Mottaret / Méribel / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava

Méribel > Mottaret

Hotel MONT VALLON ****

Hotel MONT VALLON ****

Hotel Mont Vallon postavený v štýle Chalet, tradičnej horskej chaty sa nachádza v stredisku Meribel Mottaret v nadmorskej výške 1.750m, uprostred lyžiarskej oblasti Les 3 Valleés. V blízkosti hotela všetko vybavenie strediska od obchodov cez lyžiarske školy až po nočné kluby. Jemne rustikálny štýl 70/80-tych rokov.

Rezidencia LES CRETS

Rezidencia LES CRETS

Rezidencia Les Crets sa nachádza v srdci skvelého lyžiarskeho strediska „3 Vallées“ v stredisku Méribel – Mottaret v nadmorskej výške 1.750m. V stredisku premáva shuttle bus zdarma medzi jednotlivými časťami rezortu, zastávka je vzdialená asi 500m od rezidencie. V tesnej blízkosti rezidencie (50m) sa nachádza nákupná pasáž s minimarketom a lahôdkami, všetky ostatné obchody sa nachádzajú 500m od rezidencie v centre časti Mottaret. Moutiers je vzdialené 18km, Chambéry 95km, Lyon 185km.

Rezidencia  LES SENTIERS DU TUEDA

Rezidencia LES SENTIERS DU TUEDA

Rezidencia Les Sentiers du Tueda pozostáva z celkom 3 budov ktoré sú rozdelené do 2 rozdielnych častí strediska Méribel, ktoré sú vzájomne prepojené verejnou lanovkou. Nachádza sa v srdci skvelého lyžiarskeho strediska „3 Vallées“ v stredisku Méribel – Mottaret v nadmorskej výške 1.750 m.
V stredisku premáva shuttle bus zdarma medzi jednotlivými časťami rezortu, zastávka je vzdialená 500 m od rezidencie.
V tesnej blízkosti rezidencie ( 50 m) sa nachádza nákupná pasáž s minimarketom a lahôdkami, všetky ostatné obchody sa nachádzajú 500 m od rezidencie v centre časti Mottaret. Moutiers je vzdialené 18 km, Chambéry 95 km, Lyon 185 km

Rezidencia LE HAMEAU DU MOTTARET

Rezidencia LE HAMEAU DU MOTTARET

Rezidencia Le Hameau du Mottaret pozostáva z celkom 200 apartmánov v drevených chatách s priamym prístupom ku svahom, obchodom a s centrom Méribel Mottaret prepojená lanovkou Les Chalets.