Courchevel / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava

Courchevel

Lyžovanie Courchevel je rajom pre začiatočníkov, pre ktorých tu fungujú "zen" a "fun" zóny. Tie ponúkajú 27 zelených a 44 modrých trás v plnom bezpečí. Zdatnejší lyžiari lyžujú na 38 červených a 10 čiernych tratiach. Každý deň si môžete zvoliť iný program, možností je naozaj veľa. Kvalitou zjazdoviek patrí Courchevel k najlepším vo Francúzsku, prepracované protilavínové systémy zaručujú bezpečnosť, 563 snežných diel je zárukou dostatočnej snehovej pokrývky aj v okrajových termínoch.

Ubytovanie Courchevel

Rezidencia LES CHALETS DU FORUM

Rezidencia LES CHALETS DU FORUM

Rezidencia les Chalets du Forum sa nachádza v stredisku Courchevel v nadmorskej výške 1.850 m. Patrí do medzinárodne známej lyžiarskej oblasti Les 3 Vallées.
V stredisku premáva shuttle bus zdarma medzi jednotlivými časťami rezortu 1550, 1650 a 1850.
Všetky obchody a servis – lekáreň, lekár, reštaurácie, potraviny , bary, pekárne, obchody s potravinami a pod. sa nachádzajú v centrách jednotlivých častí rezortu. Moutiers je vzdialené 25 km, Chambéry 110 km, Lyon 187 km

Hotel LE CHABICHOU ****

Hotel LE CHABICHOU ****

Rodinne vedený hotel Le Chabichou sa nachádza vo vychýrenom stredisku svetového lyžovania Courchevel, v časti Courchevel 1850 s touto nadmorskou výškou.

Hotel LES SHERPAS ****

Hotel LES SHERPAS ****

Hotel Les Sherpas postavený už v roku 1961 rodinou Pinturault sa nachádza na pokojnom mieste uprostred hôr v stredisku Courchevel v nadmorskej výške 1850m. Aj pri renováciách si zachováva svoj charakter typickej savojskej horskej chaty a harmóniu s okolitou prírodou, v časti Jardin Alpin (najlepšie zachovaná prírodná časť Courchevel). Hotelový odvoz do centra Courchevel 1850 na požiadanie zdarma.

Rezidencia LES BRIGUES

Rezidencia LES BRIGUES

Rezidencia Les Brigues postavená v typickom savojskom štýle z dreva a kameňa sa nachádza v stredisku Courchevel 1550, skôr rodinnej časti oblasti Courchevel. S centrom a jednotlivými časťami je rezidencia spojená aj shuttle busom.

Rezidencia LE GOLF

Rezidencia LE GOLF

Rezidencia Le Golf sa nachádza v stredisku Courchevel v nadmorskej výške 1.650 m. Patrí do medzinárodne známej lyžiarskej oblasti Les 3 Vallées. V stredisku premáva shuttle bus zdarma medzi jednotlivými časťami rezortu 1550, 1650 a 1850. Všetky obchody a servis – lekáreň, lekár, reštaurácie, potraviny , bary, pekárne, obchody s potravinami a pod. sa nachádzajú v centrách jednotlivých častí rezortu. Moutiers je vzdialené 25 km, Chambéry 110 km, Lyon 187 km

Lyžiarske stredisko Courchevel - Les 3 Vallées

Nadmorská výška: 1.100 - 3.230 m n.m., sezóna: 22.11. - 10.05., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 600 km, ľahké: 312 km, stredné: 216 km, ťažké: 72 km
Lanovky: celkom: 156, vleky: 47, sedačky: 64, kabínky: 45, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Courchevel

Lyžovanie Courchevel patrí do obrovského zoskupenia Trois Vallées, ktoré je druhým najväčším súvislým strediskom v Alpách s ponukou 600km zjazdoviek. Ubytovanie priamo na zjazdovkách od 1550m až do 1850m prispeje ozdravnému aspektu zimnej dovolenky v Courchevel. Ideálne pre rodiny a deti.

Porovnajte ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú špičkové lyžiarske strediská vo Francúzsku - Lyžovanie Francúzsko.