Rezidencia LE BELMONT / Arc 1800 / Les Arcs / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko / Rhône Alpes / Arcs / Arc 1800
Pre rodiny
Náš tip
Pre náročných
Naše hodnotenie
****+
Viac na stránke hotela: Hotel Neuhintertux, Hintertux
Cena od
€ 21,24 / osoba / noc
Poloha
Rezidencia Le Belmont má výnimočnú pozíciu na okraji lesa, priamo oproti Mont Blanc, asi 500 m od centra strediska Arc 1800 a si 300 m od nákupného centra Les Villards. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1.800 m v Savoi, asi 16 km od Bourg Saint-Maurice. Lyon je vzdialený 196 km, Genéve 166 km.
Lyžovanie
Najbližšia lanovka je vzdialená 300 m od rezidencie.
Ubytovanie
Rezidencia má celkom má celkom 108 apartmánov rôznych typov, ktoré boli prednedávnom zariadené novým nábytkom. Všetky apartmány majú kuchynský kútik so sklokeramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnkou s grilom, umývačkou riadu, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, kúpeľňu so sprchou a sušičom uterákov, samostatné WC (okrem štúdia), flat TV a balkón. Telefón a WIFI pripojenie za poplatok.
• Štúdio pre 4 osoby má 23 - 25 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok ) s poschodovou posteľou. Orientovaný na sever alebo juh.
• A1-4/5 pre 4 osoby má 35 – 38 m2 a pozostáva zo spálne s 2 samostatnými lôžkam a 1 rozťahovacou posteľou a obývacej miestnosti s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom.
• A1-4/5J pre 5 osoby má 35 – 38 m2 a pozostáva zo spálne s 2 samostatnými lôžkam a 1 rozťahovacou posteľou a obývacej miestnosti s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom. Orientovaný na juh.
• A2-5/6 pre 6 osôb má cca 55 m2 a pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami a obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a 1 rozťahovacou posteľou.
• A2-5/6J pre 6 osôb má cca 55 m2 a pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami a obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a 1 rozťahovacou posteľou. Orientovaný na juh.
• A2-6/7 pre 7 osôb má cca 70 m2 a pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s 2 samostatnými posteľami a obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a 1 vyklápacou posteľou. Apartmán má ďalšiu malú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Orientovaný na sever, juh alebo juhozápad.
Stravovanie
Individuálne.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia ( dohovoríte sa francúzsky, anglicky a nemecky), vyhrievaná úschovňa lyží, salónik s krbom, práčovňa, detský kútik ( nestrážený), garáž za poplatok k dispozícii je len 17 miest, možnosť parkovania na verejnom platenom parkovisku 200 m od rezidencie ( cena cca € 0,40/ hodina).
Šport, relax, wellness
V stredisku možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. výlety na saniach ťahaných psami alebo koňmi, výlety na štvorkolkách, verejný krytý bazén, kurty na squash, korčuliarsky štadión. brV centre strediska Arc 1800 nájdete minimarket, nočný klub, reštaurácie, bary, kaviarne, kiná, herne a pod.
Rodina, deti
Baby kit za poplatok - detská postieľka , prebaľovací pult, vanička, stolička, kočík. brDetskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov. brLyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. brPri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. brPre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma. brLa Nova residence Mini club – pre deti vo veku 3- 8 rokov, od nedele do piatku v čase 09:00 hod do 12:00 hod a 14:00 do 17:00 hod. K dispozícii kvalifikovaní lyžiarsky inštruktori, lyžiarska výstroj počas výučby – lyže, lyžiarky a palice, skipas pre deti od 6 rokov, pred- a po lyžovačke opatera, na konci kurzu medaile. Vzdialenosť od rezidencie 1 km. brLa Nova opatrovateľské centrum – pre deti vo veku 3 – 6 rokov, od nedele do piatku v čase 09:00 hod do 12:00 hod a od 14:00 do 17:00 hod. Program – hry, zábava, súťaže, odpočinok, video a pod. Vzdialenosť od rezidencie 800 m. brLes Nauzieres opatrovateľské centrum pre deti vo veku 1-2 roky, do nedele do piatku v čase 09:00 hod do 12:00 hod a od 14:00 hod do 17:00 hod. Uzatvorená záhrada, veľká herňa pre rôzne aktivity, odpočinok, jedlo a pod. Vzdialenosť od rezidencie 800 m.
Extra
Sušič na vlasy, žehlička, žehliaca doska, vysávač, súprava na raclette, DVD prehrávač, playstation, DVD, videohry, medzinárodná tlač do vyčerpania kapacity. brMožnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK)
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov za príplatok + 20% (na vyžiadanie).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí
• Spotrebu energií
• Posteľnú bielizeň a uteráky
• Prípravu postelí pred príchodom
• Upratovací balíček
• Poistenie proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 200,00/ apartmán ( platí sa na mieste)
• Záverečné upratovanie € 30,00 - € 45,00/ apartmán ( v závislosti od typu, okrem kuchynského kútika a kúpeľne, ten musí byť odovzdaný uprataný, platí sa na mieste)
• Pobytová taxa € 1,20/ dospelý, deti do 13 rokov zdarma ( platí sa na mieste)
Možnosť doobjednať
• Baby kit € 40,00 = 1.205,04 Sk/ týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• Garáž so 17 miestami cena od € 60,00 = 1807,56 Sk/ týždeň ( cena závisí od voľného sektoru, na vyžiadanie, úhrada v CK), maximálna výška auta 1,8 m
• „Comfort service“ € 25,00 = 753,15 Sk/ osoba a zahŕňa: výmenu posteľnej bielizne a uterákov uprostred pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu ( na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov) brEASY PACK - prvý nákup a doručenie do apartmán pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, platí sa na mieste)
• „Easy pack 1“ € 29,00 = 873,65 Sk / apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“
• „Easy pack 2“ € 55,00 = 1.656,93 Sk/ apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „ Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety ( pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jalkový kompót.
• Uteráky € 9,00/ osoba/výmena, dieťa do 12 rokov s 2 dospelými zľava 50% ( 1 uterák na ruky, 1 osuška/ osoba + 1 podložka do kúpeľne, na vyžiadanie, platí sa na mieste)
• Zvieratá s očkovacím preukazom € 49,00/ týždeň alebo € 8,00/ deň ( na vyžiadanie, platí sa na mieste)
• Čistiaci balíček € 7,00/ balíček (čistiace produkty na 1 týždeň, platí sa na mieste)
• Komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 = 84,35 Sk/ osoba/deň vrátane príplatku šport.
Doprava
Individuálna, vlakom do Grenoble ( možnosť zabezpečenia transferu do/ z rezidencie), letecky do Lyonu, Grenoble alebo Geneve (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK)

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia LE BELMONT Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka