Les Menuires / Les Menuires / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava

Les Menuires > Les Menuires

Hotel LES BRUYERES ***

Hotel LES BRUYERES ***

Hotel Les Bruyeres sa nachádza v stredisku Les Menuires, v časti Bruyeres v nadmorskej výške 1.850m. Les Menuires je súčasťou oblasti „Les 3 Vallées“ (Tri údolia), ktoré patrí medzi najväčšie lyžiarske areály na svete.

Chalet LES MARMOTTES

Chalet LES MARMOTTES

Samostatná chata Les Marmottes (le Crintallia) sa nachádza v stredisku Les Menuires, v tichšej časti „Preyerand“, neďaleko od nákupných možností. Les Menuires je súčasťou oblasti „Les 3 Vallées“ (Tri údolia), ktoré patrí medzi najväčšie lyžiarske areály na svete

Rezidencia LES VALMONTS

Rezidencia LES VALMONTS

Rezidencia Les Valmonts sa nachádza v časti Les Balcons des Bruyeres, asi 800 m od centra strediska Les Menuires. Najbližšie obchody a reštaurácie sú vzdialené 100 m. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1.850 m v Savoi, asi 30 km od Moutiers a 100 km od Chambéry. Letiská sú v Chambéry 100 km, Genéve (vo Švajčiarsku – nutný cestovný pas) 143 km, Lyon 183 km.

Rezidencia ACONIT

Rezidencia ACONIT

Pred nedávnom zrekonštruovaná rezidencia Aconit sa nachádza v časti Les Bruyeres. Rezidencia má vynikajúcu polohu v najrušnejšej časti strediska, v blízkosti obchodov, reštaurácií, bazénu a korčuliarskeho štadiónu. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1.850 m v Savoi, asi 30 km od Moutiers a 100 km od Chambéry. Letiská sú v Chambéry 100 km, Genéve (vo Švajčiarsku – nutný cestovný pas) 143 km, Lyon 183 km.

Chalet Hotel & Spa LE MENUIRE ****

Chalet Hotel & Spa LE MENUIRE ****

Chalet hotel Le Menuire & Spa sa nachádza asi 250m od centra Les Menuires s obchodmi a športovým centrom, na začiatku rezortu.