Rezidencia LES VALMONTS / Les Menuires / Les Menuires / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko / Rhône Alpes / Les Menuires
Novinka
Pre rodiny
Náš tip
Pri zjazdovke
Naše hodnotenie
***
Cena od
€ 14,10 / osoba / noc
Poloha
Rezidencia Les Valmonts sa nachádza v časti Les Balcons des Bruyeres, asi 800 m od centra strediska Les Menuires. Najbližšie obchody a reštaurácie sú vzdialené 100 m. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1.850 m v Savoi, asi 30 km od Moutiers a 100 km od Chambéry. Letiská sú v Chambéry 100 km, Genéve (vo Švajčiarsku – nutný cestovný pas) 143 km, Lyon 183 km.
Lyžovanie
Pri zjazdovke, hneď vedľa lanovky a lyžiarskej škôlky ESF.
Ubytovanie
Rezidencia pozostáva z 2 vzájomne prepojených budov – 5 poschodovej a 13 poschodovej, má celkom 87 apartmánov. Apartmány sú jednoducho a účelne zariadené a všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kútik so sporákom ( 4 platne), chladničkou, mini rúrou a umývačkou riadu, balkón a TV.
• A1-3/4 pre max. 4 osoby má cca 25 m2 pozostáva zo spálne s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami a obývacej miestnosti s rozkladacím jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom.
• A2-5/6 pre max. 6 osôb má cca 40m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom a 2 spální každá s 2 samostatnými lôžkami, alebo spálňa s manželskou posteľou a spálňa s 2 samostatnými lôžkami, alebo spálňa s 2 samostatnými lôžkami a kabíny ( oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
• A3-7/8 pre max. 8 osôb má cca 48 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom a 3 spální každá s 2 samostatnými lôžkami, alebo 2 spálne s manželskou posteľou a 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Stravovanie
Individuálne.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia ( dohovoríte sa francúzsky, anglicky a nemecky), vyhrievaná úschovňa lyží, výťah. Verejné kryté parkovisko za poplatok sa nachádza asi 100 m od rezidencie. Zdarma verejné vonkajšie parkovisko ( kapacita 4000 miest).
Šport, relax, wellness
V stredisku sa nachádza športové centrum ktoré ponúka fitness, sauna, hammam a jacuzzi, masáže, aqua aerobic, baby plávanie, badminton, squash, viacúčelové ihriská, stolný tenis, basketbal, zábavný park. Možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. výlety na saniach ťahaných psami, snežné skútre, paragliding, prechádzky na snežniciach, lietanie na ultraľahkých lietadlách.
Rodina, deti
Detská postieľka a stolička na vyžiadanie za poplatok. brDetskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov. brLyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. brPri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. brPre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma. br„ Le Village des Piou Piou“ v časti La Croistette - pre deti od 3 mesiacov do 6 rokov, otvorené denne od 9:00 - 12:15 hod a 14:00 – 17:15 hod., brDetské jasle pre deti od 3 mesiacov do 30 mesiacov ( 2,5 roka) potvrdenia o očkovaniach a rezervácia povinná brPre deti od 30 mesiacov ( 2,5 roka) do 6 rokov miniclub - vnútorné herne a vonkajšie ihrisko, lyžiarske lekcie pre deti od 3 rokov s kvalifikovanými EFS inštruktormi ( ráno alebo popoludnia max 4 hodiny), detská reštaurácia, doporučujeme rezervovať vopred, platí sa na mieste resp. cez internet. br„ Le Village des Piou Piou“ v časti Reberty - pre deti od 30 mesiacov (2,5 roka) do 6 rokov, otvorené denne od 9:00 - 12:15 hod a 14:00 – 17:15 hod., poskytuje miniclub - vnútorné herne a vonkajšie ihrisko, lyžiarske lekcie pre deti od 3 rokov s kvalifikovanými EFS inštruktormi ( ráno alebo popoludnia max 4 hodiny), detská reštaurácia, doporučujeme rezervovať vopred, platí sa na mieste resp. cez internet.
Extra
Sušič na vlasy, žehlička a žehliaca doska, zábrana na posteľ pre deti – info na recepcii, brMožnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK). brZdarma miestny autobus, ktorým sa dostanete do ostatných častí rezortu, premáva každých cca 20 minút v čase od 08:00 do 20:00 hod, každých 40 minút do 23:00 hod.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. brMožnosť skrátených pobytov (cena a kapacita na vyžiadanie v CK).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí
• Spotrebu energií
• Posteľnú bielizeň
• Poistenie proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 200,00/ apartmán ( platí sa na mieste)
• Záverečné upratovanie € 30,00 - € 50,00/ apartmán ( v závislosti od typu, okrem kuchynského kútika a kúpeľne, ten musí byť odovzdaný uprataný, platí sa na mieste)
• Pobytová taxa € 1,20/ dospelý, deti do 13 rokov zdarma ( platí sa na mieste)
Možnosť doobjednať
• Detská postieľka a stolička € 15,00 = 451,89 Sk/ týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• Uteráky € 8,00/ osoba/výmena, dieťa do 12 rokov s 2 dospelými zľava 50% ( 1 uterák na ruky, 1 osuška/ osoba + 1 podložka do kúpeľne, na vyžiadanie, platí sa na mieste)
• Zvieratá s očkovacím preukazom € 47,00/ týždeň alebo € 7,00/ deň ( na vyžiadanie, platí sa na mieste)
• Prenájom TV 5,00/ deň, € 29,00/ týždeň, € 58,00/ 2 týždne a viac (na vyžiadanie, platí sa na mieste)
• Čistiaci balíček € 8,00/ balíček ( dostatok čistiacich produktov na 1 týždeň, platí sa na mieste)
• „Comfort + Formula“ € 19,00 = 572,39 Sk/ dospelý, deti do 2 rokov zdarma, a zahŕňa: prípravu postelí pri príchode, 2 uteráky na ruky, 2 x osušku/ osoba, 1x „čistiaci balíček“, záverečné upratovanie okrem kúpeľne a kuchynského kútika ( na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
• EASY PACK - prvý nákup a doručenie do apartmánu pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, platí sa na mieste) br„Easy pack 1“ € 29,00 = 873,65 Sk/ apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“ br„Easy pack 2“ € 55,00 = 1.656,93 Sk / apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „ Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety ( pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jablkový kompót.
• Komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 = 84,35 Sk/ osoba/deň vrátane príplatku šport.
Doprava
Individuálna, vlakom do Moutiers a nasledujuce spojenie miestnou linkou, letecky do Lyonu, Chambery alebo Geneve (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK)

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia LES VALMONTS Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka