú architektúru s najmodernejšími technológiami.

Hotel CLUB LE FLAINE

Hotel CLUB LE FLAINE

Klubový hotel sa nachádza v centre horského strediska Flaine. Flaine je obec bez áut uprostred svahov, pešia zóna. Vhodné pre športových nadšencov, mladých a rodiny s deťmi.

Rezidencia LA FORET

Rezidencia LA FORET

Rezidencia La Foret, lyžiarske stredisko Carozz-Flaine 1.600m n.m. s ideálnou polohou len 100m od vleku a možnosťou zlyžovať od rezidencie predstavuje ideálne ubytovanie pre rodiny a skupiny priateľov.
Rezidencia La Foret sa nachádza v nadmorskej výške 1.600m, v prekrásnom prostredí. Stredisko je „car free“ bez áut, transfery za poplatok na mieste. Pri vstupe do strediska sa nachádza vonkajšie parkovisko a kryté parkovisko za poplatok. Obchody, bary, reštaurácie, nočné kluby, obchody, pošta, banka sa nachádzajú v centre Flaine. Medzi jednotlivými časťami rezortu - Flaine Foret (1.700m), Flaine Front de Neige (1.500m) a Flaine Forum (1.600) ako aj jednotlivými osadami a rezidenciami premáva zdarma shuttle bus. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Cluses asi 30km, letisko Lyon je vzdialené 190 km, Geneve 90km, Annecy 80km.

Lyžiarske stredisko Carroz - Flaine - Le Grand Massif

Nadmorská výška: 700 - 2561 m, sezóna: 20.12. - 19.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 265 km, ľahké: 135 km, stredné: 95 km, ťažké: 35 km
Lanovky: celkom: 72, vleky: 32, sedačky: 31, kabínky: 9, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Carroz - Flaine

Lyžovanie Carroz - Flaine, Morillon, Samoens a Sixt sú štyri významné lyžiarske strediská Francúzska, ktoré spojením vytvorili úctyhodný 265 km ski-areál Le Grand Massif. Pre lyžovanie detí a začiatočníkov je v Carroz-Flaine k dispozícii vyše 40 km modrých tratí.

Porovnajte ďalšie možnosti špičkovej lyžovačky, ktoré ponúkajú top lyžiarske strediská vo Francúzsku - Lyžovanie Francúzsko.