Rezidencia ACONIT / Les Menuires / Les Menuires / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko / Rhône Alpes / Les Menuires
Pre rodiny
Náš tip
Na zjazdovke
Naše hodnotenie
****
Cena od
€ 18,84 / osoba / noc
Poloha
Pred nedávnom zrekonštruovaná rezidencia Aconit sa nachádza v časti Les Bruyeres. Rezidencia má vynikajúcu polohu v najrušnejšej časti strediska, v blízkosti obchodov, reštaurácií, bazénu a korčuliarskeho štadiónu. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1.850 m v Savoi, asi 30 km od Moutiers a 100 km od Chambéry. Letiská sú v Chambéry 100 km, Genéve (vo Švajčiarsku – nutný cestovný pas) 143 km, Lyon 183 km.
Lyžovanie
Pri zjazdovke, hneď vedľa lanovky a lyžiarskej škôlky
Ubytovanie
Rezidencia má celkom 46 zrekonštruovaných apartmánov rôznych typov. Všetky apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kútik s elektrickým sporákom (4 platne), chladničkou, mikrovlnky s grilom, umývačkou riadu a kanvicou, TV a balkón.
• A1-4 pre max. 4 osoby má cca 33 m2 pozostáva zo spálne s 2 samostatnými lôžkami a obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom.
• A1-4/5 pre max. 5 osôb má cca 41 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a spálne s 2 samostatnými lôžkami a 1 rozkladacím lôžkom.
• A1-5/6 pre max. 6 osôb má cca 48 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s jednolôžkovým rozkladacím gaučom a 1 rozkladacím lôžkom, spálne s manželskou posteľou a kabíny ( oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
• A2-6/7 pre max. 7 osôb má cca 50 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím jednolôžkovým gaučom a samostatným rozkladacím lôžkom, spálne s 2 samostatnými lôžkami a 1 rozkladacou posteľou, spálne s manželskou posteľou. Tento typ apartmánu má 1 sprchovaciu miestnosť navyše.
• A2-7/9 pre max. 9 osôb má 62 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím jednolôžkovým gaučom a 1 rozkladacím lôžkom, spálne s 2 samostatnými lôžkami a 1 rozkladacím lôžkom, ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami a kabíny ( oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou. Tento typ apartmánu má 1 sprchovaciu miestnosť navyše.
Stravovanie
Individuálne.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia ( dohovoríte sa francúzsky a anglicky), úschovňa lyží, salónik. Kryté parkovisko so 17 miestami za poplatok, možnosť parkovania pozdĺž cesty (do vyžiadania kapacity).
Šport, relax, wellness
V stredisku sa nachádza športové centrum ktoré ponúka fitness, sauna, hammam a jacuzzi, masáže, aqua aerobic, baby plávanie, badminton, squash, viacúčelové ihriská, stolný tenis, basketbal, zábavný park. Možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. výlety na saniach ťahaných psami, snežné skútre, paragliding, prechádzky na snežniciach, lietanie na ultraľahkých lietadlách.
Rodina, deti
Baby kit za poplatok - detská postieľka , prebaľovací pult, vanička, stolička, kočík.Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov. brLyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. brPri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. brPre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma. br„ Le village des Schtroupfs“ v časti La Croistette je vzdialené 1,5 km od hotela - pre deti od 3 mesiacov do 6 rokov, otvorené denne od 9:00 - 12:15 hod a 14:00 – 17:15 hod., brDetské jasle pre deti od 3 mesiacov do 30 mesiacov ( 2,5 roka) potvrdenia o očkovaniach a rezervácia povinná brPre deti od 30 mesiacov ( 2,5 roka) do 6 rokov miniclub - vnútorné herne a vonkajšie ihrisko, lyžiarske lekcie pre deti od 3 rokov s kvalifikovanými EFS inštruktormi ( ráno alebo popoludnia max 4 hodiny), detská reštaurácia, doporučujeme rezervovať vopred, platí sa na mieste resp. cez internet. Pre deti od 30 mesiacov ( 2,5 roka) do 6 rokov miniclub - vnútorné herne a vonkajšie ihrisko, lyžiarske lekcie pre deti od 3 rokov s kvalifikovanými EFS inštruktormi ( ráno alebo popoludnia max 4 hodiny), detská reštaurácia, doporučujeme rezervovať vopred, platí sa na mieste resp. cez internet. br„ Le Village des Piou Piou“ v časti Reberty - pre deti od 30 mesiacov (2,5 roka) do 6 rokov, otvorené denne od 9:00 - 12:15 hod a 14:00 – 17:15 hod., poskytuje miniclub - vnútorné herne a vonkajšie ihrisko, lyžiarske lekcie pre deti od 3 rokov s kvalifikovanými EFS inštruktormi ( ráno alebo popoludnia max 4 hodiny), detská reštaurácia, doporučujeme rezervovať vopred, platí sa na mieste resp. cez internet.
Extra
Sušič na vlasy, žehlička , zábrana na posteľ pre deti – info na recepcii, brMožnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK). brZdarma miestny autobus, ktorým sa dostanete do ostatných častí rezortu, premáva každých cca 20 minút v čase od 08:00 do 20:00 hod, každých 40 minút do 23:00 hod.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov (cena a kapacita na vyžiadanie v CK).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí
• Spotrebu energií
• Posteľnú bielizeň
• Prípravu postelí pred príchodom
• Poistenie proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 200,00/ apartmán ( platí sa na mieste)
• Záverečné upratovanie € 30,00 - € 65,00/ apartmán ( v závislosti od typu, okrem kuchynského kútika a kúpeľne, ten musí byť odovzdaný uprataný, platí sa na mieste)
• Pobytová taxa € 1,20/ dospelý, deti do 13 rokov zdarma ( platí sa na mieste)
Možnosť doobjednať
• Baby kit € 40,00 = 1.050,04 Sk/ týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• Garáž so 17 miestami cena od € 60,00 = 1807,56 Sk/ týždeň ( cena závisí od voľného sektoru, na vyžiadanie, úhrada v CK), maximálna výška auta 1,8 m
• „Comfort service“ € 25,00 = 753,15 Sk/ osoba a zahŕňa: výmenu posteľnej bielizne a uterákov uprostred pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu ( na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
• EASY PACK - prvý nákup a doručenie do apartmán pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, platí sa na mieste) br„Easy pack 1“ € 29,00 = 873,65 Sk / apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“ br„Easy pack 2“ € 55,00 = 1.656,93 Sk/ apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „ Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety ( pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jalkový kompót.
• Uteráky € 9,00/ osoba/výmena, dieťa do 12 rokov s 2 dospelými zľava 50% ( 1 uterák na ruky, 1 osuška/ osoba + 1 podložka do kúpeľne, na vyžiadanie, platí sa na mieste)
• Zvieratá s očkovacím preukazom € 49,00/ týždeň alebo € 8,00/ deň ( na vyžiadanie, platí sa na mieste)
• Čistiaci balíček € 7,00/ balíček (čistiace produkty na 1 týždeň, platí sa na mieste)
• Komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 = 84,35 Sk/ osoba/deň vrátane príplatku šport.
Doprava
Individuálna, vlakom do Moutiers a nasledujuce spojenie miestnou linkou, letecky do Lyonu, Chambery alebo Geneve (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK)

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia ACONIT Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka