Méribel / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava

Méribel

600km "na lyžiach" dostupných udržiavaných zjazdoviek celého 3-Vallées. Tento gigantický lyžiarsky areál tvoria preslávené - vzájomne prepojené lyžiarske strediská: Courchevel, Meribel, Val Thorens, Les Menuires, Saint Martin, La Tania, Orelle, Brides Les Bains, v ponuke všetko čo lyžiarove srdce potrebuje.

Ubytovanie Méribel

Hotel ALLODIS ****

Hotel ALLODIS ****

Hotel Allodis & Spa des Neiges by Clarins sa nachádza v stredisku Meribel v okrajovej časti Le Belvedere priamo pri lyžiarskom svahu.

Hotel LA CHAUDANNE ****

Hotel LA CHAUDANNE ****

Celoročne otvorený hotel La Chaudanne má centrálnu polohu v rámci strediska Meribel v nadmorskej výške cca 1.450m – výborná dostupnosť obchodov a služieb strediska. Hotel má 50-ročnú tradíciu, bol založený krátko po vybvudovaní strediska Meribel a je stále vedený rodinou Dallery.

Rezidencia LE GOLF

Rezidencia LE GOLF

Rezidencia Le Golf postavená v štýle horskej chaty sa nachádza v časti Altiport asi 2km od centra Meribel, jedného zo stredísk gigantickej lyžiarskej oblasti Les 3 Valleés. Centrum asi 2km, kyvadlová doprava v stredisku zdarma, spojenie do centra zo zastávky 50m od rezidencie.

Hotel MONT VALLON ****

Hotel MONT VALLON ****

Hotel Mont Vallon postavený v štýle Chalet, tradičnej horskej chaty sa nachádza v stredisku Meribel Mottaret v nadmorskej výške 1.750m, uprostred lyžiarskej oblasti Les 3 Valleés. V blízkosti hotela všetko vybavenie strediska od obchodov cez lyžiarske školy až po nočné kluby. Jemne rustikálny štýl 70/80-tych rokov.

Rezidencia LES CRETS

Rezidencia LES CRETS

Rezidencia Les Crets sa nachádza v srdci skvelého lyžiarskeho strediska „3 Vallées“ v stredisku Méribel – Mottaret v nadmorskej výške 1.750m. V stredisku premáva shuttle bus zdarma medzi jednotlivými časťami rezortu, zastávka je vzdialená asi 500m od rezidencie. V tesnej blízkosti rezidencie (50m) sa nachádza nákupná pasáž s minimarketom a lahôdkami, všetky ostatné obchody sa nachádzajú 500m od rezidencie v centre časti Mottaret. Moutiers je vzdialené 18km, Chambéry 95km, Lyon 185km.

Rezidencia  LES SENTIERS DU TUEDA

Rezidencia LES SENTIERS DU TUEDA

Rezidencia Les Sentiers du Tueda pozostáva z celkom 3 budov ktoré sú rozdelené do 2 rozdielnych častí strediska Méribel, ktoré sú vzájomne prepojené verejnou lanovkou. Nachádza sa v srdci skvelého lyžiarskeho strediska „3 Vallées“ v stredisku Méribel – Mottaret v nadmorskej výške 1.750 m.
V stredisku premáva shuttle bus zdarma medzi jednotlivými časťami rezortu, zastávka je vzdialená 500 m od rezidencie.
V tesnej blízkosti rezidencie ( 50 m) sa nachádza nákupná pasáž s minimarketom a lahôdkami, všetky ostatné obchody sa nachádzajú 500 m od rezidencie v centre časti Mottaret. Moutiers je vzdialené 18 km, Chambéry 95 km, Lyon 185 km

Rezidencia LE HAMEAU DU MOTTARET

Rezidencia LE HAMEAU DU MOTTARET

Rezidencia Le Hameau du Mottaret pozostáva z celkom 200 apartmánov v drevených chatách s priamym prístupom ku svahom, obchodom a s centrom Méribel Mottaret prepojená lanovkou Les Chalets.

Lyžiarske stredisko Méribel - Les 3 Vallées

Nadmorská výška: 1.100 - 3.230 m n.m., sezóna: 22.11. - 10.05., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 600 km, ľahké: 312 km, stredné: 216 km, ťažké: 72 km
Lanovky: celkom: 156, vleky: 47, sedačky: 64, kabínky: 45, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Méribel

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Francúzsku - Lyžovanie Francúzsko.