Les Menuires / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava

Les Menuires

lyžiarske stredisko Saint Martin - Les Menuires ďalej nahor končí v stredisku Val Thorens. Celé údolie je vzájomne prepojené do jednej lyžiarskej oblasti Belleville, ktorá je ešte poprepájaná s dvoma ďalšími údoliami Meribel a Courchevel. Takto tvoria jednu veľkú ski-arénu 3-Vallées (tri údolia) na území 2500ha.

Ubytovanie Les Menuires

Hotel LES BRUYERES ***

Hotel LES BRUYERES ***

Hotel Les Bruyeres sa nachádza v stredisku Les Menuires, v časti Bruyeres v nadmorskej výške 1.850m. Les Menuires je súčasťou oblasti „Les 3 Vallées“ (Tri údolia), ktoré patrí medzi najväčšie lyžiarske areály na svete.

Chalet LES MARMOTTES

Chalet LES MARMOTTES

Samostatná chata Les Marmottes (le Crintallia) sa nachádza v stredisku Les Menuires, v tichšej časti „Preyerand“, neďaleko od nákupných možností. Les Menuires je súčasťou oblasti „Les 3 Vallées“ (Tri údolia), ktoré patrí medzi najväčšie lyžiarske areály na svete

Rezidencia LES VALMONTS

Rezidencia LES VALMONTS

Rezidencia Les Valmonts sa nachádza v časti Les Balcons des Bruyeres, asi 800 m od centra strediska Les Menuires. Najbližšie obchody a reštaurácie sú vzdialené 100 m. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1.850 m v Savoi, asi 30 km od Moutiers a 100 km od Chambéry. Letiská sú v Chambéry 100 km, Genéve (vo Švajčiarsku – nutný cestovný pas) 143 km, Lyon 183 km.

Rezidencia ACONIT

Rezidencia ACONIT

Pred nedávnom zrekonštruovaná rezidencia Aconit sa nachádza v časti Les Bruyeres. Rezidencia má vynikajúcu polohu v najrušnejšej časti strediska, v blízkosti obchodov, reštaurácií, bazénu a korčuliarskeho štadiónu. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1.850 m v Savoi, asi 30 km od Moutiers a 100 km od Chambéry. Letiská sú v Chambéry 100 km, Genéve (vo Švajčiarsku – nutný cestovný pas) 143 km, Lyon 183 km.

Chalet Hotel & Spa LE MENUIRE ****

Chalet Hotel & Spa LE MENUIRE ****

Chalet hotel Le Menuire & Spa sa nachádza asi 250m od centra Les Menuires s obchodmi a športovým centrom, na začiatku rezortu.

Lyžiarske stredisko Les Menuires - Les 3 Vallées

Nadmorská výška: 1.100 - 3.230 m n.m., sezóna: 22.11. - 10.05., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 600 km, ľahké: 312 km, stredné: 216 km, ťažké: 72 km
Lanovky: celkom: 156, vleky: 47, sedačky: 64, kabínky: 45, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Les Menuires

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Francúzsku - Lyžovanie Francúzsko.