La Rosiére / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap La RosiéreSkipass La Rosiére

La Rosiére

Lyžiarske stredisko La Rosière tvorí spolu s talianskym La Thuile spolu medzinárodnú lyžiarsku oblasť Espace San Bernardo s lyžovaním na 160km zjazdoviek a ďalších freeride-ových terénoch s jediným skipasom. Obe strediská sú prepojené na lyžiach, bez nutnosti presunov. Ubytovanie v útulných hoteloch a rezidenciách prevažne v štýle "chalet" - horské chaty, mini-hotely s kapacitou len 10 izieb ideálne nie len pre romantikov, nové rezidencie s bazénom a wellnessom.

Ubytovanie La Rosière

Hotel CHALET L´ACCROCHE COEUR ***

Hotel CHALET L´ACCROCHE COEUR ***

Menší hotel Chalet L´Accroche Coeur postavený v tradičnej savojskej architektúre z dreva a kameňa sa nachádza v lyžiarskom stredisku La Rosiére v časti Les Eucherts v blízkosti svahu. V tejto časti strediska sú aj obchody a kaviarne, vhodné na prechádzku zimnou krajinou.

Apartmány CHALET LE MONTANA

Apartmány CHALET LE MONTANA

Rodinne vedený Chalet Le Montana postavený v tradičnom štýle typickom pre Savojské Alpy sa nachádza v stredisku La Rosiere v časti Les Eucherts. Spojenie s centrom Rosiere skibusom. V časti Les Euchrets sú tiež obchody a lyžiarske školy.

Hotel CHALET MATSUZAKA ****

Hotel CHALET MATSUZAKA ****

Tradičný francúzsky rodinne vedený hotel v štýle horskej chaty s netradičným japonským Spa aj pestrou kuchyňou. Osobná starostlivosť vychádza už z veľkosti „mini-hotela“ Chalet Matsuzaka, ktorý má celkom 10 izieb. Majitelia ho vybudovali tak, ako si ho vysnívali počas svojho pôsobenia v Japonsku. Nachádza sa blízko centra strediska La Rosiere, na pokojnom mieste pri lese v nadmorskej výške 1.850m.

Apartmány CHALET LE PANORAMIC

Apartmány CHALET LE PANORAMIC

Rodinne vedená rezidencia Le Panoramic sa nachádza v stredisku La Rosiére v časti Les Eucherts pri lyžiarskom svahu v nadmorskej výške 1.850m. Obchody, supermarket pár krokov od apartmánov. Partnerské apartmány rezidencie Le Tyrol, obe postavené v tradičnom savojskom štýle s množstvom dreva a kameňa.

Apartmány CHALET LE TYROL

Apartmány CHALET LE TYROL

Rodinne vedená rezidencia, apartmány Le Tyrol sa nachádzajú v centre strediska La Rosiére, cez cestu oproti obchodom a detskému klubu a len pár metrov od svahu. Partnerské apartmány rezidencie Le Panoramic, obe postavené v tradičnom savojskom štýle s množstvom dreva a kameňa.

 Lyžiarské stredisko La Rosière - La Thuile - Espace San Bernardo

Nadmorská výška: 1.176 - 2.641 m n.m., sezóna: 13.12. - 24.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 160 km, ľahké: 55 km, stredné: 83 km, ťažké: 22 km
Lanovky: celkom: 33, vleky: 14, sedačky: 18, kabínky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie La Rosière

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Francúzsku - Lyžovanie Francúzsko.