Combloux - Megeve / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Combloux - Megeve Skipass Combloux - Megeve

Combloux - Megeve

Lyžiarske stredisko Combloux - Megeve dnes už nepatrí medzi hlavné francúzske hity, ale exluzívna atmosféra je patrná v noblesnom Megeve na každom kroku. Lyžiarsky areál ponúka 225km upravovaných zjazdoviek a približne rovnaké množstvo terénov pre jazdu v hlbokom snehu. Okolie obkolesené dvoma desiatkami majestátnych štítov, medzi ktorými je 8 nad 4.000m je stvorené na nezabudnuteľnú zimnú dovolenku.

Ubytovanie Combloux, Megeve

Hotel LE M DE MEGEVE *****

Hotel LE M DE MEGEVE *****

Pôvodne hotel Tournez Manege získal o hviezdičku viac a ponechal si len začiatočné „M“ svojho názvu. Stal sa hotelom M lyžiarskeho strediska Megéve. Luxusný 5* hotel v modernom štýle horskej chaty priamo v centre mestečka.

Hotel MONT BLANC ****

Hotel MONT BLANC ****

Legendárny 4* hotel priamo v centre strediska Megeve, hotel Mont Blanc má skvelú polohu pre klientov, ktorý uprednostnia centrum diania a príjemnú atmosféru mestečka. Námestie, luxusné butiky, kultúrne akcie, to všetko v dosahu pešej chôdze. Meno hotela je známe už od čias avantgardných poetov ako bol Jean Cocteau, ktorý tu zvykol bývať pri svojich potulkách luxusom.

Rezidencia ROCHEBRUNE

Rezidencia ROCHEBRUNE

Rezidencia Rochebrune pozostáva z 2 budov postavených v štýle savojských chát, s výhľadom na Mont Blanc, v tesnej blízkosti malej nákupnej arkády, . Centrum strediska Megeve s obchodmi, reštauráciami je vzdialené asi 800m. Nadmorská výška rezortu Megéve je 1.113 m. Najbližšia železničná stanica Sallanches je vzdialená 12 km, najbližšie letisko Annecy je vzdialené 65 km, Geneve 70 km, Lyon 180 km.

Hotel ALPEN VALLEY ***

Hotel ALPEN VALLEY ***

Milý menší rodinne vedený hotel s vynikajúcou polohou v rámci Combloux, priamo pri svahu a dôležitých vlekoch.
Príjemný hotel Alpen Valley sa nachádza v blízkosti svahov v lyžiarskom stredisku pod majestátnym Mont Blanc-om, Combloux.

Hotel AUX DUCS DE SAVOIE ****

Hotel AUX DUCS DE SAVOIE ****

Hotel Aux Ducs de Savoie sa nachádza v pokojnej časti strediska Combloux na jeho okraji, pri lyžiarskom svahu.

Lyžiarske stredisko Combloux - Megeve

Nadmorská výška: 850 - 2.320 m n.m., sezóna: 30.12. - 15.04., zasnežovanie: 65%
Zjazdovky: celkom: 225 km, ľahké: 100 km, stredné: 80 km, ťažké: 45 km
Lanovky: celkom: 110, vleky: 59, sedačky: 38, kabínky: 13, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Combloux - Megeve

Nielen milovníci lyžiarskej histórie si vychutnajú výnimočnosť tohto presláveného francúzskeho velikána vo svete lyžovania. Nenapodobiteľná atmosféra starých čias telemarku má čím prehovoriť aj k súčasným majstrom carvingu. O kvalitný zážitok sa postará pestrá dávka 225 km zjazdoviek pre rekreačné lyžovanie, množstvo voľných terénov pre freeride a stovka modrých km poteší začínajúcich lyžiarov a rodiny s deťmi. Nezabudnuteľná zimná dovolenka pre každé lyžiarske srdce.

Porovnajte ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú najlepšie lyžiarske strediská vo Francúzsku - Lyžovanie Francúzsko.