Rezidencia CHARMETTOGER / Arc 1800 / Les Arcs / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko / Rhône Alpes / Arcs / Arc 1800
Pre rodiny
Náš tip
Naše hodnotenie
**
Cena od
€ 17,47 / osoba / noc
Poloha
Rezidencia Charmettoger sa nachádza na okraji lesa,v stredisku Arc 1800 asi 300 m od centra s obchodmi. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1800m v Savoi, asi 16km od Bourg Saint-Maurice. Lyon je vzdialený 196km, Genéve 166km.
Lyžovanie
Najbližšia lanovka je vzdialená 300m od rezidencie.
Ubytovanie
Rezidencia má celkom 51 apartmánov rôznych typov. Všetky apartmány majú kuchynský kútik so sporákom (minimálne 3 platničky), chladničkou, rúrou, umývačkou riadu, kávovarom, kúpeľňu so sprchou a balkón.
• Štúdio mezzanin pre 4/5 osôb má 28m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 1 jednolôžkovým rozkladacím gaučom a 1 rozťahovacím lôžkom, otvoreného poschodia s 3 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou a samostatným lôžkom.
• Štúdio mezzanin pre 5/6 osôb má cca 30m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 1 jednolôžkovým rozkladacím gaučom a 1 rozťahovacím lôžkom, otvoreného poschodia 2 samostatnými lôžkami a manželskou posteľou alebo 4 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou a 2 samostatnými lôžkami.
• A1-6/7 pre max. 7 osôb má cca 40 m2 a pozostáva zo spálne s 2 samostatnými lôžkami, oddelenej neuzatvorenej časti na spanie s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom a obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami alebo 1 jednolôžkovým gaučom a 1 vyťahovacím lôžkom.
Stravovanie
Individuálne.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia (dohovoríte sa francúzsky a anglicky), vyhrievaná úschovňa lyží, salónik s krbom, práčovňa, detský kútik (nestrážený), garáž za poplatok k dispozícii je 54 miest, možnosť parkovania na verejnom platenom parkovisku v blízkosti rezidencie.
Šport, relax, wellness
V stredisku možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. výlety na saniach ťahaných psami alebo koňmi, výlety na štvorkolkách, verejný krytý bazén, kurty na squash, korčuliarsky štadión. brV centre strediska Arc 1800 nájdete minimarket, nočný klub, reštaurácie, bary, kaviarne, kiná, herne a pod.
Rodina, deti
Baby kit za poplatok - detská postieľka, prebaľovací pult, vanička, stolička, kočík. brDetskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov. brLyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. brPri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. brPre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma. brLa Nova residence Mini club – pre deti vo veku 3 - 8 rokov, od nedele do piatku v čase 09:00 hod do 12:00 hod a 14:00 do 17:00 hod. K dispozícii kvalifikovaní lyžiarsky inštruktori, lyžiarska výstroj počas výučby – lyže, lyžiarky a palice, skipas pre deti od 6 rokov, pred- a po lyžovačke opatera, na konci kurzu medaile. Vzdialenosť od rezidencie 1km. brLa Nova opatrovateľské centrum – pre deti vo veku 3 – 6 rokov, od nedele do piatku v čase 09:00 hod do 12:00 hod a od 14:00 do 17:00 hod. Program – hry, zábava, súťaže, odpočinok, video a pod. Vzdialenosť od rezidencie 800m. brLes Nauzieres opatrovateľské centrum pre deti vo veku 1 - 2 roky, do nedele do piatku v čase 09:00 hod do 12:00 hod a od 14:00 hod do 17:00 hod. Uzatvorená záhrada, veľká herňa pre rôzne aktivity, odpočinok, jedlo a pod. Vzdialenosť od rezidencie 800m.
Extra
Sušič na vlasy, žehlička, žehliaca doska, vysávač, súprava na raclette, DVD prehrávač, playstation, DVD, videohry, medzinárodná tlač do vyčerpania kapacity. brMožnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK)
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. brMožnosť skrátených pobytov za príplatok + 20% (na vyžiadanie).
Cena zahŕňa
• prenájom apartmánu na 7 nocí,
• spotrebu energií,
• posteľnú bielizeň,
• poistenie proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• vratná kaucia € 200,00 / apartmán (platí sa na mieste),
• záverečné upratovanie € 35,00 - € 45,00 / apartmán (v závislosti od typu, okrem kuchynského kútika a kúpeľne, ten musí byť odovzdaný uprataný, platí sa na mieste),
• pobytová taxa € 1,20/ dospelý, deti do 13 rokov zdarma (platí sa na mieste).
Možnosť doobjednať
• baby kit € 15,00 / týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK),
• garáž s 54 miestami cena od € 59,00 / týždeň ( cena závisí od voľného sektoru, na vyžiadanie, úhrada v CK), maximálna výška auta 1,8 m.
• „Comfort + Formula“ € 25,00 / osoba a zahŕňa: prípravu postelí pred príchodom, uteráky, záverečné upratovanie okrem kuchynského kútika, TV, čistiaci balíček (na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov) brEASY PACK - prvý nákup a doručenie do apartmán pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, platí sa na mieste):
• „Easy pack 1“ € 29,00 / apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“
• „Easy pack 2“ € 55,00 = 1.656,93 Sk/ apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „ Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety (pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jalkový kompót. bruteráky € 8,00/ osoba / výmena, dieťa do 12 rokov s 2 dospelými zľava 50% (1 uterák na ruky, 1 osuška / osoba + 1 podložka do kúpeľne, na vyžiadanie, platí sa na mieste) TV € 29,00 / týždeň alebo € 5,00 / deň (na vyžiadanie, platí sa na mieste),
• zvieratá s očkovacím preukazom € 49,00 / týždeň alebo € 8,00 / deň (na vyžiadanie, platí sa na mieste),
• čistiaci balíček € 8,00 / balíček (čistiace produkty na 1 týždeň, platí sa na mieste),
• komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 / osoba / deň vrátane príplatku šport.
Doprava
Individuálna, vlakom do Grenoble (možnosť zabezpečenia transferu do/z rezidencie), letecky do Lyonu, Grenoble alebo Geneve (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK).

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia CHARMETTOGER Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka